Skocz do zawartości

Ori and the Will of the Wisps


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba mam buga przez który nie przejdę opuszczonej nory: potrzeba 4 runy a u mnie jedno z miejsc jest puste - obok dźwigni podnoszącej korzeń do góry.

 

Prawdopodobnie wynika to z faktu ze pierwsze podejście do nory miałem wiele godzin wcześniej (dwa bossy wcześniej), jedna rune wówczas znalazłem ale odpuściłem miejscówkę na później. A te później gra z jednej strony nie zalicza mi tej pierwszej runy a z drugiej pamięta ze ja brałem. I leżę.

 

Opuszczona nora jest niezbędna do zakończenia gry? 
 

ps

albo wykorzystałem ja w innym miejscu! Idę szukać ;)


ps2

Spoiler

w sumie zawod: myślałem ze dostanę się w nagrodę do drzewa za murem a tu tylko blask...

 

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Gratuluję również, swoje dołożyłem chociaż na chwilę obecną 1 > 2. Ciekawy jestem jak poradzą sobie z tym RPGowym projektem nad którym pracują. Linkedin podaje do 50 pracowników, więc zobaczymy czy poradzą sobie z tym projektem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dobra, ja tę grę (pipi)Ę. Walka z

 

Spoiler

Kwolokiem

 

to jest jakiś ku,rwa żart i pierwsza faza służy chyba ku temu by mnie wku,rwić szybką śmiercią w drugiej.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Dobra, ja tę grę (pipi)Ę. Walka z

 

  Ukryj zawartość

Kwolokiem

 

to jest jakiś ku,rwa żart i pierwsza faza służy chyba ku temu by mnie wku,rwić szybką śmiercią w drugiej.

Bez przesady. Ogólnie gierka łatwiejsza niż poprzednia część. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, sprite napisał:

A czym go bijesz w drugiej fazie?


z ofensywnych mam tylko strzale i młot, a bije z miecza

 

@lpcl absolutnie się nie zgodzę.

 

pomecze się z nim jutro ale jak dalej będzie nędza to po prostu będę zwiedzał świat aby dopakowac HP

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...