Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie da się przyspieszać czasu. Jasna poświata pomaga przy parowaniu, bez któregoś skilla była czerwona. 

 

Dzisiaj ukończyłem. Świetna gra, wspaniały klimat, miodny gameplay, urokliwa muzyka, porządne dialogi, wciągająca (a miejscami chwytająca za serce i gardło) fabuła, satysfakcjonujące DLC. Na luzie najlepsza gra jaką ostatnio ograłem - nawet platyna wpadła, a ja generalnie nie jestem łowcą achievement'ów i mam je w dupie. 

Nigdy nie miałem wrażenia, że gra mnie do czegoś zmusza, z przyjemnością robiłem wszystkie aktywności (oprócz łucznictwa z DLC), rozwój postaci i ekwipunek (wraz z jego ulepszaniem) rozwiązano w sposób przemyślany i nienachalny - po ograniu God of War i pierwszego Horizona to miła odmiana. 

Z wad (trochę na siłę) to mała różnorodność przeciwników i powtarzalny gameplay, który tak w połowie gry już niczym nie zaskakuje. 

 

Jestem pod ogromnym wrażeniem. 

Odnośnik do komentarza

Gra się super, co prawda to ubisoft pełną gębą a pamiętam że kilka osób usilnie próbowała ludziom wmawiać że tak nie jest xD Najbardziej podoba mi się walka i walki z bossami, przecież to takie sekiro light :obama: a klimacik i design tego świata to chyba top tej generacji, jestem już w drugim obszarze i jak się nic nie zmieni to obok rdr2 i w3 ghościk będzie moją ulubioną grą w otwartym świecie z tamtej generacji. Trochę boli mała różnorodność misji a człowieka który pomyślał że fajnie będzie dać dużo misji gdzie trzeba kogoś śledzić to bym powiesił za jaja na płot :) c0rwa halo nie mamy czasów asasynów z ps3, masakra

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, messer88 napisał:

No ale chyba to taki dość subtelny jest ten Ubisoft? Chociaż jak robiłem :platinum: to obozami sobie trochę zepsułem wrażenia z gry. 

Nie wiem jak obecny ubisoft ale milion obozów, zbieranie pierdyliona rzeczy żeby coś ulepszyć no to jest złota era mechanik ubisoftu

To szybie ładowanie rzeczywiście niesamowita sprawa, nie wiem jakim cudem oni to zrobili

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Pupcio napisał:

Ta hiper duper ostateczna wersja na sonke 5 ma osobne trofea czy się łaczy z tymi ze zwykłej wersji z sonki 4?

Ten coop fajny @Square? Bo nie wiem czy tracić hajs na ps+ żeby sprawdzać

osobny zestaw trofików, platynka w sekundę jak przenosisz zapis z PS4, chyba że grasz w wersje PS4 we wstecznej to możesz spokojnie na PS5 resztę wbić w sztywniutkich 60FPS

 

co do coopa to Square nie będzie obiektywny :kaz:

Odnośnik do komentarza

No dla mnie fajny, ale jeżeli nie masz ochoty na farmienie sprzętu, powtarzania tych samych misji czy robienia fal, to ci się nie spodoba. Aby odblokować raid to trzeba jednak trochę pograć.

Teraz, messer88 napisał:

Fajny jest ten dodatek z wyspą? 

No więcej tego co w podstawce. Jak ci się podobała gra to warto brać.

Odnośnik do komentarza

No jest 9 misji (legend) które łączą się w jedno, a na koniec trzy częściowy raid. Przetrwanie też można podciągnąć pod jakąś legendę. Rywale niby też. Te misje zrobisz w jakieś 2-3 godziny, ale żeby odblokować raid to trzeba je powtarzać na różnych poziomach trudności np.

 

@messer88 Tak, są nowe stroje, barwniki, zbroja dla konia itp.

Można odblokować do singla te stroje z multi, GoW, Horizon, SotC i Bloodborne.

@Pupcio to można robić solo, może plus nie jest wymagany?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest

 

Na PS4 jeśli dzieliłeś konto to się pozbawiałeś tej opcji udostępniając konto z plusem ziomkowi bo updaty automatyczne były tylko na głównej konsoli. Na PS5 już tego nie ma na szczęście i zaraz po wyłączeniu gry leci update zapisów jeśli ich nie wyłączysz

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja ogólnie auto upload mam wyłączone, bo jeden backup to za mało i jednak wolę wiedzieć czy to co wysyłam do chmury nie jest przypadkiem uszkodzone, a podejrzewam, że nie ma do tego zabezpieczeń.

Ogólnie to mogliby przywrócić zarządzanie sejwami z PS4, a nie wszystko w jednym pliku. I opcja backupu na USB.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...