Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to jest dobry rok dla gier o feudalnej Japonii. Najpierw Nioh 2 (a dla mnie jeszcze pierwszy Nioh) który pięknie pokazuje konflikt klanów i jeden z najważniejszych momentów w Japońskiej historii w zabarwieniu japońskiego folkloru, mitów i legend, który w swoim podgatunku masocorów jest wybitną jednostką. A teraz GoT z wierniejszym podejściem do wydarzeń historycznych jako unikalny sandbox (unikalny bo rzeczy już wielokrotnie wałkowane w otwartych światach podaje w świeży i oryginalny sposób) z bajkową oprawą.

 

A kiedyś tyle lat czekaliśmy na takie gry...

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Kolos28 napisał:

Ja dziś dostałem kod na maila, który był w spam.

Zamawiałem w Media Expert i szczerze, to gdybym ich nie męczył od piątku to pewnie bym jeszcze nie dostał.

Motyw jest cudowny, awatar sobie ustawiłem bo czemu nie , mini soundtrack fajny a podczas odtwarzania mamy pokaż slajdów z malowanymi scenami z GoT.

 

looooool, dzieki, sprawdzilem skrzynke i tez dostalem dzisiaj taki kod. Z kolekcjonerki mialem juz 2 rozne kody na bonusy, interaktywny motyw etc. wiec myslalem ze juz wszystko mam, a tu jeszcze 3 dodateczki.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, YETI napisał:

Pomysł fajny. 

 

Właśnie wykonuje zadanie poboczne o łuczniczce, która niby zmieniła strony. Zadanie poboczne, które składa się chyba z 9 misji. Nieźle. 

Teoretycznie tak, ale to w zasadzie wątek główny. Takimi prawdziwymi zadaniami pobocznymi są rozsiane po mapie historie. Każda jest osobną i ciekawą opowieścią.

Odnośnik do komentarza

Questy poboczne sa świetne. Wiadomo, ze zazwyczaj chodzi o skarcenie kogoś, ale to jak sa napisane jest mega wciągające. Każdy quest ma swój unikatowy klimat, przygodę/opowieść. Poza tym walka daje duzo frajdy - czasem mam wrażenie, ze przeciwników jest za mało. Tak fanie i szybko sie ich kończy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z tym kodem na bonusowe przedmioty to w ogóle jakieś jaja są. Jak go wpisałem w psn, to gra pobierała się paczka 22GB, nie wiem co tam tyle zajmuje, ale ok. Pobieranie anulowałem, a przedmioty i tak pojawiły sie w grze...

A co do samej gry to w weekend poświęciłem jej sporo czasu no i dostałem to czego się spodziewałem, czyli wiesiek w japonii. Początek dość powolny i bez efektu wow, ale im dalej tym lepiej. Miejscówki prześliczne, gameplay typowy dla otwartych światów, ale wszystko ładnie się spina i gra się mega przyjemnie. Dobrze, że poszli bardziej w stronę przygody niż rpga z masą skilli, tabelek, przedmiotów itd. Nad skillami nie ma się co zbytnio zastanawiać, bo od samego początku wiadomo, ze prędzej czy później odblokuje się wszystko co się chce. Nie uważam tej gry za jakiegoś mesjasza, ale i tak jaram się srogo, bo na otwarty świat w takim klimacie czekałem od wieeeelu lat. 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Szymek napisał:

Wpadł talizman na łatwiejsze parowanie oraz uniki. Chyba nic bardziej pożytecznego już nie dostanę. 

Ja wczoraj kupilem upgrade do postawy wiatru,  ktory gwarantuje automatyczne parry na wlocznie, jezeli postawa jest aktywna. Tylko cos mi nie dziala. Wlocznia wciaz ma czerwona niebezpieczna kropke przy ataku :philosoraptor: 

 

P.S wciaz na pierwszej mapie eksploruje :music:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...