Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, przy wyzwalaniu wiosek albo czyszczeniu obozów pojawiają się zadania do wykonania- uwolnij jeńców, zabij Mongołów  itp. Są też aktywności opcjonalne, np zabij przeciwnika perfekcyjnym parowaniem. Czy wykonanie tych opcjonalnych aktywności powoduje, że otrzymuje się jakiś dodatkowy bonus po ukończeniu całego zadania czy nie ma to żadnego znaczenia (wiem, że akurat obserwacja dowódcy ma profity)  ? 

I czy da się skipować cutscenki ?

 

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza

Totalnie, u mnie to samo. Ducha już dawno splatynowałem i w ramach abonamentu w końcu mogłem się zabrać za dodatek. 

 

Wszystko mnie w tej grze urzekło. Artystyczna wizja, japoński dubbing, nieszablonowy humor, każda znajdźka, aktywności poboczne no i ten GENIALNY SYSTEM WALKI, który jest dla mnie absolutnie top 1 w tym co grałem do tej pory. 

 

Sam fakt, że moja żonka ograła w całości i prawie zdobyła platynę też co nieco mówi :xboss:

 

Z wielką radością przyjmę wiadomość o kontynuacji. Coś wiadomo na tym polu? Bo internet nadal milczy. Niby tam kogoś szukają i jakieś oczko w stronę fanów puszczają... 

Odnośnik do komentarza

Eksplorując ofertę abonamentu Sony Plus Extra nie mogłem nie pochylić się choć na chwilę nad Ghost Of Tsushima: Director`s Cut. No i mam z tą grą jeden problem. Spodziewałem się fajnego samurajskiego klimatu. Dostałem go. Mogłem liczyć na bardzo dobry system walki z jednym ciekawym patentem (prowokacja)? No jest. Miało być płynnie i nienagannie technicznie, płynnie czyli typowo dla gier wydawanych przez Sony? Stwierdziłem! Czego zatem nie stwierdziłem, czemu się z resztą bardzo dziwię? Grafiki. Bardzo rozczarowująca, mówiąc szczerze, tak na poziomie ubigierek z bieda PS4. Nawet zacząłem podejrzewać, że mi się paluch omsknął, jak wybierałem którą wersję siorbnąć, tę z PS4 czy PS5, ale nie! Ściągnąłem grę prawilnie na PS5. Dlaczego zatem jest tak słabo? Sam podtytuł sugeruje, że gra jest jakoś ulepszona (Directors Cut). Rozczarowanie i zdziwienie tym większe, że występująca podobnie w tym samym abonamencie Death Stranding również Director`s Cut pod względem grafiki miażdży cyce i kilka razy opadła mi szczena na dywan. 

Wracając do GoT, może jest tam jakaś wajcha w opcjach, co mi "przetrze" oczy na grafę? Szukałem i nie znalazlem takowej, ale może źle szukałem?

  • WTF 4
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, WisnieR napisał:

Czarek chyba miał na myśli to, że myślał że wersja DC będzie poprawiona pod możliwości PS5 czyli jakaś wyższa rozdzielczość itp.
 

Dokładnie jak piszesz wyżej i nie inaczej. Cóż...coś musi być najładniejsze, a coś najbrzydsze. Za najładniejszą grę od Sony uważam Horizon 2, a póki co GoT zajmuje ostatnie miejsce. Możliwe, że moje zdanie z czasem ulegnie poprawie, bo jak pisze kolega @messer88 dopiero co skończyłem się skradać z chińskim babsztylem. Nie zmienia to faktu, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, a te niestety nie jest najlepsze. Nawet rimejk Demon`s Souls, w którego teraz głównie gram robi bardziej.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, SlimShady napisał:

Wersja z PS5 wyszła po dwóch latach od PS4, i na PS4 w nią nie zagrasz. Tak samo jak w FF7 Intergrade.

Czyli wszystko jasne. DS robione i przystosowane po dwóch latach pod możliwości PS5. Nie dziwota zatem, że wygląda o wiele lepiej od GoT, które działa li tylko we wstecznej na PS5. Nie wiedziałem. Zmyliły mnie identyczne podtytuły. Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...