Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tak już od jakiegoś czasu strasznie nudzi ta gra, że od kilku dni jej nie wlaczalem i nie za bardzo mnie ciągnie, by to zrobić. 

 

Pierwsza wyspa była całkiem przyjemna, ale no nie da się ukryć, że masz trzy wyspy i na wszystkich robisz to samo. Mam jakieś 26h i skończyć pewnie skończę, ale dawno nie grałem w tak powtarzalną grę.  

Odnośnik do komentarza

Mnie dopiero pod koniec męczyła ale tak szczerze to tylko i wyłącznie moja wina bo wiedząc jak powtarzalne się robią te obozy i milion lisów powinienem po prostu to sobie odpuścić i lecieć fabułe. Ale mimo wszystko dla mnie super gra i mocno jej brakowało, bo jakim c0rwa cudem dopiero w 2021 roku dostaliśmy taką gre o samurajach? No i widoki w tej grze nigdy mi się nie znudzą. Musze kiedyś przejść jeszcze raz+dlc pierwszy raz na jakimś porządnym tvku

Odnośnik do komentarza

Aby mieć opcję zakupu wersji dedykowanej pod PS5 musisz mieć wersje Director's Cut czyli podstawka + dodatek. Dodatek kosztuje ok 80zł, ulepszenie 40zł.

Grając w wersje PS4, będziesz miał 60 klatek, reszta tak jak na PS4. Wersja pod PS5 oferuje lip-sync pod japońskie audio, chyba wyższą rozdziałke, jeszcze szybsze loadingi plus może jakieś inne pierdoły.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Pograłem już sensowną ilość godzin (pierwsza wyspa wyczyszczona) i gameplayowo niby to jest tylko dobra rzemieślnicza robota ale dzięki stylistyce tak wszystko ze sobą świetnie współgra że gra się mega przyjemnie. Jak poprawią parę elementów w sequelu to będzie zadatek na 9+/10. I to co chciał bym właśnie zobaczyć w następnej części:

- większa interakcja z otoczeniem: lepsze rozprzestrzenianie się ognia, koszenie trawy/bambusów podczas pojedynków czy właśnie podpalanie wysokiej trawy przez mongołów którzy zobaczyli że się chowam w pobliżu (coś jak niszczenie gargulców w Batmanie Arkham)

- ograniczenie ekwipunku: mam teraz za dużo narzędzi mordu na sobie, jak by był system jak w Tenchu czy MGS5 to przynajmniej musiał bym się zastanowić co brać na misję, czy iść bardziej w stealth czy otwartą walkę, tak samo ze zbrojami czy założyć ciężką czy lekką

- AI przeciwników, praktycznie nie atakują jednocześnie czy nawet jeden za drugim tylko czekają na swoją kolej

Reszta mi się podoba a nawet bardzo, a pójście w bardziej stylizowane oświetlenie i efekty to strzał w 10.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...