Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak Sekiro dubbing po japońsku i napisy PL to najlepszy sposób jak dla mnie.

 

I dałem sobie poziom trudności trudny zobaczymy jak to będzie wyglądać. Trochę system walki przypomina mi Sekiro choćby z tym rozbłyskiem czerwonym ale widzę, że okno czasowe do parowania jest tu nieco większe, ale wiadomo, że to dopiero początek więc później mam nadzieję, że będzie ciekawie :)

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza

Tak sobie dziś luźno jeżdżę po mapie te pytajniki odkrywam walczę co chwilę. Wkurzają mnie na razie dwie rzeczy po pierwsze ta zbroja wędrowca fajnie, że znajduje sekrety, fajnie, że odkrywa więcej mapy ale przed walkami często zapominam ją zmienić na normalną dającą jakąś ochronę.
Po drugie jeszcze mi się nie udało cichaczem do obozu wejść, zawsze mam pojedynek nawet jak się skradam, ale te pojedynki solo są nawet fajne.

Momentami sterowanie to jakaś kpina. Miałem taką misję z łucznikami w wąwozie powtarzałem chyba z 10 razy bo chłop nie zejdzie z małej skałki w dół trzeba zeskakiwać za każdym razem, blokuje się na małym występie, albo na podwyższeniu przed domem i nie pójdzie dopóki się nie zeskoczy :reggie:

 

Poza tym fajowo się gra i widzę, że jest tu grania sporo biorąc pod uwagę jak powoli idzie odkrywanie mapy.

Odnośnik do komentarza

Wiatr jest spoko, że kieruje w odpowiednią stronę, ale brakuje mi gdzieś w rogu ekrany małej strzałeczki z kierunkiem i odległością do zaznaczonego celu, co prawda pokazuje to wiatr i jak miźniesz touchpad to się wyświetla w górze ekranu, ale po chwili znika. To takie pierdoły i chyba przyzwyczajenia z innych gier, pogra się więcej to się przyzwyczai :)

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.08.2022 o 01:21, Rozi napisał:

Ale Director's Cut jest ulepszone względem PS4, jest dodane 4K i stałe 60 klatek na PS5, nic tu nie działa we wstecznej, to jest taki sam przypadek jak edycja reżyserska Death Stranding.

 

Brzydka gra, ludzie kochani:

 

182ae18660088-screenshotUrl.jpg

Dokładnie i nie inaczej. Brzydotę tej gry doprawdy ciężko ukryć. Te nieruchome bitmapy udające wrogie okręty na trzecim planie, albo te rozmazane drzewa i piaski plaży na drugim.

IMG_20220807_125741947.jpg

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

U mnie ta gra wygląda tak:

 

182ca390154100-screenshotUrl.jpg

182ca38dc3566-screenshotUrl.jpg

 

Faktycznie, znajdą się słabsze tekstury, ale pisanie, że ta gra jest brzydka graficznie to nieporozumienie, bycie pijanym, telewizor HD Ready, albo słaby wzrok.

5 godzin temu, mario10 napisał:

Wiatr jest spoko, że kieruje w odpowiednią stronę, ale brakuje mi gdzieś w rogu ekrany małej strzałeczki z kierunkiem i odległością do zaznaczonego celu, co prawda pokazuje to wiatr i jak miźniesz touchpad to się wyświetla w górze ekranu, ale po chwili znika. To takie pierdoły i chyba przyzwyczajenia z innych gier, pogra się więcej to się przyzwyczai :)

To raczej dobra rzecz; jak się przesiadłem z Wiedźmina na Ducha, to przez chwilę nie wiedziałem jak grać, a potem ptaszki wskazują drogę i się samemu eksploruje.

Odnośnik do komentarza

Na podstawowym ps4 ta gra jest śliczna. Ma dużo słabszych momentów (w deszczu rzeczywiście już widać że końcówa generacji się zbliżała) ale przez taki a nie inny kierunek artystyczny zdecydowanie moja graficzna topka generacji a że 10km dalej w tle statek mongołów ma słabą teksture? Kurcze będzie ciężko to przeżyć biorąc pod uwage że w każdej yebanej grze wideo na tej planecie mamy takie rzeczy :)

Odnośnik do komentarza

No ze śniegiem to rzeczywiście 0 postaranka. Ja od dwójki oczekuje że świat będzie bardziej reagował na nasze chińskie poczynania. Widać że musieli ograniczyć jakiekolwiek interacje żeby ta gra tak wyglądała. W sumie sequel dużo rzeczy ma do poprawienia względem jedynki ale i tak chyba najbardziej oczekiwany sequel na sonke 5 dla mnie

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, LiŚciu napisał:

Czarek a TV ma wyższą rozdzielczość niż 1080p?

Samsung UE55MU8002T, dokładnie ten:

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-samsung-ue55mu8002t

Jak byk pisze, że 4K. Próbuj Liściu dalej...

 

31 minut temu, Rozi napisał:

U mnie ta gra wygląda tak:

 

182ca390154100-screenshotUrl.jpg

182ca38dc3566-screenshotUrl.jpg

 

Faktycznie, znajdą się słabsze tekstury, ale pisanie, że ta gra jest brzydka graficznie to nieporozumienie, bycie pijanym, telewizor HD Ready, albo słaby wzrok.

Telewizor 4K, obywam się bez okularów, a co do picia no cóż...ja mogę być od czasu do czasu na bani (nie jestem abstynentem), ale zdjęciu które wykonałem w czasie rzeczywistym raczej ciężko zarzucić, że nadużywa alkoholu...

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rozi napisał:

To raczej dobra rzecz; jak się przesiadłem z Wiedźmina na Ducha, to przez chwilę nie wiedziałem jak grać, a potem ptaszki wskazują drogę i się samemu eksploruje.

Tak zacząłem sobie grać czyli takie luźne zwiedzanie, ale jednak jakoś mi minimapy brakuje żebym widział gdzie mam już odsłoniętą mapę, a gdzie nie, ale tak jak pisałem wcześniej to kwestia przyzwyczajenia do nowej gry, a później jak się już człowiek przyzwyczai to leci.

Co do grafiki to mi się podoba czasem kamera cuduje podczas walki, ale same widoki bardzo w porządku i ważne, że krew tryska :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...