Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Największy minus to właśnie balans. Na początku jest trudno i wydaje się, że każda potyczka to game over. I początkowy progres jest bardzo ciekawie dozowany a pierwsza wyspa jest najlepiej zaprojektowana. Ale przy końcu pierwszego aktu można już tak dopakować postać, że kolejne akty to już w sumie samograj, nawet mimo zmiany poziomu trudności.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jestem na trzeciej wyspie i chyba te wszystkie znajdźki trochę mi tę grę obrzydziły. Uwielbiam zbierać i czyścić mapę, ale w tej grze coś mi tutaj nie leży. Może to przez fakt, że cały czas na drodze napotykamy przeciwników, którzy wybijają z rytmu, a może to sam charakter znajdziek. Nie wiem. Niestety do platyny wymagana jest całość, więc się jeszcze z tym pomęczę. 

 

Pozostałe aspekty gry miód w najczystszej postaci. 

Odnośnik do komentarza

Dać większą swobodę w sekcjach platformowych, ograniczyć ekwipunek który można nosić przy sobie, zmniejszyć ilość znajdziek i właściwie tyle wystarczy żeby z bardzo dobrej gry wyszło coś genialnego. Gorzej jeśli pójdą w drugą stronę i niepotrzebnie wszystko rozbudują i będą się chwalić że teren działań jest 4x większy, mamy do zebrania 300 śmieci, 30 gadżetów a ukończenie na 100% to zajęcie na 100h.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Shankor napisał:

No ale przecież można pominąć znajdźki i grać główną oś fabularną lub zadania poboczne. Wiadomix, że pytajnik to kolejny lis lub haiku.

No można, ale jak ktoś chce zrobić wszystko to jednak znajdźki w GoT wkurzają. Ja lubię czyścić mapę, ale jak widziałem kolejnego lisa to już rzygałem tym (? juz mógł wskazywać finalne miejsce, by było mniej wkurzania się). W samej grze zrobiłem wszystko co się dało, zarówno w singlu jak i multi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...