Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, XM. napisał:

Ehh Ale hoi w doope za nie zrobienie jakiegoś sytemu karmy, przecież aż się prosi być honorowym samurajem albo parówą którą zabija z ukrycia. A tak to nie ma w sumie żadnego znaczenia jak się gra.

Hmm, nie wiem czy tylko ja tak miałem, ale w jednym z zadań pobocznych, jak skoczyłem na typa z góry po cichu to

odpaliła mi się ta scenka wspominkowa, w której ojciec mówił o byciu honorowym i nieatakowaniu z ukrycia.

Odnośnik do komentarza

Artstyle w tej grze to coś obłędnego! I wczoraj znalazłem na razie swój wymarzony strój - ronina. Kiedy nie robię misji (a w zasadzie ciężko cokolwiek pchnąć do przodu przez ten świat) i nie potrzebuje ciężkiego oręża samuraja to jeżdżę na koniu po mapie w tym odzieniu. 

 

8Yq8EUn.jpg

KkxSkUs.jpg

zLAIuo1.jpg

kZcGqF7.jpg

 

Na szczęście potem odkryłem, że łuk da się ściągnąć i wygląda to jeszcze lepiej. Gra ma coś co jest bardzo ważne żeby się wyróżnić - kiedy nie gram, ciągle o niej myśle i co zrobię kiedy do niej wrócę. 

  • Plusik 8
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Farmer napisał:

A propos aktorów. Pod Jina głos podkłada pan Kazuya Nakai (obok pana Hochu Otsuki ulubiony jap voice aktor) :fsg: 

Ja nie wiem po co zmieniać język na coś innego w takim przypadku.

 

Ja dzisiaj sobie zmienilem dla testu jak latalem po swiecie, zrobilem z 2 poboczniaki i nie czuje eng duba, Jin jakis taki miałki jest.

 

 

:fsg:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, XM. napisał:

Prophecy - skasowana gra SP. I dobrze szczerze mówiąc.

https://m.vk.com/video-84065439_456247340

 


No to jest powód dlaczego tyle czasu mieli pomiędzy wydanymi tytułami (plotki o wielu nieudanych pitchach były od dawna) - widać też, że niektóre mechaniki znalazły swoje miejsce w GoT, więc przynajmniej nie wszystko robili od zera.

Odnośnik do komentarza

Kolejna sesyjka za mną - ech, znowu jutro do roboty, zamiast śmigać po Czusimie. ;)

 

Protip na dzisiaj: granie na fujarce zmienia pogodę. Jak gracie tą pierwszą melodię to robi się słoneczko. Po zebraniu świerszczy można zamówić sobie kolejną.

 

Poza tym miałem misję z tą mityczną legendą i co tam się nie działo. O Panie, jak tam błyskało.  Akurat te poboczniaki to zdecydowanie highlight tej gry jeżeli chodzi o nieobowiązkowe misje. Zdecydowanie Sucker Punch się tutaj postarali.

 

A później znowu tłukłem się z mongołami i kurde zdarzyło mi się, że wpadł jeden z dużą tarczą,  wybił mnie w powietrze, a drugi z buławą przypierdzielił mi jeszcze w locie. Oczywiście, zginąłem na miejscu. Moja mina po tej akcji:

 

5297a98c6f573ed938dd667c4e760529.jpg

Edytowane przez Cedric
  • Plusik 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...