Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej lipa. Nie mam pojęcia co źle robie. Poczysciłem troche mape na dole. Zostały tylko opowieści cishimy. Podróż Jina dopiero po drugiej stronie mapy ma 3 zadania aktywne ale nie mam jak sie tam dostać. Zamek Kaneda zamknięty na amen i nigdzie nie moge znaleźć jakiegoś przesmyu. Skończyłem wcześniej zadanie Nowe Horyzonty (z początki 2 aktu) i chuj, dalej nie idzie. 

 

 

Ghost of Tsushima_20211130133915.jpg

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.10.2021 o 11:08, Square napisał:

Jeszcze 6 tygodni i będzie 100% w każdej kategorii, może wtedy zrobię sobie przerwę jak dalej nie będzie chętnych.

No i stało się. Gdyby nie te Wyzwania Iyo to 100% byłoby jakieś 3 miesiące temu. Dalej grywam, jakby ktoś chciał dołączyć czy potrzebował pomocy to pisać.

 

GoT Legends 100.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie nikogo, ale kilka poprawek do Legend w najnowszym patchu

Cytat

Patch 2.14 contains the following changes:

  • Fixed a bug preventing Mists of Yagata from healing teammates correctly.
  • Fixed a bug that sometimes prevented Hunter’s Explosive Arrow or Staggering Arrow ability from triggering correctly.
  • Fixed a bug that occasionally caused a stunlock if a player was attacked while holding a Bomb Pack.
  • Added descriptions for weekly Nightmare modifiers.
  • Kenji's Shared Brew and Healing Gourds with Resolve gains can now be used even while at full health.
  • Fixed a bug preventing waypoints from appearing above the last remaining enemies in Legends Story missions.
  • Fixed a bug causing Intimidating Counter to not deal the correct amount of damage.
  • Fixed a bug preventing players from un-muting themselves.
  • Increase stagger damage done by Wind Stance against spear enemies.

https://www.playstation.com/en-us/games/ghost-of-tsushima/patch-notes/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Myślę że już by się tym chwalili, poza tym ten "sklep" nie wygląda zbyt wiarygodnie, według niego HL3 wyjdzie tez w przyszłym roku.

https://www.instant-gaming.com/pl/6694-buy-steam-game-steam-half-life-3/

 

Żeby nie było że neguję wersję pc bo ta będzie na bank, ale raczej nie w tak krótkim terminie po GoW żeby się kanibalizowały

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...