Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Samej walki niestety nie tłumaczy raz jeszcze, sam metodą prób i błędów przypominałem sobie co i jak. Najważniejsze to blok na L1 jak jest niebieski błysk, i unik na kółku jak jest czerwony. Używaj głównie postawy Wody, wtedy jak przytrzymasz trójkąt to wali serię i przeważnie wykończy przeciwnika.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Patricko napisał:

Samej walki niestety nie tłumaczy raz jeszcze, sam metodą prób i błędów przypominałem sobie co i jak. Najważniejsze to blok na L1 jak jest niebieski błysk, i unik na kółku jak jest czerwony. Używaj głównie postawy Wody, wtedy jak przytrzymasz trójkąt to wali serię i przeważnie wykończy przeciwnika.

No faktycznie, o walce nie ma powtórki. Dzięki, może na początek wystarczy, a przypomniałbyś jeszcze o co chodzi z postawami ? xd Chyba, że na początku posiada się tylko tą, to luz :D

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

Każda postawa działa lepiej na konkretnych przeciwników, tj szybciej można złamać ich obronę. Postawia Kamienia przeciwko szermierzom, Woda przeciwko tarczy, Wiatr przeciwko włóczni i Księżyc przeciwko silnym wrogom coś w rodzaju dps, ale najlepiej dostosować postawę do przeciwnika. Przez to walka na Iki jest tak fajna, bo przeciwnicy zmieniają postawy, plus jest efekt wzmocnienia poprzez śpiew.

Ogólnie masz to opisane w zakładce ze skillami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja z Farmerem pisałem na PSN, nawet pograliśmy wczoraj, jak tylko jesteś dostępny to pisz, nie ważne czy jestem online/offline.

Masamune's Edge jest świetny dla Samuraja, sam go farmiłem i używam odkąd mi wypadł. Siła Ronina bardziej leży po stronie bomb (które zostały znerfione po patchu do Director's Cut) i w supporcie pozostałych klas.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Cudny tytuł.

Jak to wygląda, jak się walczy i jak się rusza na wietrze- choć momentami trochę przesadnie. Najlepsze chowanie broni- to czyszczenie z krwi :banderas: . Ludzie chcieli Asassina w klimatach Japonii a dostali coś o wiele lepszego. Nie ma usranej mapy znacznikami które się nam zlewają. Tą mapę chce się eksplorować i wszystko odkrywać, nawet bez pomocy wiatru. 

Loadingi na PS5 błyskawiczne, nic nam przed oczami się nie doczytuje. Do tego klimat i muzyka, której niestety nie ma zbyt dużo. No i japoński dubbing rzecz jasna ustawiony. 

20 godzin póki co, na szybko wbiłem do drugiego aktu, żeby prawilnie śmigać w czarnym wdzianku, ale wróciłem na pierwszy region- czyszczę mapę i robię misje poboczne. 

Odnośnik do komentarza

Ja chyba zbliżam się do końca bo załatwiłem ostatniego oponenta i muszę powiedzieć, że dodatek świetny. Można dowiedzieć się naprawdę dużo o całej rodzinie sakaiów i lepiej poznać Jina. Questy poboczne też naprawdę fajne jak np. Ten gdzie musimy wybrać kto przeżyje. Dualsense praktycznie ciągle w ruchu i daje fajne odczucia. Wyspa jest piękna i urozmaicona wizualnie. Te plaże gdzie jest obóz tezo czy zarośnięte pole bitwy zapadają w pamięć. Kozackie dlc do kozackiej gierki. Teraz czas zabrać się już na poważnie z tryb legends:asax:

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj "premierę" ma jako osobna pozycja Tryb Legend z GoT, który można zakupić za 84zł z PSS zarówno na PS4 i PS5

 

Temat stworzony również do ustawek żeby nie zaśmiecać głównego wątku

 

Dodatkowo dochodzi nowy tryb rozgrywki  - Rivals

Cytat

W Rivals, dwie dwuosobowe drużyny będą rywalizować, aby pokonać fale wrogów. Za każdego pokonanego wroga będziesz zbierać Magatamę, którą możesz wykorzystać, aby zaszkodzić drugiej drużynie. Na przykład, możesz wydać Magatamę na Cienie, aby zablokować zakupy przeciwnika, Klątwy (drenaż zdrowia, eksplodujące ciała itp.), ogień Hwacha i wiele innych. Gdy wydasz wystarczająco dużo Magatamy, odblokujesz fale Final Stand. Ukończ je przed drużyną przeciwną, aby wygrać!

 

PS5 - https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP9000-PPSA03208_00-GHOSTSHIP0000000/

PS4 - https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP9000-CUSA13323_00-GHOSTSHIP0000000/

 

Sam jestem ciekaw trybu, ale pierw fabuła :)

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj w ten tryb Rywali i bardzo fajnie się lata, szczególnie z ogarniętym towarzyszem. Miejscami jest trochę chaos, bo czas nagli, a przeciwna drużyna nie próżnuje. Starcia 2vs2 we własnym gronie mogą być ciekawe.

No i zrobiłem też dwa pierwsze przedmioty na 120 Ki. Dodatkowy atut na talizmanie idealnie mi się wylosował, dzisiaj pobawię się z kataną, bo nie wiem jeszcze czy brać Mistrza Wiatru, które w sumie tylko na Iyo używam w raidzie, czy brać Ognistą Klinge. A ponowne wylosowanie tanie nie jest.

GoTLegends talizman.jpg

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie wbiłem platynke w Got directors cut na ps5:obama: pytanie takie szefowie, nie miałem wcześniej platyny w wersji na ps4 I jak teraz ja pobiorę to z automatu wpadną mi dzbanki i platyna w wersji na ps4? Na odwrót zadziałało i dzbany z ps4 nabily do trofkow ps5. Niestety nie będę miał dostępu do konsoli więc nie mam jak sprawdzić i nie wiem czy jest sens pobierać wersje ps4 jak wrócę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...