Skocz do zawartości

Far Cry 5


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde... Nie chcę wyjść na jakiegoś ulunga, ale mi się ten zwiastun podobał.

Tzn owszem, był bezpłciowy, bohaterowie nijacy itp, ale ten setting i klimacik zapowiadają się przepysznie.

Wiadomo, że gra będzie kalką poprzedników, więc osoby  nadmiernym uczuleniem na UBIszajsboxy - nie tykać, ale po jakiejś solidnej obniżce mam zamiar sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam takie lokacje. To coś podobnego jak w The Following, świetne umiejscowienie akcji. Niech Ubisoft porzuci tę tandetę z poprzednich części a będzie dobrze, tak myślę. Motyw religijny jest, więc dla miłośników mordów rytualnych będzie to dodatkowa zachęta. Tak jak mówiłem, niechętnie podchodzę do Dalekich Płaczów lecz mimo tego liczę na coś fajnego.

 

 

Oczywiście zaczekam na pierwsze opinie i recki bo zaufania do Ubi nie mam żadnego, nawet fajny pomysł spyerdolą  :reggie:

Odnośnik do komentarza

He he, bekowy materiał o rzekomo "kontrowersyjnej" decyzji UBI odnośnie umiejscowienia miejsca akcji, oraz obsadzenia głównych ról w tym tytule.
Poprawność polityczna made in USA, tylko teraz z ciut innej strony:

 

 

Czy Wy, jako biali, brodaci chrześcijanie, również czujecie się obrażani i w stereotypowy sposób portretowani przez gierkę? :)

Odnośnik do komentarza

Poczułem żenadę, nie dotrwałem do końca. Raczej nie mają inteligentnej widowni.

 

Co do twojego pytania to jestem fanem takich popyerdoleńców katolickich. Przeczytałem masę książek o morderstwach na tle religijnym. A jestem białym chrześcijaninem. Tym samym nie mam nawet najmniejszego racjonalnego usprawiedliwienia dla takich wysrywów jak ten powyżej.

 

Chyba tylko skok na wyświetlenia 

Edytowane przez Heavy Deszcz
Odnośnik do komentarza

Setting jest ok. Ale akurat on jest w tym przypadku drugo- lub trzeciorzędny. Jako konsumenta najbardziej interesuję mnie jak zmieniła się mechanika względem poprzedniej części. Na tym powinna skupić się pierwsza zapowiedź 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

Ludzie muszą trochę przestać spinać się o takie k,urwa głupoty. Wielce obrażeni, że białych religijnych fanatyków przedstawiono w złym świetle. Oczywiście działa to też w drugą stronę, niech nie spinają du,py o to, że zabijamy czarnych w Afryce czy lokalsów z Himalajów i że niby to jakiś rasizm.

Miał być dziki zachód? Co to za gunwo, ja się pytam?

Zrobić gierkę w tym samym settingu co robi Rockstar Games i zostać rozjechanym przez ich RDR2? No aż tacy głupi nie są raczej.

Odnośnik do komentarza

Pod względem rozgrywki Far Cry 5 przypomina poprzednie odsłony, ale przygotowano pewne nowości. Jedną z ważniejszych jest wprowadzenie samolotów.


Ponadto, gracz będzie mógł sam stworzyć głównego bohatera - wybrać płeć, kolor skóry i ustalić wygląd. Możliwe będzie też rozegranie całej kampanii w kooperacji dla dwóch osób.


 


Eurogamer.pl


 


Jeśli coop typu splitscreen to mnie mająRlU72jG.png


Edytowane przez Heavy Deszcz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Coop w splicie przy tak dużej grze i takiej grafice? Nie ma opcji, raczej po sieci jak to było w FC4. Chociaż ten coop w sieci FC i tak był ujowy i tak ujowy, bo zadania główne i parę rzeczy robić nie mogłeś, poza zabijaniem, robieniem pobocznych zadań (typu zabij węże i uratuj pobratymców przed atakiem tygrysów XD) i odbijaniu fortec, a także małych wiosek i to tyle. Nie nastawiałbym się tak mocno na tego coop.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...