Skocz do zawartości

Shadow of the Colossus Remake


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, jakieś jaja se robią z datą premiery. Każdy sklep ma inną :) W Ultimie zmienili na 13.02, Świat Gier ma 22.02, Muve pisze że wysyłka 9 albo 12.02. O co kaman?

Mam nadzieję że 7ego dostanę grę w Saturnie/MM.

 

Edit: Spoko, jest tak jak piszecie. To produkt z gazetki (139zł), więc premiera musi być 7.02. Taki deal nie przewiduje obsuwy :)

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Ja już dawno przestałem preorderować gry z dostawą w małych sklepikach, bo praktycznie zawsze były jaja. Teraz rezerwuję grę w Euro/Media Expert i mam gwarancję, że zawsze będzie w dzień premiery.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie premiery - 6 czy 7 - info z Euro:

 

Cytat

Zakup i odbiór w Sklepie fizycznym RTV EURO AGD
Zapraszamy do wybranego Sklepu Fizycznego w dniu 2018-02-07 po godzinie 14:00 w celu zakupu Zarezerwowanych produktów.
Rezerwacja obowiązuje przez 3 dni.

 

Odnośnik do komentarza

Chyba rzeczywiście są jakieś problemy z dostawami, przed chwilą dostałem takiego maila od x-kom

Cytat

Kontaktujemy się w sprawie złożonego zamówienia na grę Shadow of the Colossus. Z przyczyn niezależnych od nas dystrybutor rozdzielił dostawę gry na dwa terminy 09.02 i 16.02, nie podając ilości sztuk. W związku z tym pragniemy poinformować iż nie jesteśmy w stanie podać konkretnego terminu realizacji Państwa zamówienia.

:/ No nic, trzeba będzie podskoczyć do jakiejś galerii bo nie wyobrażam sobie jutro tego nie ogrywać :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kyo napisał:

Niestety znaczek jest (jak by ktoś miał wątpliwości).

 

2F8QCQ3.jpg


Ech... W sumie umieszczony tak sensownie, że chyba nawet mi nie będzie przeszkadzał... Jutro wyślę żonę na zakupy :P 
Dzisiaj sam byłem na polowaniu, ale oczywiście nigdzie nie było, a żeby nie wracać z takiej wyprawy z pustymi rękoma, na pocieszenie kupiłem to:
 

Spoiler

adc3b8fbdc107f43.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Mialem tak robic bo mialem po 3 skonczyc. Ale zadzialala magia "DOBRA TYLKO ZOBACZE JAKI JEST NASTEPNY NIE BEDE Z NIM WALCZYL"

 

Niesamowite ze gra polegajaca na biegnieciu od bazy niemal w linii prostej zeby natluc bossa moze byc tak wciagajaca. Chyba ze pozniej sie robi cos innego procz takiego schematu. Irytacja i lekkie wkir.wionko jedynie przy 3 kolosie. Wspinanie sie po siersci milion razy lepiej i dokladniej zrobione niz w last guardian. Te majestatyczne ruchy kolosow , czuc ich moc, potege. Zero tez dropow jak narazie. 

Fantastycznie im to wyszlo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...