Skocz do zawartości

Metro Exodus


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Ukukuki napisał:

Niektórym widzę ładnie odwala xD

 

Konkurencja dla steam zawsze w cenie chociaż szkoda, że gog tak nie walczy bo ja ostatnio staram się na tej platformie kupować. Jest mega zadowolony. 

gog jest bardziej pod indyki. Ja np jak wychodzi jakiś fajny indyk na pc patrze na cene gog i steam często na gog jest taniej. Night ine the woods kupiłem na gog w okolicy premiery 35 zł taniej. Gog też nie zaśmieca sklepu gównami. Licze że epic też tutaj się postara. mam dość gówna na steam aby dokopać się do jednej perełki. Tam jest już prawie jak w sklepie komórkowym. 

 

Konkurencja zawsze na propsie  a steam ma dużo na sumieniu i przydałaby im się kopniak w dupsko. 

Odnośnik do komentarza

Chciałem się odnieść do tematu dużo wcześniej @milan ale dopiero teraz skończył mi się ban.

Oczywiście wszyscy którzy komentowali mój post mieli 100% rację. Nie mam pojęcia czemu napisałem tego patusiarskiego posta. Czasami są takie dni że działa się pod wpływem impulsu i napierw się pisze/mówi a poźniej myśli. Nie chcę się oczywiście w jakikolwiek sposób bronić bo ten wtorkowy post jest nie do obrony. Zachowałem się jak cham i prostak. Wszystkie wrzuty skierowane do mnie przyjmuję z pokorą bo są jak najbardziej zasłużone. 15 lat na forumingu i tego typu tekst wrzuciłem jeden jedyny i ostatni raz. Raven'a przeprosiłem w prywatnej wiadomości, przeprosiny przyjęte temat zamknięty.
 
 
Odnośnik do komentarza

@danielskii nie.

Będą 4 regiony, w których będą misje, żeby ruszyć dalej. Jak ruszysz, to bez możliwości powrotu. 

Zadań pobocznych jak w Stalkerach nie będzie- tzn ktoś ci np. coś powie o zaginionej osobie, ale nie będzie tego w dzienniku ani na mapie, a nawet jak to zrobisz, to bez nagrody. Więc zostanie tylko lizanie ścian szukając zapasów. 

Odnośnik do komentarza

Wygląda bardzo nieciekawie. 

 

Ten etap z pociągiem na pustyni... Nie dość że typ jako jedyny chodzi w masce gazowej, to sama miejscowa nie pasuje do uniwersum metra. No i kobieta-snajper,  bjutiful bat dedli szarpszuter,  czyli bardziej stulejarsko się już nie dało. Seria chyba przechodzi kryzys. Potwory całkiem nieciekawe. No nie wiem, raczej wątpię by można było stracić cokolwiek omijając te metro. Stało się odtworcze jak farcry,  fabularnie nigdy nie było wybitnie, zbyt hollywoodzko jak na spatkobierce stalkera.

No w zasadzie solidne 6/10. 

 

I jeszcze raz o tej masce... "Nie pokazujemy żeby z artyomem każdy mógł się zidentyfikowac". (pipi)a, gość to kukła na posylki,  głosu nie ma. Boją się nadać mu tożsamość bo nie potrafią jej zrobić,  a jak glukhovski ma z tym problem, to niech wezmą na warsztat inna postać.  Ten dziad- mistyk z pierwszej części miał w sobie więcej tożsamości niż ten manekin nabył we wszystkich do tej pory

Edytowane przez Najtmer
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

No co Ty. Ale 33 czytałem i korzenie nieba.  35 lepsze niż 33? Nie zmienia to faktu że glukhovskiemu chyba kończą się pomysły jeśli zrywa ze swoim flagowym obrazem powierzchni.

 

Przykład arthura morgana pokazuje że gracze mogą się zzyc j utożsamiać z bohaterem który ma twarz i głos. Niech nie zydza na aktora, bo seria szybko pójdzie na dno. Kwestia dwóch części bez drastycznych zmian i studio będzie w tarapatach.

Edytowane przez Najtmer
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Najtmer napisał:

No co Ty. Ale 33 czytałem i korzenie nieba.  35 lepsze niż 33? Nie zmienia to faktu że glukhovskiemu chyba kończą się pomysły jeśli zrywa ze swoim flagowym obrazem powierzchni.

 

Przykład arthura morgana pokazuje że gracze mogą się zzyc j utożsamiać z bohaterem który ma twarz i głos. Niech nie zydza na aktora, bo seria szybko pójdzie na dno. Kwestia dwóch części bez drastycznych zmian i studio będzie w tarapatach.


Skoro nie czytałeś 2035 to czemu zakładasz że autorowi książki kończą się pomysły? Końcówką 2035 to wręcz wstęp do Exodus. Kolejna część kanonu. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Najtmer napisał:

zbyt hollywoodzko jak na spatkobierce stalkera.

Coś w tym jest, własnie już Last Light trochę zbyt było zrobione pod skażualowane gusta graczy, ale hej! To nie jest Stalker. 

Odnośnik do komentarza

no ale far cry tez nie. hollywoodzkosc do post apo nie pasuje, a im bardziej stawia sie na izolacje, na odosobnienie, lone wolf-ing, tym gra powinno bardziej stawiac na eksploracje, environment story telling, sekrety. to byla najlepsza cecha rdr2, ktora oprocz grafiki podbijala ogolna ocene powyzej standardow.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Najtmer napisał:

No co Ty. Ale 33 czytałem i korzenie nieba.  35 lepsze niż 33? Nie zmienia to faktu że glukhovskiemu chyba kończą się pomysły jeśli zrywa ze swoim flagowym obrazem powierzchni.

 

Przykład arthura morgana pokazuje że gracze mogą się zzyc j utożsamiać z bohaterem który ma twarz i głos. Niech nie zydza na aktora, bo seria szybko pójdzie na dno. Kwestia dwóch części bez drastycznych zmian i studio będzie w tarapatach.

Ok, czyli standardowe "nie znam się, ale się wypowiem".

Metro 2035, to wstęp do wydarzeń z Exodus, więc zarzuty jakoby było za mało Metra w Metrze nie trafione. Flagowy obraz powierzchni w Metrze jest jeden, że ludzie boją się chodzić po niej z powodu promieniowania i potworów. Jakbyś znał książki wiedziałbyś czemu wmawia się to ludziom i dlaczego nikt nie może złapać żadnego sygnału radiowego. Tym bardziej poznałbyś motywację Artema.

2035 może nie jest lepsze od 2033, ale jest moim zdaniem dużo lepsze od 2034, grunt że znam całą historię i nie pyerdolę farmazonów bez wiedzy.

  • Plusik 7
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...