Skocz do zawartości

Shadow of the Colossus Remake


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, ragus napisał:

Kabi dobrze pamiętam, że szkalowałeś jak należy TLG? 

Tak a jak głupi pisałem, że to się nie godzi a potem pograłem na moim PS4 AMATOR w tego bubla. 

 

Kurczę pogralbym w tego remake, wprawdzie remaster HD jest na półce ale już nie będę PS3 podłaczał i gral na tym kaleczniaku dual szoku 3.

Odnośnik do komentarza

Oj chyba kupię PS4 by móc zagrać w ten remake :D na PS2 grało się oj grało... fantastyczny tytuł i ten klimat... w sumie zakup PS4 miałem wiązać z wyjściem FFVII ale chyba będę musiał to przyspieszyć, po trailerach jakie obejrzałem, SotC graficznie rozkłada na łopatki, must have jak nic, a kto nie grał, powinien, dla mnie najlepsza gra na PS2, fajnie że odświeżają takie tytuły i można w to zagrać w nowej szacie graficznej. Jest moc :D 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ornit napisał:

Z racji tego, że nigdy w tą grę nie grałem ani nawet o niej nie czytałem mam pytanie i nie jest to trolling. Czy gra jest trudna?

 

Nie jest. Mówię na podstawie wersji z PS3, ale teraz różnic w tym temacie bym się nie spodziewał (chyba, że jakieś zmiany sterowaniu coś mogą ułatwić, ja nie widziałem nic problematycznego w klasycznym ustawieniu). Sposoby na kolosa rozkminia się raczej bez problemów, ścieżki do nich prowadzące też, natomiast czysto praktyczne umiejętności są testowane przy wspinaczce (spadająca stamina) i tu może się zdarzyć, że kilka prób trzeba będzie podjąć. Ja lekko się przyciąłem może w dwóch momentach, ale to na chwilę, nic, co wymagałoby sięgania po jakieś poradniki czy coś lol. Także luz. 

 

Co do remake'u : kurde no wygląda to świetnie i gdyby nie to, że gierkę zaliczyłem ze 3 lata temu i to już w bardzo dobrej wersji, to pewnie bym się skusił. Idealnie będzie, jak kiedyś jakiś znajomy pożyczy xd. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, ragus napisał:

Kabi dobrze pamiętam, że szkalowałeś jak należy TLG? 

No tak, przeciez shadow of colossus zjada tlg w kazdym aspekcie wiec w czym problem? Dalej uwazam ze tlg to crap.

 

Co ma szkalowanie tlg do sotc bo za bardzo nie rozumiem skoro jedna jest chu.jowa i jak robiona w garazu a druga to piekny dopracowany remake?  

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość ragus
3 godziny temu, kanabis napisał:

No tak, przeciez shadow of colossus zjada tlg w kazdym aspekcie wiec w czym problem? Dalej uwazam ze tlg to crap.

 

Co ma szkalowanie tlg do sotc bo za bardzo nie rozumiem skoro jedna jest chu.jowa i jak robiona w garazu a druga to piekny dopracowany remake?  

 

Waham się czy zagrać wSOTC, bo TLG bardzo mi się nie podobało, a skoro też szkalowałeś TLG, a podoba ci się SOTC to w sumie aż chyba kupię. 

 

Oddychaj. 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, ornit napisał:

Z racji tego, że nigdy w tą grę nie grałem ani nawet o niej nie czytałem mam pytanie i nie jest to trolling. Czy gra jest trudna?

Sama gra na podstawowym poziomie trudność kompletnie nie, ale platyna (speedrun)  czy time triale na hardzie dają w kość

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, ragus napisał:

 

Waham się czy zagrać wSOTC, bo TLG bardzo mi się nie podobało, a skoro też szkalowałeś TLG, a podoba ci się SOTC to w sumie aż chyba kupię. 

 

Oddychaj. 

Zalezy co ci sie niepodobalo w tlg, sam klimat, pomysl mi sie podobal z tym ze byla imo zbugowana fhuj a niedorobki mechaniki psuly zabawe i irytowaly. 

 

Jesli chodzi o sotc to tutaj tego nie ma, technicznie wszystko gra elegancko

Odnośnik do komentarza

No to nie ma źle. Właśnie buszuje po necie za sklepami w Gliwicach, które dziś mają SOTC coby po pracy podjechać. Euro pokazuje, że nie mają. Na szczescie jest mediaexpert. Choć z 2giej strony gram teraz w Yakuze wiec nie ma pośpiechu z zakupem. Ale znając życie i tak kupie i na półce pewnie będzie czekać. Albo Yakuza pójdzie na przerwe. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie TLG byl rewelacyjny, inna gra niz wszystkie, swietnie sie przy nim bawilem, nie mialem wiekszych problemow z Trico, sterowaniem, bugam - tymbardziej bez zastanowienia sięgnąłem po Kolosy i matko bosko - takie Remaki to ja rozumiem! Jak to wyglada na telewizorach 4k z HDRem :obama: Roznica w teksturach miedzy wersja kinowa i płynna tez jest przeogromna, pierwsza gra od dawna, w ktorej wybralem tryb kinowy dla lepszej grafiki! Sama gra zas - dla mnie perfekcja, klimat, nastroj, pojedynki z kolosami muzyka - no oderwac sie nie mozna!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Gra miodzik! Już samo intro robi niesamowite wrażenie, ciary na plecach jak chłopek wjeżdża na most! I ta muzyka :obama:

Pokonałem trzy kolosy i musiałem niestety zgasić konsolę bo obowiązki :( Oprawa graficzna to 10/10. Gorzej niestety wypada kamera i sterowanie. Kamera "wie lepiej" i z początku strasznie mnie wkurzała. No trzeba się przyzwyczaić. Koń jest kultowy, wiadoma sprawa, ale nie ma startu do Płotki :) Też trzeba się przyzwyczaić. Oczywiście te minusy bledną przy klimacie, kolosach i nowej oprawie. Ogólnie GOTY kandydat.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...