Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowo jeszcze przez jakieś 20 godzin ani razu nie udało mi się trafić zza pola karnego, a dośrodkowania na główkę przynoszą gola w 80% przypadków.

 

 

Bramkarzy nigdy nie zrozumiem, wypadł mi ostatnio Burki no i coś tam broni, ale w jednym spotkaniu co bramkę typowi wpuścił Oblak to aż mi go szkoda się zrobiło, strzał po główce piłka ledwo się toczyła a ten zamiast złapać to wybił przed siebie i dobiłem, ogólnie mam wrażenie, że bramkarze mają mega problemy z obroną główek i większość odbijają, normalne strzały to bronia kosmosy.

 

Uciułałem sobie w miarę znośny skład (3 gwiazdki siły) w MyClub przez miesiąc grania z komputerem i wykorzystywanie częstych prezentów w postaci special agentów i GP od Konami, więc wczoraj z Chemistry na poziomie 97 postanowiłem spróbować się online...

MASAKRA. Same ameby umysłowe na tych asystach, aby do przodu i wrzutkę zrobić, a finezji w tej grze tyle, ile w dziurawym termosie. (jakby co, to nie mówię tutaj o graczach forumowych, bo wiem, że staracie się grać dobrą piłkę i też was wkurzają ludzie co grają antyfootball)

1. Nie mogłem nikogo znaleźć z 'pass support' na moim poziomie (full manual).  

2. Niby wyszukiwało mi drużyny na tym samym poziomie 'siły', ale składy mieli ewidentnie lepsze, a chemistry 98 i 99. 

Czy każdy tak robi, że aby obniżyć siłe swojej drużyny pakuje ogórków na ławkę z oveeralem <70?! 

Abstrahując od tego, że gra na asystach pozwala podawać w sposób absurdalny, to różnica w chemistry (nawet jednego punktu) robi różnicę i niektóre rzeczy po prostu się dzieją, jak bym nie próbował tego powstrzymać i ile kroków wcześniej wiedział co przeciwnik chce zrobić. 

W dodatku wiecie jak przeciwnicy to robią, że ładują cały pasek energii przy strzale, a i tak trafiają w bramkę? Czy to kwestia strzałów Advance, które tak naprawdę, nie są dla zaawansowanych, a dla upośledzonych?

 

Co do strzałów z daleka:

Przeszedłem na Basic, by móc oddawać strzały z główek. Jedyna opcja. 

Na Basic jednak strzelenie z daleka gola to rzut monetą i małą mamy moc sprawczą i bramkarze mają przewagę. Dlatego też w strzałach z dystansu, czy sam na sam zawsze używam L2 (manual shot). Jest to chyba najlepsze na tę chwilę rozwiązanie. 

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

Niezly pros musi byc w takim razie z ciebie jak roznicy bys nie zauwazyl xD

Albo dwa mecze w demo.

Ty no tak płakaliście o to tempo gry, że ja po ogrywaniu namiętnie demka myślałem, że Ci zawodnicy będą zapierdalać jak mrówki w fullu, a tu może rzeczywiście jest troszeczkę szybciej, ale nie żeby jęczeć jakby to 3 bramki na boisku były.

 

Bartek to że komp grający przeciwko Tobie będzie momentami oszukiwał na wyższych poziomach jest nieuniknione, dlatego ten najwyższy na którym można przyjemnie grać to Top Player, tam ten poziom „oszustwa” ze strony SI jest najmniejszy.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

 

Niezly pros musi byc w takim razie z ciebie jak roznicy bys nie zauwazyl xD

Albo dwa mecze w demo.

Ty no tak płakaliście o to tempo gry, że ja po ogrywaniu namiętnie demka myślałem, że Ci zawodnicy będą zapierdalać jak mrówki w fullu, a tu może rzeczywiście jest troszeczkę szybciej, ale nie żeby jęczeć jakby to 3 bramki na boisku były.

Bartek to że komp grający przeciwko Tobie będzie momentami oszukiwał na wyższych poziomach jest nieuniknione, dlatego ten najwyższy na którym można przyjemnie grać to Top Player, tam ten poziom „oszustwa” ze strony SI jest najmniejszy.

Dla ciebie troche szybciej nie robi roboty dla mnie robi taka roznica.

Odnośnik do komentarza

Mac, filtry nie sprawdzają ile kto ma chemistry i nie wiem, naprawdę nie wiem co ta za tajemnicza siła kryje się na chemistry pomiędzy 97 a 98... Online można grać spokojnie od 75, ale może na manual jest inaczej, nie wiem.

