Skocz do zawartości

Forza Motorsport 7


Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero teraz miałem okazję zagrać w demo. No nie powaliło mnie jakoś w tym Dubaju, widać aliasing. Jednak ten footage ze Scorpiona mnie rozpeścił.

 

Za to Nurburgring najeczny. Jest jakaś lista tras, które mają cykl pogodowy i tryb dnia/nocy?

Odnośnik do komentarza

Wszystkie trasy mają następującą pogodę i porę dnia: ranek, środek dnia, wieczór, słonecznie, lekkie zachmurzenie, duże, mgła.

Deszcz ma:

Brands Hatch

Circuit de La Sarthe

Maple Valley

Nürburgring

Sebring

Suzuka

Virginia

Homestead-Miami

Silverstone

Spa

Hockenheimring

Top Gear

 

Noc:

Circuit of the Americas

Daytona

Nürburgring

Sebring

Silverstone

Spa

Virginia

Yas Marina

Circuit de la Sarthe

i chyba coś jeszcze

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ogólnie co do gry, to jest bardzo miodna, chociaż czekam na patcha, bo trafia się czasem kilka baboli - hitem był samochód, z którego zostały tylko felgi i kierowca :dynia:

Inna sprawa, że gierka nie wiedzieć czemu potrafi czasem chrupnąć i IMO nie trzyma stabilnych 60 FPSów przynajmniej na XONE S

Odnośnik do komentarza

 

 

Widziałem w dashu że jest info iż gra będzie trzeciego od szóstej rano...

Chyba że od północy. Dash mam ustawiony na USA i możliwe ze ta szósta jest tamtejszego czasu.
Dziwne, mi na PC pokazuje 23 na regionie uk.
To możliwe że to ta sama godzina. Może tam jest 6PM? Musze sprawdzić jak wrócę do domu.

 

A co do pogody. W demie tak to wygladało jednak jeśli chodzi o zawody multi byłoby to niemożliwe więc imo bez sensu byłoby robić skrypt dla singla.

Odnośnik do komentarza

Nie mogę się doczekać gierki i dzisiaj wreszcie wieczorem się dossam na kilka godzin (chociaż tyle z tego wczesnego dostępu będę miał), ale nie mogę nie być zawiedziony tym, co Turn 10 i MS odpier,dalają z ekonomią tych gierek. Loot boxy, VIP który daje zużywalne 5 kart dających +100% CR na 5 wyścigów i to wszystko? Co to k,urwa ma być?

 

Mam chociaż nadzieję, że wzorem FH3 po jakimś czasie będziemy mieli zawsze wystarczająco siana na każdy samochód jaki zachcemy.

Odnośnik do komentarza

Jak jakiegoś auta nie ma w salonie to:

-trzeba wygrać w karierze,

-nagroda za lvl

-skrzynka

-forzathon

-ekskluzywny dealer, co jakis czas wystawia rzadkie auta

Veyron jest chyba jako nagroda za lvl.

 

Pytanie który masz obecnie lvl?

Chyba 40, wszystkie wyścigi w karierze robie na ustawieniu "długie" dzięki czemu lvl i kredyty szybko wpadają.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...