Skocz do zawartości

Nintendo Switch Online - problemy itd.


blakuś

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.10.2021 o 23:47, bulaxyz82 napisał:

 

spoksik nie będzie problemu, oczywiście zwrot kaski się należy

 

Michaelis i Ins jak coś piszcie na priv 

 

z racji powyższego szukam dwóch nowych osób za kolegów wyżej 17,50 za rok standardowa wersja 

 

Jest jeszcze wolne miejsce? :)

Odnośnik do komentarza

@jaro

 

@szurubur

@karmaster

@Ins

@bebbop

@Mat666

 

Koledzy, jak wszyscy zainteresowani nadal to proszę PMke, jutro ogarnę temat. Podam wam nr telefonu i konta (lepiej na telefon bo kasa od razu)

290/8=36,25 PLN

ALE mam zdrapke na rok zwyklego, ktora lezy i w sumie nie wiem czy wazna. Jutro ja wbije i jak zadziła to zrobie upgrade. To będzie taniej o 9,58 PLN na osobe w tym roku.

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dzień dobry,
jestem chętny na 110% na dołączenie do rodzinki NSO+ Expansion Pack. Zdecydowany, solidny członek (xd), hajsik wyślę szybciutko przelew/telefon/blik zależy od preferencji zarządzającego.
Miłego dnia, moja dzisiaj lepi ruskie także czekam aż pojadę do domku xddd
edit: dobry człowiek Postal przyjął mnie do rodziny i dał schronienie, na ten moment jestem członkiem (xd)

Edytowane przez Krzysztof93
Odnośnik do komentarza

Jeszcze wyższa cena online za cały czas te same stare gry plus problemy z ich emulacją - no no, nintendo odleciało na dobre.

Ale po co się starać, jak konsola sprzedaje się lepiej niż ciepłe bułeczki. 

Sam zainwestuje w to całe rozszerzone onlajn jak wyjdą już gry, które mnie naprawdę interesują czyli np Wawe Racer, 1080 Snowboarding czy choćby  Donkey Kong 64, bo na ten moment - jak dla mnie, nie ma co se tyłka zawracać.

 

 

Edytowane przez White Raven
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, White Raven napisał:

jak dla mnie, nie ma co se tyłka zawracać.

Tak to prawda ale skoro lubię sobie pograć w SMB3 czy World, roczny koszt w rodzince jest minimalny to stwierdziłem, że wolę mieć ten lepszy abonament a może kiedyś dodadzą więcej czegoś co może jakimś cudem mnie skusi do gry. Wczoraj sobie włączyłem kilka gier no i już mi się nie chce. 
Sega nigdy nie była w moim guście mam wrażenie, że to konsole dla ludzi, którzy spędzili nastoletni okres dojrzewania w USA w latach 80 gdzie w jeansowych katanach i trampkach chodzili do centrum handlowego i pykali w automaty Arcade i chcieli to później mieć w domu. Ja jestem z kraju gdzie automaty kojarzę tylko z miejscowościami nad Bałtykiem gdzie czasem za dzieciaka mogłem sobie wydać pieniążka i szybko przegrać. Sonic to ogólnie mnie odrzuca z miejsca :/ pograłem w Shinobi 3 totalnie gra z automatów.
N64 czyli gry 3D z najgorszego okresu dla gier 3D czyli sam początek, brzydkie to wszystko jak cholera, sterowanie na tym emulatorze też jakieś dzikie, nie wiem co mam przyciskać nawet.

Najgorszy był zawód bo od kiedy mam Switcha siedzę jak na szpilkach i czekam na gry z GB/GBC/GBA w NSO, zapowiedzieli nowe konsole w ramach abonamentu, mi już pikawa prawie wybuchła a tu się okazuje, że dają mi jakieś Nintendo69 i Simensa Genesis :/ ehhh gry z game boyów były tak dobrze skrojone pod granie przenośne a oni mi dają gry z przedpotopowych stacjonarek.

 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

Czyli ile wychodzi jak bym chciał dołączyć? Bo ja ciągle nie ogarniam Nintendo... I jak to działa dokładnie? Może ktoś wyjaśnić jak dziecku?

140 zł kosztuje bazowa grupa rodzinna licząca max 8 osób. I wygląda to tak:

- jedna osoba zakłada i płaci za grupę rodzinną (7 osób potem przelewa tej osobie koszt swojego udziału)

- Tatuś wysyła zaproszenia do grupy dla osób, które chcą dołączyć

- można korzystać z dobrodziejstw NSO (granie online, gry NES, SNES, itp.)

 

Przy pełnym obłożeniu koszt podstawowej grupy rodzinnej wynosi 17,50 zł od osoby. Odpowiednio drożej będzie za opcję z grami N64. W miarę prosto opisane? :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.10.2021 o 21:12, Postal napisał:

Przypominam się tylko, że zostały mi dwa miejsca w rodzince w rozszerzeniem. Kwota do podziału będzie mniejsza bo jak wspominałem na kolejny rok pobrali mi tylko 214 zł. Czekam do niedzieli i wtedy rozliczam się z obecnymi w członkami.

 

Znajdzie się jeszcze jedno wolne miejsce?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Siema, czy mogę podłączyć konto battel.net-u na switch i czy mogę podłączyć konto z diablo 3 z pc na switch? Jeśli posiadam 2 wersję gry (na PC i na nintendo switch). 

3 minuty temu, XaooSan napisał:

Siema, czy mogę podłączyć konto battel.net-u na switch i czy mogę podłączyć konto z diablo 3 z pc na switch? Jeśli posiadam 2 wersję gry (na PC i na nintendo switch). 

 

Odnośnik do komentarza

Istnieje opcja podłączenia konta, bo... jest. W ustawieniach konta, w connections, można coś takiego włączyć. 

 

Natomiast nie wiem, co to daje. Gdy ostatnio włączałem Diablo 3 dawno temu, nic nie dawało. Nie ma bowiem opcji dzielenia się save'em za pomocą takiego połączenia - nie ma cross-play. Save'y są osobne, a zakładam, że o to pytasz, bo to by było najlepsze. Ale nie ma możliwości kontynuowania tej samej gry zmieniając platformę.

 

Przedstawiciel Blizzarda stwierdził kiedyś, że taka opcja na pewno będzie, ale minęło od tego momentu wiele lat... A sam Blizzard powiedział potem, że nie ma tego w planach.

Odnośnik do komentarza

Witam. 

Od wigilii zostałem szczęśliwym posiadaczem switch :D niestety z tego całego podniecenia nowa konsola przy zakupie switch online zakupiłem wersję family dlatego mam 7 wolnych miejsc na online i expansion pack. Wszystko ważne do 22.12.2022 roku ( nie wiem czemu nie cały pełny). Czy jest ktoś chętny dołączyć do "rodzinki" :) 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...