Co do siły drużyny, to jasne, że jak przekroczyłeś ledwo 3 gwiazdki, to będziesz trafiał na wymaksowane 3 gwiazdkowe teamy. Jeżeli ktoś zbudował sobie drużynę, która gwarantuje mu silną pierwszą jedenastkę z dobrą formą (A-B), to po co ma wystawiać równorzędnych zawodników na ławkę, skoro wiadomo, że nie będzie konieczna zmiana? Ja jeszcze nie mam takiego komfortu i ogólnie mało kto ma z tego co widzę, ale to raczej nie wina graczy, że Konami nie wprowadza ograniczeń w tym względzie. Profit dla grających ciut słabszymi drużynami w danym momencie jest taki, że za wygraną z mocniejszym (OVR) rywalem dostajesz więcej punktów.

Odnośnik do komentarza

Mac, filtry nie sprawdzają ile kto ma chemistry i nie wiem, naprawdę nie wiem co ta za tajemnicza siła kryje się na chemistry pomiędzy 97 a 98... Online można grać spokojnie od 75, ale może na manual jest inaczej, nie wiem.

 

 

Filtry wiem, że na chemistry nie działają. Niestety. Zagrałem 8 meczów. W każdym meczu, w którym miałem chemistry większe o punkt lub dwa, to grało mi się łatwiej. Raz trafiłem na gościa z chemistry 11. Szkoda mi go było. Ale w sytuacji gdy ja miałem 98, a przeciwnik 95 lub 86, to już różnicy większej nie widziałem. Może chodzi tylko o to, aby mieć po prostu więcej od przeciwnika? (w pewnych ramach np od 85 do 98 zachowują się tak samo względem przeciwnika 99 itd od 84 do 97 zachowują się tak samo względem 98 itd...)

 

No na Manualu grać w myclub nie mogę. Znaczy ja gram, ale nie trafiam na manualnych przeciwników. Sami jeźdźcy bez głowy...

Odnośnik do komentarza

Nie no &%$@#&$@%$&%#$&%@#%@&%#$%$ !!!!

nie da się grać z kimś, kto ma 99 mając nawet 98. Wszyscy moi zawodnicy ruszają mi się jak muchy w smole, a podaniami nie są zainteresowani ci, do których to podanie kieruje. 

Co gorsza przeciwnik tylko rajd i wrzutki obok przyglądających się 'o piłka leci' obrońców. 

Krew mnie zalewa jeszce jak widzę, że cały pasek naładował sku,rwiel, a piłka i tak w bramkę leci. 

Paranoja. 

 

Szkoda mi kontraktów moich zawodników na te 'mecze', bo byłoby to samo jakbym wstawił ogórków.

ten tryb chyba nie może być grywalny. 

 

Nie rozumiem. Niech mi ktoś to wytłumaczy. 

Wszystkiego na lagi zrzucić nie można. Tym bardziej będąc gospodarzem. 

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

Nie no &%$@#&$@%$&%#$&%@#%@&%#$%$ !!!!

nie da się grać z kimś, kto ma 99 mając nawet 98. Wszyscy moi zawodnicy ruszają mi się jak muchy w smole, a podaniami nie są zainteresowani ci, do których to podanie kieruje.

Co gorsza przeciwnik tylko rajd i wrzutki obok przyglądających się 'o piłka leci' obrońców.

Krew mnie zalewa jeszce jak widzę, że cały pasek naładował sku,rwiel, a piłka i tak w bramkę leci.

Paranoja.

 

Szkoda mi kontraktów moich zawodników na te 'mecze', bo byłoby to samo jakbym wstawił ogórków.

ten tryb chyba nie może być grywalny.

 

Nie rozumiem. Niech mi ktoś to wytłumaczy.

Wszystkiego na lagi zrzucić nie można. Tym bardziej będąc gospodarzem.

