Skocz do zawartości

Ori and the Will of the Wisps


Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem w 100%, całość mi zajęła około 10h. Nie wiem ile dokładnie bo zglitchowal mi się zegar w grze. Piękna gra, wspaniała i cudowna ale bardzo bardzo dużo problemów technicznych. Optymalizacja leży, ciagle dropy, ścinki, glitche i bugi. Szkoda, bo zamiast perełki jest niedorobiony technicznie potworek :/ nawet aczek za skończenie gry mi nie wpadł xdd 

Odnośnik do komentarza

Dzieki ze beta testujecie to dla mnie. Za 3-4 miesiace pewnie wyjdzie ze stanu alpha to mozna zagrac.

 

Tak na serio, to pogralem 20min na koksie, i fpsy mozna czasami liczyc na palcach jednej reki. Jak oni takie cos wypuscili? I don't know. Doszedlem do pseudo-bossa (big bad wolf?) i wylaczylem. Jesli bym za to zaplacil 200 zl, to bym walil glowa w sciane.

Odnośnik do komentarza
Gość Kyo
11 godzin temu, suteq napisał:

No HDR na pewno podbija wrażenia z grafiki. Ja niestety z racji grania na PC nie mogę tego doświadczyć. 

A w czym to przeszkadza? Ja tam gram na PC i HDR wypala momentami oczy ^^

 

8 godzin temu, Ocelot napisał:

Jesli bym za to zaplacil 200 zl, to bym walil glowa w sciane.

Ta gra na premierę w pudle to poniżej stówki latała także ten tego.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj myślałem, że moje 68% pójdzie się (pipi)ać. Najpierw walka z jednym bossem przebiegała bez dźwięków, przygrywała tylko muzyczka, później po teleporcie Ori mi zawisł w czasoprzestrzeni, ekran niecały szary i spadający Ori 2 metry i respawn. Po kilku wczytaniach save i restartach apki poszło. Później drugi boss zaczął mieć artefakty i znikały tekstury otoczenia i było białe tło. O spadkach fps i ciągłych freezach nie wspominając. Dwa razy wy(pipi)ało mnie do dasha. Gra jest świetna, ale technicznie to jest kupa mułu i mogli to przełożyć bo się tylko w(pipi)iam, że nie mogą spokojnie chłonąć tego świata jak to robiłem w jedynce bo ciągle coś mnie rozprasza przez niedociągnięcia techniczne.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
2 godziny temu, Kyo napisał:

A w czym to przeszkadza? Ja tam gram na PC i HDR wypala momentami oczy ^^

 

10 godzin temu, easye napisał:

Przecież ta gra ma HDR na PC.

 

A to w takim razie zwracam honor. Dostałem błędne info, że HDR na PC nie ma więc pytanie czy to jest normalnie dostępne z gry czy jakoś do włączenia w Windowsie? 

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, creatinfreak napisał:

później po teleporcie Ori mi zawisł w czasoprzestrzeni, ekran niecały szary i spadający Ori 2 metry i respawn. Po kilku wczytaniach save i restartach apki poszło.

Też to miałem i pomogło mi wczytanie wcześniejszego zapisu gry. Na początku myślałem, że się załamię. 7 godzin gry poszłoby się...

 

Gra ma swoje techniczne bolączki, ale mimo wszystko gra się naprawdę dobrze. Na takie sequele warto czekać.

Odnośnik do komentarza

Hej,

 

w autoryzacji jest kolejny patch, niestety ten w całości nie poprawia kwestii frameratu.

Cały zespół pracuje nad naprawieniem działania gry zwłaszcza na starszych wersjach konsoli xbox i prawdopodobnie drugi patch ustabilizuje Ori.

Problem z działaniem gry może wynikać z użycia paru filtrów graficznych na parę dni przed premierą, dodatkowo obszar młynu stanowi 4% całości mapy i może bardziej obciążać konsole.

 

 

Pozdrawiam

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Osoba odpowiedzialna za pomysł, żeby Oriemu od razu zabierano całe życie jak mu się skończy powietrze zamiast stopniowo jest kompletnym idiotą. Już pomijam to, że jak przeciwnik wodny podpłynie do miejsca gdzie mogę zaczerpnąć powietrza i zrobię mu atak obszarowy to nie zadaję mu żadnych obrażeń więc pływa taki i mnie wkurwia bo twórcy są jak widać zbyt głupi, żeby wpaść na tak proste rozwiązanie. 

 

Jak na razie są to dwie mocne spierdoliny w tym tytule. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, suteq napisał:

Osoba odpowiedzialna za pomysł, żeby Oriemu od razu zabierano całe życie jak mu się skończy powietrze zamiast stopniowo jest kompletnym idiotą. Już pomijam to, że jak przeciwnik wodny podpłynie do miejsca gdzie mogę zaczerpnąć powietrza i zrobię mu atak obszarowy to nie zadaję mu żadnych obrażeń więc pływa taki i mnie wkurwia bo twórcy są jak widać zbyt głupi, żeby wpaść na tak proste rozwiązanie. 

 

Jak na razie są to dwie mocne spierdoliny w tym tytule. 

Możesz kupić w wiosce pływanie bez limitu czasu pod wodą.

 

 

Ja grę skończyłem i na szczęście nie miałem takich błędów jak wy. Zupełnie jak w Jedi fallen order miałem fuksa a reszta narzeka :obama:.

 

Co do spadków miałem w kilku miejscach ale tylko raz mi to w graniu przeszkodziło. Grało się świetnie. Każda kraina piękna. Bossowie ciekawi tylko ostatnia walka irytująca. 

Spoiler

Ostatnia faza ta z odbijaniem się od pocisków zginąłem wiele razy.

 A i mi też nie wpadły achievementy za ukończenie gry;) taki bug miałem.

 

Na pewno do gry jeszcze wrócę aby pocałować wszystko (zostało mi trochę pobocznych questów) . Dla mnie mocne 9/10 i cholernie polecam szczególnie że macie w game pass. 

Odnośnik do komentarza

Rubber banding w tej grze jest gorszy niż w NFS. Ostatni run to jakieś przegięcie, już myślisz, że jesteś kozak i uciekłeś na dystans a tu przeciwnik nagle jakby przeskakiwał klatki animacji i był tuż za Tobą. To aż widać jak przeciwnik jest przyciągany do nas. Ale to aż w(pipi)ia i czujesz, że w tym momencie jest to nieuczciwe. Powinienem na luzie to przejść bo przecież w pewnych momentach jestem szybki, ale nie przyciągniemy Ci oponenta pod samą dupę żebyś zginął. A myślałem, że dziś skończę oriego a się tylko wkuriwłem. I nie nie jestem cienki, tylko ta gra oszukuje w danych momentach.

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem 99% w 12h. Nie chce mi się już ulepszać wszystkich kryształków.

 

Piękna grafika i muzyka. Emocjonalna opowieść. Świetny gameplay. To jak pod koniec gry przelatujemy przez plansze wykorzystując wszystkie zdobyte umiejętności to poezja.

 

Grałem na PC. Zero problemów technicznych.

 

Wspaniała przygoda. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.