Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, McDrive napisał:

Mam premierową wersję z ps4 i chciałbym teraz kupić dlc z ulepszeniem na ps5. Jak wchodzę na PSS, to jest DC na ps4 za 299 i ps5 za 339. Poza tym jest też coś za 84zł. Co muszę bulwa kupić żeby przerobić wersję z ps4 na ps5 z dodatkiem? Powinna być chyba jeszcze opcja zakupu za 125 zł:wacko:

Jak masz płytową wersję to tylko po włożeniu płyty i po sprawdzeniu licencji powinien ci sie w prawym dolnym rogu pojawić kafelek z upgradem za 125zl.

 

Bez płyty on sie nie pokazuje, sprawdzone przed chwilą

 

17bd533a9dd-screenshotUrl.jpg

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, PanKamil napisał:

Też tak właśnie podejrzewam. Niby tam została mi garstka trofkow to może kiedyś kiedyś jak będę się mega nudził dobije te brakujące 13% w wersji na ps4. Póki co doczyszcze wyspę iki bo jeszcze parę drobnostek mi zostało i lecimy tryb legend dalej bo ki już przekroczyło 50:asax:

Jak byś chciał pograć w teamie Legends to dawaj znać i śmiało dodawaj! Zawsze to razniej w grupie!

Odnośnik do komentarza

Upgrade do wersji PS5 jest idiotyczny. Wypuścili patch dla PS5 jak do większości eksow Sony i super. Ale ta wersja wprowadza lip sync japoński i obsługę Dualsense (fajne ale to tylko bajer) To łącznie kosztuje 40 zł więcej. Absurd. 
 

Roznica w grafice jest taka, że natywna wersja PS5 to 2160p w 60 klatkach, a wersja we wstecznej to 1800p w 60 klatkach.

 

Ja olewam ta wersje, dodatkowo tworzy nowa listę trofeów. Kupuje tylko dodatek i w tej wersji zrobie 100%

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Najlepiej po prostu grać i samo wpadnie. Przechodząc Story po kolei na brąz, srebro i złoto będziesz sobie zwiększać Ki, jak już zaczniesz grać na złocie (Story i Survival) to dobry exp wtedy wpada.

Ja bym w pierwszej kolejności odblokował wszystkie klasy, aby mieć skille, które pomogą grać na wyższych poziomach.

Odnośnik do komentarza

W żadnej grze jeszcze tak dual sense nie był wspaniale wykorzystany, gram już z 50 godzin a ciągle się chwytam za głowę co tu się dzieje, zrezygnowałem też ze słuchawek, bo wykorzystanie głośnika w dual sense również jest nieprawdopodobnie fajne. No ale największy pogrom to te drgania, ściąłem głowę pewnemu gościowi i cały pad zachował się jak uspokajające się ostrze, nawet nie wiedziałem że coś takiego można zrobić. Galop koniem po pomostach to wyższy stopień immersji. Gra jest wspaniała, piękna i tylko przytłacza ogrom rzeczy do zrobienia, gram już tyle a procenty lecą powoli w statystykach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...