Skocz do zawartości

Metro Exodus


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Podstawka dokończona. W Tajdzie wkurzyłem się, bo pominąłem noktowizor na samym początku, więc potem w tunelach musiałem sobie radzić latarką. 

Ogólnie no da się przejść bez specjalnego krzywienia, klimat jest, wygląda ładnie. Ostatni chapter z dużą dawką radiacji i halunami już trochę mnie irytował, bo wchodziliśmy trochę w atmosferę Control (jakieś lewitujące przedmioty, światła w tunelu, omamy wzrokowe) ale dobiłem do końca.

Teraz Sam's Story, więcej tego samego + gadający bohater, nawet jeszcze mam ochotę na te kilka dodatkowych godzin.

Odnośnik do komentarza

Jaki miałeś ending? Coś tam czytałem, że są dwa. ja zawitałem do tajgi i jak narazie kompani są happy, że nikogo nie zabijam i jestem taka dobroduszną niemową. To chyba zmierza w dobra stronę. Trochę beka z tych monologów po 15 min gdy Artem stoi jak ta pi*** ale wytrwałem każdy xd Ogólnie historia jak narazie ok chociaż myślałem, że się odbiję mając w pamięci poprzednie części ale coś pyklo jednak i dzisiaj wleciały dlcki nawet. Za 21 obecnie na psn:kaz:  tajga mi została i pewnie końcówka ale parcie jest. Dźwięk jest na plus, na słuchawkach mega miodnie. Co denerwuje to średnio te strzelanie wychodzi, chociaż dopowiadam sobie ze dodaje to realizmu do ogółu :sir: klimat jest no gierka dobra, mi podeszła ale wiem ze mozna sie odbić, kto co lubi. Poprzednie części nie skończyłem i źle ogólnie wspominam, tutaj jest mega fajnie także polecanko bo warto sprawdzić kto się waha, ale gierka stara to chyba małe już zainteresowanie:yao:

Odnośnik do komentarza

Nie będzie spoilerem, że zakończenia są dwa - dobre i złe. Udało się dobre, bo wszyscy kompani przeżyli. Trzeba chyba dwóch z trzech przynajmniej utrzymać przy życiu w poszczególnych chapterach, a to wiąże się z karmą - czy zabijaliśmy tubylców, czy przekradaliśmy się po cichu i KO w łeb. Co imho jest porąbane, bo przecież atakują nas i tak, więc czemu mamy się nie bronić :f

Odnośnik do komentarza

Dużo w tej grze dało się zrobić lepiej. Koślawe celowanie i hitboxy totalnie rozjechane (nigdy nie miałem pewności czy wejdzie headshot nawet jak celowałem z lupą lunetą), czy nadmiernie przegadane scenki oraz nudny sposób prowadzenia narracji. Serio, jak stałem na szczycie wieży w kryjówce Olgi, a ta baba gadała i gadała xD Gdy myślałem, że skończyła i sobie poszedłem, to nagle słyszę w tle dalszy ciąg monologu.

Mimo wszystko pograłem bo lubię post-apo. Gdyby to był inny setting to dawno bym odpuścił.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Utknąłem w Sam's na którymś tam już pojedynku z bossem

Spoiler

nietoperkiem. Znowu te latające roje nietoperzy, wyskakujący znikąd przeciwnik i z czapy utworzona okrągła arena w środku lasu, na której nie ma zbyt wiele pola do manewru. Totalnie niesatysfakcjonujący design, a to chyba już końcówka. Jeszcze w żadnym momencie tej gry nie musiałem restartować ponad 10 razy :<

 

Zanim wróciłem do tej walki ponownie to gra już wyleciała z plusa xd

Odnośnik do komentarza

Witam, czy ktoś z Was miał problem z drezyną? Mianowicie jak już ją zdobywam i podjeżdżam do wagonu który mam przetransportować do Aurory, to drezyna nagle znika i nic nie mogę zrobić :ermm: próbowałem wszystkiego, odinstalowałem grę i zainstalowałem ponownie, wgrywałem wcześniejsze quick savy i nic... Może problem jest taki że wcześniej wyczyściłem tą lokację, a wagon już stał na zewnątrz? :dry:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Homelander napisał:

Jest sens w to grać jak nie grałem nigdy w 1 ani 2? Książek też nie znam

To bardzo dobra gra, ma chwilami niesamowity klimat. Są czopki którzy narzekają na strzelanie, nie jest to COD to fakt, ale nie przesadzałbym. To w dużej mierze skradanka, a sterowanie jest przystępniejsze niż choćby w wychwalanych Residentach, gdzie kopanie się z obróceniem kamery jest głównym wyzwaniem gry, więc nie ma tragedii.

Czy trzeba znać lore? Nie jest wymagany moim zdaniem. Gra się broni jako samodzielny tytuł.

Miłej zabawy.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...