Skocz do zawartości

Ori and the Will of the Wisps


Rekomendowane odpowiedzi

Eksploruję sobie windswept wastes i już mnie trochę denerwowało to rycie po piachu a tu na końcu info że to raczej 

Spoiler

endgame bo trzeba 4 części 

no to nic idziemy w innym kierunku. Bardzo mi się podoba ta gierka, chyba nawet bardziej od HK. Z ciekawości tylko sprawdziłem na ile godzin to jest i już wiem że będzie z 2x tyle u mnie spokojnie. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Świetna gra. Gram co prawda na Switchu ale nie jestem psem na grafikę. Druga część jest tym czym powinna być pierwsza od początku. Pierwsza często mnie irytowała i w sumie trochę ją zmęczyłem, była za bardzo skondensowana/prostolinijna. Tutaj mam cały czas chęć grać, rozgrywka jest niesamowicie płynna, czuje się panowanie nad postacią, mapa jest ciekawa, świat bardziej rozbudowany, system bardziej modyfikowalny, przez grę można "płynąć",  w walkach można kombinować jak w jakimś DMC (Hollow Knight się chowa, bo tam elementy  "akrobatyczne" miały mniejszy wpływ na walkę, mimo, że stawiam go wyżej niż Ori 1). Mam coś koło 4 godzin na zegarze,  zobaczymy jak będzie dalej ale jestem nastawiony optymistycznie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zacząłem grać, meeega gierka :banderas:

 

Powiedzcie mi, czy Ori będzie miał jakąś umiejętność dzięki której będzie mógł skakać mega wysoko, bez pomocy lampionów czy innych rzeczy? Mam potrójny skok, ale wydaje mi się, że są miejsca gdzie i tak trzeba jakąś inną zdolność mieć żeby się do nich dostać. 

 

Druga sprawa, sami wpadliście na pomysł jak wejść do opuszczonej nory? Było tam jakieś zadanie z Tokiem. Za chuja bym na to nie wpadł, choć skakając po tych dzwonkach, przeszło mi przez myśl, że coś z nimi jest to powiązane, ale w życiu nie wpadłbym na to sam, co zrobić. :pawel:

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.12.2020 o 14:11, Faka napisał:

Mam poboczne zadanie, a mianowicie muszę dać Kwolokowi amulet od Mokiego, który mi dał i sobie myślę, że skoro jestem z nim po walce, to będę mógł zrobić to zadanie jeszcze?

 

Też się nad tym zastanawiam, bo mam amulet, ale Kwolokowi już ryło oklepałem. Znalazłeś żabę jeszcze później? 

 

Dobra już mam, wiem co dalej. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...