W my club nie pomoge. W nie my club czyli wszystkich innych trybach online za takie mrożenie przeciwnika odpowiada taktyka i instrukcje. Odpowiednio dobrane właśnie tak paraliżują rywala że jest efekt 'o piłka leci'.
Odnośnik do komentarza

Ja dla odmiany lubię sobie pograć mecze online bez rankingu, wybieram sobie jakąś średnia ekipę i gram przeważnie na Reale i Barcę( chociaż jest sporo też meczów na średnie ekipy),i niestety granie przeciwko takim cyborgom nie jest łatwe, Ronaldo wygrywa każdą piłkę praktycznie i to jest najgorsze zawsze w Pesach że taki Suarez , Ronaldo,messi oni maja dar przenikania :D ustawiasz się obrońcom elegancko aby mu odebrać piłkę a tu Ronaldo przez ciebie przebiega i chłop ląduje ci gola.Pamietsm kiedyś w PES 15 robben robił identyczne ,do dziś głupio to wygląda i trzeba kombinować jak tu takiego rozpędzonego cyborga zatrzymać , jeśli on sobie przebiega ,przez średnio ovr obrońców.

 

 

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza

 

Mac, filtry nie sprawdzają ile kto ma chemistry i nie wiem, naprawdę nie wiem co ta za tajemnicza siła kryje się na chemistry pomiędzy 97 a 98... Online można grać spokojnie od 75, ale może na manual jest inaczej, nie wiem.

 

 

Filtry wiem, że na chemistry nie działają. Niestety. Zagrałem 8 meczów. W każdym meczu, w którym miałem chemistry większe o punkt lub dwa, to grało mi się łatwiej. Raz trafiłem na gościa z chemistry 11. Szkoda mi go było. Ale w sytuacji gdy ja miałem 98, a przeciwnik 95 lub 86, to już różnicy większej nie widziałem. Może chodzi tylko o to, aby mieć po prostu więcej od przeciwnika? (w pewnych ramach np od 85 do 98 zachowują się tak samo względem przeciwnika 99 itd od 84 do 97 zachowują się tak samo względem 98 itd...)

 

No na Manualu grać w myclub nie mogę. Znaczy ja gram, ale nie trafiam na manualnych przeciwników. Sami jeźdźcy bez głowy...

 

Nie, nie chodzi, dosyć często zmieniam trenera, więc do dzisiaj (prawie 200 meczów online) nie mam chemistry na maksa, zazwyczaj około 93-95 w zależności od składu. Zaczynam od jakichś 75 i cisnę online. Około 60% rywali zazwyczaj ma więcej i co? Nic, różnicę czuje wtedy, jeżeli ktoś ogarnia, ale przypisywać to temu, że ktoś ma 1-2% chemistry to raczej nie bardzo. Większe znaczenie w tej materii ma sam przeciwnik. Pamiętaj, że większość graczy nie zachowuje się tak samo, ma inne ustawienia taktyczne (mimo podobnej formacji), więc siłą rzeczy twoi piłkarze względem rywali będę inaczej reagować. Ogromne znaczenie ma jakość połączenia, często wydaje się nam wtedy, że piłkarze nas nie słuchają albo, że ruszają się jak muchy w smole. 

Odnośnik do komentarza

https://www.facebook.com/Polska-scena-Pro-Evolution-Soccer-379988712359075/

 

Natrafiłem na fajną stronę. Co piątek organizowane są turnieje w PESa na PS4. Można wygrać 100 czy 50 zł na psn. Zapisy darmowe. Dziś turniej o 20stej i chyba jeszcze są wolne miejsca. Ogólnie fajna społeczność. Polecam. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Chwilowo kocham tą grę, mam rating 460 a wylosowało mi typa z ratingiem 980, myślę sobie że będzie masakra, mecz wyrównany się okazał a na końcu wygrałem 4:2, niesamowita satysfakcja bo nie dość że taki rating to jeszcze był to ukraiński pomiot banderowski z kijowa, tym bardziej większa satysfakcja.

Odnośnik do komentarza

Mam tak samo od mniej więcej 3 tygodni to mi pisali wszędzie, nawet tutaj pisali januszowy tekst "słabego masz neta". Nie zawsze tak mam głownie jak mi losuje kogoś dalej, np wczoraj jeden parch był z turcji i tragicznie się grało, strzeliłem gola i do obrony uciekłem żeby kontr nie było.

Edytowane przez PlastikowySmalec
Odnośnik do komentarza

Sobota wieczór a w MyClub na PS4 "Unable to find opponent" xD (pipi)a konami ogarnij się bo w godzinę idzie zagrac 2 mecze

 

do tego w coraz częściej w miarę równe mecze przegrywa się albo wygrywa po jakimś pinballu

 

ciekaw jestem co zrobią w tym patchu w bramkarzami bo te lekkie strzały to jest koszmar, odbijają albo puszczają straszne szmaty, za to bomby bronią w 90%

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...