Skocz do zawartości

Metro Exodus


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, _Be_ napisał:

To samo pomyślałem :rotfl: Widzę grupę ludzi, którzy zaczynali w jakimś baraku na Ukrainie żeby dzięki pasji zrobić świetną serię gierek. U mnie day one zakup, widzę, że raczej mały hype na forum i pewnie część osób kupi ten szrot od Bioware i aż się nie dobrze robi :[ 

 

Ja kupie 2 sztuki.

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że to sandbox no ale sorry, klimatu metra to tutaj za grosz w porównaniu do jedynki i dodatku. Ciasne tunele, ciemno jak w dupie u murzyna i strasznie, a tu co widzę na tym gameplayu? Pustynię i hordę "zombi", no nie wiem, póki co nie przekonuje mnie to. Mam nadzieję, że może będą jakieś eksploracje podziemia - no na pewno to nie będzie day one zakup, póki się nic nie wyklaruje z tymi podziemiami.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Faka napisał:

Ja wiem, że to sandbox no ale sorry, klimatu metra to tutaj za grosz w porównaniu do jedynki i dodatku. Ciasne tunele, ciemno jak w dupie u murzyna i strasznie, a tu co widzę na tym gameplayu? Pustynię i hordę "zombi", no nie wiem, póki co nie przekonuje mnie to. Mam nadzieję, że może będą jakieś eksploracje podziemia - no na pewno to nie będzie day one zakup, póki się nic nie wyklaruje z tymi podziemiami.

 

 

Zaznaczylem ci moment w ktorym skill up zahacza o twoje obawy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.01.2019 o 15:25, _Be_ napisał:

U mnie day one zakup, widzę, że raczej mały hype na forum i pewnie część osób kupi ten szrot od Bioware i aż się nie dobrze robi :[ 


U fakin mad, bro? METRO to zakup day-one - nawet nie z jakiejś sympatii do studia, ale po prostu ze względu na ilość włożonej pracy i klimat, który uwielbiam.
 

W dniu 15.01.2019 o 15:36, MAJOCHEY_PL napisał:

a jeszcze inni postawią na tego tfu! Far craja new dawna.


Ja nawet nie wiem, kiedy to wychodzi, ale pewnie u Ciebie data w kalendarzu zakreślona markerem :)

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Wredny napisał:

Ja nawet nie wiem, kiedy to wychodzi, ale pewnie u Ciebie data w kalendarzu zakreślona markerem

 

Zakup 'day one' (takie modne stwierdzenie ostatnio). 

Opykam na lajcie, bo będzie technicznie na premierę odpicowany zapewne.

Nastepnie Metro po Waszych opiniach, ale raczej pewniak.

 

więc, masz rację długopalczasty !

Poza tym 

Spoiler

muszę jako pierwszy mieć te bliźniaczkomulatki   :D

 

 

Odnośnik do komentarza

Kolejny update odnośnie wersji PC:

Deep Silver i\lub 4A Games wymyślili sobie nagle, że przez rok gra będzie tytułem ekskluzywnym na Epic Game Store. W ciągu najbliższych godzin Metro zniknie ze Steama, ale jak ktoś zdąży(ł) kupić, to tam będzie miał.

lopSDlG.png

 

No kurła, chamska zagrywka to mało powiedziane

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Ryo-San napisał:

Czemu chamska? Epic daje im po prostu dużo lepsze warunki niż Steam. Także normalne że poszli na taki układ.

 

Chamska, bo mnie jako konsumenta gów,no obchodzi czy do kieszeni wydawcy wleci X czy Y %, obchodzi mnie cena i jakość dostarczanej usługi. Platforma Epic póki co jest ultra ch,ujowa, gry kosztują tyle samo, więc nie dziwię się, że mając do wyboru zakup za tą samą kwotę w lepszym i w gorszym miejscu ludzie się wku,rwiają, że mogą kupić już teraz tylko w gorszym miejscu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pytałeś konsumenta dlaczego zagrywka jest chamska, to ci odpowiedziałem dlaczego z punktu widzenia konsumenta. To teraz mi mówisz coś o wydawcy. Z kim ty rozmawiasz w ogóle, z głosami w swojej głowie? Nikogo nie interesuje tutaj interes wydawcy, bo nikt wydawcą nie jest.

Nikt nie twierdzi, że nie mogą sobie wrzucić, ani nikt mi nie każe gry kupić na tej platformie. Ale nikt mi też nie zabroni wyrażać swojej opinii o takich posunięciach.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...