Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie kiedyś Tsushima wpadła na PS4 Slim w takim czasie, w którym byłem świeżo po zakupie Series X i gierki w wysokiej rozdzielczości oraz 60 klatkach spowodowały, że mój mózg nie mógł pogodzić się z powrotem do 30 klatek i 1080p, dlatego zostawiłem grę i niedługo po tym sprzedałem konsolę. Pięknie jest wrócić do niej na sprzęcie, na którym może rozwinąć skrzydła (ludki z PS5 w sumie już od dawna taką wersję mają, ale ja PS5 nie mam, więc biorę co jest). Po tych trzech godzinach nadal jestem zachwycony jakością portu, Nixxes to są jakieś wymiatacze w swojej klasie i robotę zrobili perfekcyjnie. Szapo ba.

 

Assassin's Creed Shadows xd Powodzenia z dobiciem do tak wysoko zawieszonej poprzeczki ubi

 

?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Amer napisał:

Pytanko do ludzi którzy już ograli: warto ulepszać startowy sprzęt (łuk, katana) czy później wpadnie lepszy (więc lepiej zachować surowce)?

Nie wiem czy to spoiler dla niektorych wiec dam w spoiler ale

 

Spoiler

To jedyna bron jaka bedziesz mial cala gre, nowe to sa ciuchy ze spejclanymi skillami i przeznaczeniem. Ulepszaj asap katane jak mozesz.

 

Odnośnik do komentarza

Poboczne aktywności trafiają się jakieś ciekawe? Bo na razie same ubi side questy 

 

Historie postaci warto robić od razu do końca czy lepiej rozgrzebywać kilka na raz?

 

Jestem zachwycony oświetleniem, dawno żadna gra tak mnie nie chwyciła na tym (wcześniej to rdr2 i wiesiek3), mocno przekontrastowane jest ale robi taki klimat w połączeniu z tak ślicznie wykonaną wyspą, że po prostu chce się biegać na koniku po tej mapce

 

 

pobrane - 2024-05-21T093852.201.jpeg

pobrane - 2024-05-21T093842.564.jpeg

pobrane - 2024-05-21T093833.147.jpeg

pobrane - 2024-05-21T093823.300.jpeg

Odnośnik do komentarza

Mnie te poboczne opowiesci nie zachwycily. Opowiesci postaci (np Pani Masako) to obowiazkowo. Te sa ciekawsze niz te zwykle. Na pewno tez nie czysc wszystkiego zanim pojdziesz na fabularna misje bo calkiem sporo mija zanim odblokowujesz wszystkie mechaniki wiec warto troche glownego watku zrobic.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...