Skocz do zawartości

Metro Exodus


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ogień :wub: Ale własnie ten trailer pokazuje dlaczego angielski dublaż będzie zyebany. Swoją drogą będzie bundelek z XOX i całą trylogią (szkoda, że Redux nie dostanie patcha pod 4K ale nie można mieć wszystkiego) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, _Be_ napisał:

Ogień :wub: Ale własnie ten trailer pokazuje dlaczego angielski dublaż będzie zyebany

 

+ milon!

Pozwolę sobie zatem wstawić jedyną koszerną wersję trailera...

 

 

Edyta: Sobies, Ty luju! ;)

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Zaje.bista limitowana edycja ekskluzywna z uniwersum Metra.

W pudle znajdziemy:

  • W pełni funkcjonalny zegarek Nixie
  • Maskę gazową z filtrem
  • Działającą latarkę Bullet, stworzoną z łuski prawdziwego naboju
  • Spartański nieśmiertelnik z wygrawerowanym imieniem otrzymującego zestaw
  • Skórzany pokrowiec na mapę oraz mapę podróży Aurorą z gry
  • Personalizowany certyfikat autentyczności podpisany przez Dmitrija Głuchowskiego i Andrew Prokhorowa

A wszystko to wkonane recznie :wub:

Niestety, chyba nie do kupienia dla zwyklego smiertelnika.

 

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Voytec napisał:

Fajnie, ale na YT do tego trailera nie ma napisów. Ni angielskich ni polskich. 


Zapomniałem, że z Ciebie taki młodzik :)
Ja tam w szkole miałem rosyjski - "ałfawit uzie my znajem..." itd. Choć wszystko fonetycznie ogarniałem, bo z tym pisaniem to do dziś mam problemy (odczytam, ale będzie to dukanie analfabety) :)

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Wredny napisał:


Zapomniałem, że z Ciebie taki młodzik :)
Ja tam w szkole miałem rosyjski - "ałfawit uzie my znajem..." itd. Choć wszystko fonetycznie ogarniałem, bo z tym pisaniem to do dziś mam problemy (odczytam, ale będzie to dukanie analfabety) :)

Czyli z rosyjskim u Ciebie tak jak z polskim. :)

 

Ale edycja Artema przecudowna. Trzeba będzie śledzić kanały Metra i wziąć udział w konkursie. Prawdopodobieństwo wygrania będzie jak w totka ale cóż... zawsze warto próbować ;)

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, PiotrekP napisał:

Kusi mnie Aurora, ale cholewa wie, co w tym Expansion pass będzie. Bo grę na bank biorę na premierę. 

Szkoda też, że nie pokusili się o edycję jaką miał FC Primal, tyle, że zamiast słownika taki artbook. Do takiej gry idealnie by pasowała taka EK. 

Hmmm, mam mieszane uczucia co do Expansion Passa. Dopiero co splatynowałem z nowym rokiem Last Light i różnica między podstawką, a dodatkami jest zbyt duża. Założyłem sobie 100% trofeów co wiąże się razem z wymaksowaniem DLC ale te są tak brutalnie nijakie, że ciężko się w nie gra. Najlepiej wypadają 3 misje Pawła, Khana i Anny, ale to za mało, żeby powiedzieć że dodatki są choćby spoko. Pozostał mi jeden, w którym wychodzi się na powierzchnię i szuka 30 artefaktów i podobno on jest w miarę sensowny, ale tak czy siak - DLC są słabe.

 

Mam nadzieję, że 4A wzięli sobie do serca jak wydaje się dodatki do gry. CDPR i Techland na pewno chętnie podpowiedzą to i owo.

 

2 minuty temu, Ryo-San napisał:

Bardzo częsty błąd, szczególnie u ludzi którzy dopiero zaczynają przygodę z branżą filmową także poprawię - making OF! Przez jedno FFFFFFFFFFFFFFFFFFF

Okkkkkkkkkkkkkkkkkkk. ;)

Odnośnik do komentarza

@Voytec tym bardziej stawiam, że tu będzie tak samo. Bo gra  będzie w stylu:

dojazd ciuchcią na miejsce- misje główne aby ruszyć dalej- opcjonalne misje dodatkowe i exploracja- wejście do ciuchci i wybranie kolejnego punktu podróży. 

Więc odpadają jakieś misje w tych strefach, bo zanim wyjdzie dlc, będziesz już w kolejnej miejscówce. 

 

Kolejna rzecz to brak jakiegoś nowego gameplayu, albo choćby info co ten EP ma zawierać. 

 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.01.2019 o 17:36, Voytec napisał:

Cholera, oglądając to jeszcze bardziej mam ochotę rzucić im pieniądze za grę

To samo pomyślałem :rotfl: Widzę grupę ludzi, którzy zaczynali w jakimś baraku na Ukrainie żeby dzięki pasji zrobić świetną serię gierek. U mnie day one zakup, widzę, że raczej mały hype na forum i pewnie część osób kupi ten szrot od Bioware i aż się nie dobrze robi :[ 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...