Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Chłuopaki jak to jest z tymi edycjami bo nawet taki dynamiczny młodzieniec jak ja już się pogubił.

Czy jak kupie podstawowe pudełko na ps4 i potem z pss mogę osobno kupić dodatek z wyspą i czy jakbym zrobił taki myk to mogę wtedy bez problemu grać na sonce 5 czy jeszcze będę musiał dokupić jakieś ulepszenie? Czy po prostu najlepiej kupić tego director's kutacza?

Odnośnik do komentarza

Możesz kupić podstawową wersje PS4 i mieć w niej 60 klatek grając na PS5. Jak będzie ci mało to możesz kupić upgrade do wersji DC czyli po prostu zakupić dodatek. Upgrade do wersji natywnej PS5 wprowadza mało ulepszeń i powinien być darmowy.

Jak kupisz wersje DC w wersji PS4 to i tak za ulepszenie do PS5 trzeba płacić.

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam od DF to zmiany tam są kosmetyczne, plus obsługa DS i lip-sync do wersji jap, ale to w wersji oryginalnej w ogóle nie przeszkadzało, a z reguły jestem uczulony na to.

 

Ulepszenie do DC czyli zakup dodatku to było jakoś 84zł, a natywna wersja do PS5 to kolejne 40zł.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Pupcio napisał:

A grałeś po chińsku? Bo widziałem w reckach że lipsinc dla japońskiej wersji językowej to eks dla wersji za 3 i pół bomby xD nie wiem czy nie będzie to mocno przeszkadzać :(

 

nie pamietam dokładnie ale zazwyczaj wybieram tak żeby mi do klimatu pasowało (Metro po rusku, Plague francuski) więc pewnie tutaj też po chińsku gadali, a na lipsync raczej nie zwracałem uwagi. 

Odnośnik do komentarza

@messer88 nie pamiętać czy grało się w wersje gdzie rozumiesz ze słuchu może 3 słowa czy jednak po angielsku lub po polsku gdzie już wszystko staje się słyszalne? :reggie:  Ja przeszedłem po japońsku podstawkę i dodatek samurajski usta-sync jest tutaj zerowym problemem. Gierka wyśmienita jak pierogi.

@Pupcio

Cytat

eks dla wersji za 3 i pół bomby xD

zauważyłem, że przeżywasz te ,,bomby'' jak stonka opryski. nie przejmuj się tymi bombami tylko kup se tanio i ciesz się grą a nie prujesz się jak stare prześcieradło o jakieś wersje dla bogoli i spóźnionych na przyjęcie :kaz:

Odnośnik do komentarza

Kurczę nie wiem. Kupiłem grę na premierę i...nie podeszła, jeszcze na pierwszej wyspie odpuściłem. Nie dawno po skończeniu Elden Ringa zacząłem od nowa GoT i...doszedłem do drugiej wyspy i nie porywa nadal. Gram na trudnym poziomie. Postać mam już dokoksowana. Kurczę mam wyrzuty sumienia,że ta gra mi nie podchodzi,lecz na siłę grać to też bez przyjemności jest :rayos:

Odnośnik do komentarza

We wszystko gram na hardach nadmienię. W GoT początek tylko był ciezkawy,przez nieco w mojej opinii kulawą kamerę podczas walki i braku rozwinięcia postaci. Lecz z każdym wydanym na rozwój postaci pkt techniki gra się robi łatwiejsza. W sumie, spróbuję do końca tyg coś jeszcze pograć i mogę opylić Ci @Pupcio gierkę. Na PW zapraszam jak co :ogor:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...