Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ten czarnobialy tryb to ma byc niby jak w filmach Kurosawy? Beka w sumie ze ktos probuje laczyc jakies kompletnie nie przystajace do dzisiejszych czas filmy sprzed 70 lat xD

Filmy Kurosawy to jest Obywatel Kane i Pancernik Potiomkin tier i normalny czlowiek na nich zasypia, taka ciekawostka dla studentow filmowki, no patrzcie panstwo to byl pierwszy rezyser ktory uzyl techniki bukkake do nakrecenia tego filmu, szanujcie go bo to klasyk. I tylko tyle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Starts fairly easy, but as you go on it definitely gets more difficult, plus im playing on Normal, so id imagine Hard would give you guys enough of a challenge, its really all about timing though. An at first i was worried playing the prologue that the combat was going to be bare bones like that, but once you finish the prologue an the real game starts, theres so many different techniques an things you can learn, which adds alot of variet to the combat, riding a hose then jumping off it to assassinate ppl is so badass, can also throw multiple kunai, shit is sick, 4 different sword styles which all have there own pros an cons, like the water style is great against Shielded opponents, you also have arrows, paper bombs, which help mix it up, im enjoying the combat man, i was expecting this game to score low 7's but this shit definitely has to be mid 80s or better man.

Story is good, playing in Japanese, you have to go around the island protecting an freeing ppl from the Enemy, the quest an stories you can feel the characters anguish over certain events that happens, plus they have these quest called mythical tales, basically there really cool missions of Legend Stories, for example there was one about the fastest samurai in the land that mastered some insanely fast sword technique, i wont get into detail as to not spoil it but man i loved that mission, shit was so epic, the Mythical missions normally gives you new techniques or cool armor an shit.

https://www.resetera.com/threads/playstation-studios-ot11-got-woke-records-broke.241384/post-39535927

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Pix napisał:

Ciągle się zastanawiam, czy brać na premierę. Nie mogę się jakoś do końca do tej gry przekonać. Może dlatego, że ostatnie produkcje od Sucker Punch kojarzą mi się z ładnie wyglądającymi, ale generycznymi sandboksami. 

no i jak się nadal cykasz poczekaj tydzień a pierwsze kopie będa na pchlim. Gra single player sony od razu bęzie 10 sztuk na sprzedaż :D

Odnośnik do komentarza

Ja tylko nie chcę, by zrobili Disneya z fabuły, a walka odbiegała choć trochę od tej z AC: Odyssey. Aczkolwiek jeśli wezmą niektóre patenty i udoskonalą, wcale nie poczuję się zawiedziony, bo Odyssey byłoby dla mnie grą idealną, gdyby zrobił ją Blizzard, opakował ontourage z Diablo 2 i nadał nazwę Diablo 3 for real ]:->

 

No i żeby przeciwnicy nie czekali w kolejce, aż ich skontruję, bo na to już patrzeć nie mogę. 

Odnośnik do komentarza

Bardzo mi się podoba marketing tej gry, naprawdę mało wiadomo o fabule, nawet jak czyta się komentarze pod trailerami, wiadomo jak trzeba było uważać z tlou 2, nawet przed leakami... 

 

Tutaj naprawdę mało wiadomo nawet o samym gameplayu, nikt nie wie czego się spodziewać, zobaczymy, ja wziąłem do paczkomatu Day 1, mam nadzieje, ze to będzie najlepsza gra Sucker Punch (o to akurat nie będzie trudno :).

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

Bardzo mi się podoba marketing tej gry, naprawdę mało wiadomo o fabule, nawet jak czyta się komentarze pod trailerami, wiadomo jak trzeba było uważać z tlou 2, nawet przed leakami...


To samo sobie dzisiaj myślałem, że to chyba pierwszy tytuł od dłuższego czasu, na który złapał mnie lekki hajpik.
Z TLoU II go nie miałem, bo najpierw moje własne obawy o to, czy dadzą radę, a później psychoprawackie bojówki, naspawane materiałami z wycieków, które starały się wszystkim obrzydzić gierkę, ale tutaj spokój, luzik to i niezdrową podnietę zacząłem odczuwać na myśl o patatajaniu przez te piękne okoliczności przyrody.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...