Skocz do zawartości

Metro Exodus


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek
6 godzin temu, kermit napisał:

no troszke jest zbyt bialo i jasno, wolałem mrok i szaro bure kolorki ale wierzę ze podolaja i stworza mocny klimat

fallout 4 też był bardziej kolorowy niż mroczne 1 i 2 i szarobure 3 i new vegas i to chyba jedna z lepszych rzeczy w f4, ładne widoczki i warunki pogodowe, więc imo zmiana na plus w metrze.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Orzeszek napisał:

fallout 4 też był bardziej kolorowy niż mroczne 1 i 2 i szarobure 3 i new vegas i to chyba jedna z lepszych rzeczy w f4, ładne widoczki i warunki pogodowe, więc imo zmiana na plus w metrze.

No takie postapo fantasy, 0 duszy i klimatu tfu yebany f4

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Voytec napisał:

Ja trochę też. Wyglądają świetnie.

 

Aż mam ochotę powtórzyć sobie Metro Last Light. Splatynuję i przy okazji zaliczę Tryb Stalkera popijając od Ciebie whisky ;)

Jeszcze nie otworzyłeś?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, asax napisał:

dobra rada: przeczytaj tylko pierwszą część, na resztę szkoda czasu 

Niby tak, ale gra będzie powiązana fabularnie z Metro 2035 więc lepiej przeczytać.

8 godzin temu, Pupcio napisał:

Dobrze że atomówki nie niszczą torów bo mieliby przeyebane :yakubu: 

Niszczą gorzej od rdzy :P Co nie zmienia faktu, że ataki nuklearne według planów z lat osiemdziesiątych przewidywały uderzenia wyłącznie na miasta i bazy wojskowe.

A z tych obrazków klimat wylewa się z ekranu i już wiem, że będzie day one.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
1 godzinę temu, Pupcio napisał:

No takie postapo fantasy, 0 duszy i klimatu tfu yebany f4

metra nie robi bethesda, więc cyrków nie będzie. Przy f4 kazdy teaser i art byl rozkladany na czynniki pierwsze pod katem co oni odjaniepawlają i czy tu pyknie, starczy informacja ze gra jest na silniku morrowinda i juz wiadomo, ze bedzie mozna sprzedawcą wiadra na głowe założyć i wynieść wszystko, z metrem jestem spokojny to taki jakościowy wiedźmin xd wiedzą co robią.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Porównywanie Metra do Failouta Bethesdy to gruba obraza dla Metra. Też się mimowolnie dotykałem oglądając te nowe screeny. Grę kupuję na bilion procent w dniu premiery i powtórzę po raz n-ty: gram z jedynie słusznym i koszernym rosyjskim dubbingiem wspomaganym przez polskie napisy :banderas:

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, PRQc napisał:

metro 2033 lepsza według was od LL?

gorsze, ale w przeciwieństwie do Pawcia grałem jeszcze w oryginalną wersje która wyszła tylko na 360-tke i PC, a ta była pełna archaizmów, kulał nieco balans rozgrywki oraz widoczny był brak budżetu. Potem z tego co słyszałem  wiele z tych rzeczy poprawiono w edycji Redux 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.02.2018 o 21:16, asax napisał:

gorsze, ale w przeciwieństwie do Pawcia grałem jeszcze w oryginalną wersje która wyszła tylko na 360-tke i PC, a ta była pełna archaizmów, kulał nieco balans rozgrywki oraz widoczny był brak budżetu. Potem z tego co słyszałem  wiele z tych rzeczy poprawiono w edycji Redux 

A mi się bardziej podobało 2033 niż LL. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...