Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

@Andżej

 

Są trzy poziomy trudności, jeśli chcemy przechodzić po cichu, to gra jest bardzo łatwa, taki jest jeden z zarzutów. Ale to gra AAA, gdzie mamy się poczuć samurajem, więc mi to nie przeszkadza, bo od tego mam Sekiro. Jest dużo 'gadżetów', strzałki, łuk, bomby, widziałem gniazda pszczół, taki myślę standardzik.

 

No i wszyscy zgodnie mówią, że mimo tego, że to open world, to czuć tu powiew świeżości, np. z tym wiatrem oznaczającym nam drogę do celu.

 

@messer88 bardzo chciałbym dostać w czwartek, ale jest to gra od Sony, więc może być problem z embargo, jak to było przy TLOU 2. Chociaż takiego Spider-mana miałem wcześniej. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Rozi napisał:

@Andżej

 

Są trzy poziomy trudności, jeśli chcemy przechodzić po cichu, to gra jest bardzo łatwa, taki jest jeden z zarzutów. Ale to gra AAA, gdzie mamy się poczuć samurajem, więc mi to nie przeszkadza, bo od tego mam Sekiro. Jest dużo 'gadżetów', strzałki, łuk, bomby, widziałem gniazda pszczół, taki myślę standardzik.

 

No i wszyscy zgodnie mówią, że mimo tego, że to open world, to czuć tu powiew świeżości, np. z tym wiatrem oznaczającym nam drogę do celu.

 

@messer88 bardzo chciałbym dostać w czwartek, ale jest to gra od Sony, więc może być problem z embargo, jak to było przy TLOU 2. Chociaż takiego Spider-mana miałem wcześniej. Zobaczymy.

ARIGATO GOZAJIMAŚTA, ROZI SENSE 

Odnośnik do komentarza
Ja jestem ciekawy, czy będzie - uwaga, spoiler historyczny:
 

tajfun, który zniszczy mongolską flotę.

A tu lista trofków, nie ma ponoć za poziom trudności: https://www.powerpyx.com/ghost-of-tsushima-trophy-list-revealed/

Sony ma przykaz, że w exach w podstawowej liście nie może być trofików za poziom trudności. Co innego w dlc, jedynie wtedy mogą dorzucić jakieś Ng+ albo poziom Hard, tak jak w Days Gone.
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Patricko napisał:
8 minut temu, Rozi napisał:
Ja jestem ciekawy, czy będzie - uwaga, spoiler historyczny:
 
  Pokaż ukrytą zawartość

tajfun, który zniszczy mongolską flotę.

A tu lista trofków, nie ma ponoć za poziom trudności: https://www.powerpyx.com/ghost-of-tsushima-trophy-list-revealed/

Sony ma przykaz, że w exach w podstawowej liście nie może być trofików za poziom trudności. Co innego w dlc, jedynie wtedy mogą dorzucić jakieś Ng+ albo poziom Hard, tak jak w Days Gone.

 

W Horizon tez dorzucili trofke + poziom ultra hard.

Nie obrazilbym sie jakby dodali jakis NG+ oraz Hardcore mode z trofikiem w jakims patchu przyszlym.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Wredny napisał:

Przypuszczam, że z tego samego względu, dla którego sporo osób (w tym ja) wybierze angielski zamiast japońskiego - żeby nic nie umknęło w ferworze walki lub innych wydarzeń :reggie:

Nie no obejrzałem kilka recenzji i już postanowione - od samego początku na hard, z wyłączonym HUDem i japońskim dubbingiem. :)

Odnośnik do komentarza

Normal w dzisiejszych czasach to easy, moim zdaniem jeżeli ktoś wymaga od gry jakiegokolwiek wyzwania, to wybór może być jeden. Nie przypominam sobie tytułu w tej generacji, aby jakość szczególnie był trudny na najwyższym poziomie. Oczywiście, ktoś może oczekiwać zupełnie czegoś innego, np. nie wymagającej i lekkiej rozgrywki.

 

 

Fajne omijanie strzał, ciekawe czy umiejętność dostępna od początku, czy do wykupienia, ale jeszcze lepszy strój.

5u7I7R1.gif

 

 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...