Skocz do zawartości

Nintendo Switch Online - problemy itd.


blakuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam na forum, czyli pierwszy krok jest, drugi krok kupno konsoli, też spełniony. Lecz potrzebuję pomocy z nowym nabytkiem. Może ktoś byłby łaskaw wytłumaczyć. 
założyłem konto na konsoli, działa i chyba ok.
otrzymałem od rodziny zaproszenie do rodziny online i tutaj zaczyna się problem.
próba dołączenie, klikam w otrzymany link i otrzymuję komunika
"You are already a member of a family group, so you cannot join another family group."
nie jestem w innej rodzinie bo to świeże konto. dodałem tylko konto dziecka.

jak to rozwiązać, z góry bardzo dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam

Panowie mam taki problem, kupiłem używaną konsolę z ringiem dla córki, gry na zewnętrznej karcie pamięci działają, natomiast sprzedający w swoim koncie zmienił adres email na mój poczym zmieniłem sobie również hasło do konta, po tej akcji gry które były zakupione online nie działają. Wchodząc na konkretną grę przekierowuje mnie do sklepu, a chcąc uruchomić grę z ringiem (gra była w zestawie z konsolą) także nie działa więc wpisałem kod dla tej gry i wywala komunikat że kod został już użyty. Jeśli rozpoznajecie problem proszę o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Tak, trzeba się będzie wypisać, znaczy tato nas będzie musiał usunąć ;) 

spytalem, ale nie chce robić upgradu, wiec szukam nowej rodzinki. 
no to wstępnie jedno wolne miejsce, porozsyłam wam potem pmki jak już będzie cena i potwierdzimy ilość osób na 100%

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MichAelis napisał:

Tak, trzeba się będzie wypisać, znaczy tato nas będzie musiał usunąć ;) 

 

spoksik nie będzie problemu, oczywiście zwrot kaski się należy

 

Michaelis i Ins jak coś piszcie na priv 

 

z racji powyższego szukam dwóch nowych osób za kolegów wyżej 17,50 za rok standardowa wersja 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...