Skocz do zawartości

Metro Exodus


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja na odwrót - w Last Light na PS3 nawet platynę wbiłem, a 2033, już w wersji Redux na PS4, ledwo napocząłem i do dziś nie wróciłem. Nie żeby to zła gra była - po prostu musiało mnie coś odciągnąć i mimo, że co jakiś czas mówię sobie o konieczności powrotu, na chwilę obecną jeszcze tego nie uczyniłem. No ale przed premierą EXODUS trzeba będzie - obowiązkowo :)

Odnośnik do komentarza

troche dziwne bo ja zaczynajac od last light na ps3 bylem calkowicie zdezorientowany ocb? Dopiero po porzuceniu gry i powrocie do wersji redux( najpierw jedynka, pozniej dwojka) zrozumialem w czym tkwi moc swiata METRO. Samo last light jest troche jak rogalik bez nadzienia, za to Exodus to juz rogalik z nadzieniem i (pipi)a polewa czekoladowa z wiorkami kokosowymi jak sie wydaje

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

No wiesz, sam zawsze pilnuję przechodzenia gier fabularnych po kolei, ale skoro nie miałem innego wyjścia (na PS3 jest tylko LL) to miałem gdzieś tę zasadę.
No i powiem, że ja jakoś nie czułem się zdezorientowany - owszem, często wspominane jest jakieś zniszczenie gniazda z poprzedniej części, ale LL na tyle umiejętnie prowadzi fabułę, że jakoś poskładałem jedno z drugim.

Odnośnik do komentarza

Gameplay soczysty i coraz bardziej rośnie podjarka, ale ten koleś znowu taki mega wynudzony/przymulony i troszkę to odpycha. Nie lepiej już pokazać sam gameplay, który i tak mówi za siebie niż żeby jakiś koleś, który widać że nie chce tego robić, pyerdolił o tym co każdy widzi? Kompletnie nie rozumiem tej mody, równie mnie to irytuje jak zwiastuny z tymi lektorami.

Odnośnik do komentarza

Ja raczej na chłodno podchodzę

 

był taki czas, jeszcze w liceum, że łykałem wszystko z Uniwersum Metro 2033, czytałem powieści, również te śmieciowe nie od Głuchowskiego, jarałem się pierwszą grą na Xboxa 360, potem jeszcze lepszym sequelem. 

 

Od jakiegoś czasu czuje jednak przesyt tym światem. Co jakiś czas odświeżę sobie tylko pierwszą część książki, jakiś czas temu kupiłem Redux na promocji ale pograłem w niego może jakieś 5 minut. Exodus wygląda fajnie, ale chyba muszę odpocząć na dłużej od tego i wrócę do gierki kilka lat po premierze. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
W dniu 24.08.2018 o 19:10, oni napisał:

jarałem się pierwszą grą na Xboxa 360, potem jeszcze lepszym sequelem

Sequel wcale nie był lepszy, był bardziej wypolerowany ale schemat bardziej przypominał cinematic shootery więc nie zgodziłbym się, że był lepszy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...