Skocz do zawartości

Ori and the Will of the Wisps


Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem już kilka wzmianek o tym, że podobno patch day one sporo zmienia, i że recenzenci może powinni poczekać na jego wyjście, zanim ocenią.

 

Wśród problemów, jakie na ten moment się pojawiają, wymieniane są także spadki animacji i skoki, które w przypadku platformera oczywiście mogą cię zabić. Nie będę wrzucał nagrań, żeby nie opowiadać całej gry, ale wygląda to na bardzo realne zjawisko, choć nie superczęste w grze (której przejście ma zajmować 12-15 godzin). 

 

 

Developer prosił, by recenzenci przynajmniej grali na pececie albo Xboksie One X, by zminimalizować problemy jakie występują przed patchem (ale także na tych platformach problemy są).

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ogqozo napisał:

Widziałem już kilka wzmianek o tym, że podobno patch day one sporo zmienia, i że recenzenci może powinni poczekać na jego wyjście, zanim ocenią.

 

Wśród problemów, jakie na ten moment się pojawiają, wymieniane są także spadki animacji i skoki, które w przypadku platformera oczywiście mogą cię zabić. Nie będę wrzucał nagrań, żeby nie opowiadać całej gry, ale wygląda to na bardzo realne zjawisko, choć nie superczęste w grze (której przejście ma zajmować 12-15 godzin). 

 

 

Developer prosił, by recenzenci przynajmniej grali na pececie albo Xboksie One X, by zminimalizować problemy jakie występują przed patchem (ale także na tych platformach problemy są).

patcha usuwa wiele bugów, zmienia trochę styl graficzny ''zamiast mleka'' na ekranie są bardziej nasycone kolory i kontrast + drobne zmiany ale co najważniejsze poprawia płynność...wcześniej 45fpsów średnio po patchu 55fpsów średnio.

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, sprite napisał:

 

No to niezły syf mieli recenzceni. 

 

Po lewej masz czystą wersję z płyty, bez żadnych patchy. Gram od piątku i tak to nie wyglądało :) Problemów technicznych miałem jednak mnóstwo i mam nadzieję, że dzisiejsza łatka faktycznie sporo poprawia.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...