Skocz do zawartości

Metro Exodus


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

No ja o grafikę to jestem spokojny, bo pamiętajmy, że poprzednie części to była siódma generacja i ich późniejsze remastery (w przypadku M2033 na PS4 nawet swego rodzaju remake) na generację ósmą, a i tak obydwie wyglądały świetnie. Teraz nie będzie kotwicy w postaci PS3/X360, więc będzie jeszcze ładniej.

Odnośnik do komentarza

Gra wyglada ładnie ale po samej prezentacji jestem zniesmaczony. Niebywale, ze w dzisiejszych czasach ktoś jeszcze prezentuje tak wyreżyserowany render. Człowiek ogląda prezentacje z "rozgrywki" i w dalszym ciągu nie wie co dostanie z premiera pełnej wersji.

To byl gameplay z gry prosto. Jedyne co mogło byc wyrezyserowane to atak tego wielkiego kreta. A tak to zabrali hud i prompty przyciskow i lecialo prosto z gry.

 

Juz nie przesadzaj z tymi renderami

Odnośnik do komentarza

 

Gra wyglada ładnie ale po samej prezentacji jestem zniesmaczony. Niebywale, ze w dzisiejszych czasach ktoś jeszcze prezentuje tak wyreżyserowany render. Człowiek ogląda prezentacje z "rozgrywki" i w dalszym ciągu nie wie co dostanie z premiera pełnej wersji.

To byl gameplay z gry prosto. Jedyne co mogło byc wyrezyserowane to atak tego wielkiego kreta. A tak to zabrali hud i prompty przyciskow i lecialo prosto z gry.

 

Juz nie przesadzaj z tymi renderami

Kuzwa, Bartek. Jesteś sceptyczny do 90% gier, a taki wyreżyserowany festiwal łykasz jak młody pelikan. Co jest? Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Lol Bartek a moment, kiedy misiek leci w przepaść i sypią sie pod nim kamienie? Atak kreta w drzwiach? W grze na 90% nie bedzie takich akcji. Grafika, jak najbardziej możliwa ale nie takie sceny.

 

Atak przez drzwi to zwykły skrypt nie widze w tym nic co nie mogloby sie pojawic w grze

 

Wojtek wyjdzie gra to zobaczymy. Wbij sobie do głowy ze to nie render

Odnośnik do komentarza

 

Lol Bartek a moment, kiedy misiek leci w przepaść i sypią sie pod nim kamienie? Atak kreta w drzwiach? W grze na 90% nie bedzie takich akcji. Grafika, jak najbardziej możliwa ale nie takie sceny.

 

Atak przez drzwi to zwykły skrypt nie widze w tym nic co nie mogloby sie pojawic w grze

 

Wojtek wyjdzie gra to zobaczymy. Wbij sobie do głowy ze to nie render

 

 

Ale to kuźwa był render - jak ludzie dzisiaj nie widzą takich oczywistości, to co tu się dziwić, że później są jęki zawodu, jak wychodzi takie Aliens Colonial Marines...

Oczywiście, że było tu sporo gameplayu, ale była MASA wyreżyserowanych animacji, które na bank nie pojawią się w grze.

O miśku spadającym w przepaść już pisano, więc dodam pierwszy atak nosalisa w tunelu - ta animacja, detekcja kolizji, wszystko zbyt idealne. Później zacinająca się broń - na bank nie będzie to wyglądało w ten sposób. Przechodzenie przez okna, wyciąganie strzały z truchła, oglądanie tej ostatniej wybuchowej strzały przed tym, zanim misiek spadł, podczepianie się pod linkę i pociąg - to wszystko nie miało NIC wspólnego z gameplayem i nie mogę uwierzyć, że ludzie tego nie potrafią odróżnić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...