Skocz do zawartości

Far Cry 5


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie i u mnie, mi się podoba ten setting, cieszę się ze nie jest to westernowy klimat, gry Ubisoftu maja to do siebie ze najlepiej się gra w co druga cześć, Far Cry był fajny, trójka była fajna, liczę ze piątka będzie tez fajna.

W myśl tej teorii piąty Far Cry powinien akurat być słaby. Edytowane przez l33t
Odnośnik do komentarza

Do tej pory miałem do czynienia ze "skróconym" artem przedstawiającym głównego niemilucha:

5ezuzb.jpg

Natomiast dopiero dzisiaj natrafiłem na pełny art:

http://www.gamersyde.com/pop_images_far_cry_5-35439-1.html

Być może ktoś już o tym gdzieś pisał, ale podobieństwo do obrazu Leonarda Da Vinci "Ostatnia wieczerza" aż nadto widoczne. Otwiera to dalsze przemyślenia co do fabuły. Czy to właśnie my jesteśmy Judaszem, który sprzeniewierzył się i postawił "mesjaszowi", czy kimś spoza układu? Raczej to drugie. Po pierwsze będziemy mogli sami ukształtować facjatę naszego herosa, a po drugie na arcie po lewej stronie widać rozwalający z impetem stodołę samochód, którym prawdopodobnie prowadzona przez nas postać rozwala ten chory układ...Liczba 12-tu "apostołów" widocznych na obrazku może też wskazywać na liczbę bossów, których będziemy musieli posłać do piasku w czasie gry, oprócz rzecz ciemna głównego złego. Takie tam luźne dywagacje...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Trzeba mieć naprawdę nudne życie, żeby rozkminiać fabułę w jebanym Far Cry.

 

Kuźwa, żeś mnie ubiegł :D

 

Chciałem napisać dokładnie to samo. Jeszcze w temacie gier Kojimy to rozumiem, bo "chińczyk" od zawsze dawał ciekawe materiały do przemyśleń, ale tu???

Przecież do FC4, tylko zmienili tekstury Paganowi i dorzucili mu brodę, żeby zamiast dyktatora był Ojcem Rydzykiem w ich redneckim Toruniu :)

Odnośnik do komentarza

Do tej pory miałem do czynienia ze "skróconym" artem przedstawiającym głównego niemilucha:

5ezuzb.jpg

Natomiast dopiero dzisiaj natrafiłem na pełny art:

http://www.gamersyde.com/pop_images_far_cry_5-35439-1.html

Być może ktoś już o tym gdzieś pisał, ale podobieństwo do obrazu Leonarda Da Vinci "Ostatnia wieczerza" aż nadto widoczne. Otwiera to dalsze przemyślenia co do fabuły. Czy to właśnie my jesteśmy Judaszem, który sprzeniewierzył się i postawił "mesjaszowi", czy kimś spoza układu? Raczej to drugie. Po pierwsze będziemy mogli sami ukształtować facjatę naszego herosa, a po drugie na arcie po lewej stronie widać rozwalający z impetem stodołę samochód, którym prawdopodobnie prowadzona przez nas postać rozwala ten chory układ...Liczba 12-tu "apostołów" widocznych na obrazku może też wskazywać na liczbę bossów, których będziemy musieli posłać do piasku w czasie gry, oprócz rzecz ciemna głównego złego. Takie tam luźne dywagacje...

Albo po prostu zastosowali "Ostatnią Wieczerzę" bo to prosty i popularny motyw, i ktoś wpadł na pomysł, że będzie pasować do religijnych ekstremistów. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Te samoloty to po ch.uju nowość i innowacja. Toć już w trójce była lotnia czy tam strój do latania, nie pamiętam, czym się te samoloty będą od niej różnić oprócz... otaczającej nas tekstury wnętrza samolotu?

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

 

Kopia FC4 jak nic, nie wiem jak naiwnym trzeba być aby wierzyć że będzie to coś innego/ innowacyjnego, na tych filmikach widać ujęcia, że nawet jazda autem jest identyczna  :lol:

 

a powiesz może jaki będzie model jazdy, patrząc na te screeny? 

 

serio, rozumiem forumowy trend ale czepianie się jazdy autem w Far Cry po kilku screenach to trochę przesadza

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

 

Kopia FC4 jak nic, nie wiem jak naiwnym trzeba być aby wierzyć że będzie to coś innego/ innowacyjnego, na tych filmikach widać ujęcia, że nawet jazda autem jest identyczna :lol:

 

a powiesz może jaki będzie model jazdy, patrząc na te screeny?

 

serio, rozumiem forumowy trend ale czepianie się jazdy autem w Far Cry po kilku screenach to trochę przesadza

No ale przeciez modelu jazdy nie zmienia bo byl latwy i przyjemny.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...