Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Yakubu napisał:

O ile we wtorek myślałem, że trochę lipa, że Kolumbia przegrała swój pierwszy mecz, tak teraz myślę, że to jednak bardzo dobrze dla nas. Muszą wygrać, więc na pewno nie zagrają tak defensywnie jak Senegalczycy. Powinno być trochę więcej miejsca i okazji do kontr. Tylko żeby Nawałka nie zrobił zbyt dużych rewolucji w składzie, bo uznam, że się pogubił. Bednarek/Glik za Cionka, Góralski do środka, Zieliński na dziesiątkę i może jeszcze Kownacki na skrzydło. Nad tym Piszczkiem jeszcze bym się zastanowił.

A w drugim meczu trzeba chyba trzymać kciuki za Senegal. Nie chciałbym ostatniego meczu mieć z Japonczykami grajacymi na remis.

Kolumbijczycy nawet jakby wygrali pierwszy mecz, to nie zagraliby tak jak Senegalczycy.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, _M_ napisał:

czuje nadciagajacy zmierzch epoki Nawalki i kilku pilkarzy z kadry. Przeczuwam takze chude lata polskiej reprezentacji na najblizsze .... 5 lat co najmniej.

Jak większość po każdym przegranym meczu :nosacz:

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

No to upadnie. Jego historycznych dokonań takich jak pierwszy udany występ Polski na Euro czy wygranie z Niemcami i tak mu nie zabierze. Jeżeli ziomeczek będzie nadal miał pomysł na tą kadrę to powinien zostać. Może lepiej pójdzie na kolejnym Euro które ma trochę niższy poziom. Nie ma co się przeciez czarować że wygramy z Kolumbią. Oni będą grać pod remis. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ciwa22 napisał:

Dla mnie pan Adam Nawałka to zawsze był przeciętnej klasy trener, ale posiadał dwa niebywałe atuty, które zawsze mu sprzyjały - Roberta Lewandowskiego oraz szczęście. Szczególnie bez tego drugiego w futbolu ani rusz. Dzisiaj przyszedł czas aby jego największy trenerski atut wrócił do łask.


Pierdzielisz jak potłuczony, inni też mieli Lewego, Piszczka, Kubę i jakoś puzzli nie potrafili poskładać. 
Imo następców Nawałki trochę nie bardzo widać. Jedyny który przychodzi mi na myśl to Probierz, ale z nim też nie wiadomo czy się nadaje do pracy w reprezentacji. Bo nie oszukujmy się, nie mamy w kraju wybitnych trenerów, którzy by choć trochę wybijali się swoją pracą na poziom wyższy niż esktraklasowa miernota....

Odnośnik do komentarza

Kolumbia z pewnością nie ma takiej jakości piłkarskiej jak na poprzednim mundialu bo kilka kluczowych elementów tej drużyny (np boczni obrońcy) funkcjonuje gorzej, ale od strony taktycznej nadal jest to poukładany zespół. Największe gwiazdy albo obniżyły loty albo w tej kadrze już nie grają z racji wieku i w tym upatrywałbym naszą szansę.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Kaczi napisał:


Pierdzielisz jak potłuczony, inni też mieli Lewego, Piszczka, Kubę i jakoś puzzli nie potrafili poskładać. 
Imo następców Nawałki trochę nie bardzo widać. Jedyny który przychodzi mi na myśl to Probierz, ale z nim też nie wiadomo czy się nadaje do pracy w reprezentacji. Bo nie oszukujmy się, nie mamy w kraju wybitnych trenerów, którzy by choć trochę wybijali się swoją pracą na poziom wyższy niż esktraklasowa miernota....

Dla mnie kluczowe znaczenie miała eksplozja formy Lewandowskiego, który za czasów Nawałki strzelał praktycznie w co drugiej sytuacji. Za Smudy przykładowo, Lewy przez spory czas nie mógł się odblokować, mimo, że te okazje miał.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, krupek napisał:

Słyszę tykający zegar w bombie, która wybuchnie o 20 i albo to będzie wybuch radości, albo rozpaczy... albo nudy, która przedłuży nadzieje.

Czyli jak dobrze rozumiem mecz możemy wygrać, przegrać, albo zremisować? Dzięki krupek, już jestem spokojniejszy :lapka:

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
12 godzin temu, Czezare napisał:

Ja to w ogóle chciałbym się dowiedzieć czy na tych mistrzostwach jest jakakolwiek kontrola antydopingowa. 

Nie ma w ogole zadnej kontroli nigdzie i to jest fakt. Porownajmy liczbe afer z innych sportow do futbolu, i wezmy pod uwage o ile wiecej kasiorki mozna ugrac na oszustwie.

Juz nie wspominajac o kupionych sedziach, czy pilkarzach obstawiajacych porazke swojej druzyny. 

Nawet u nas ostatnio gadali ze " lepsza rehabilitacja jest " itp. Bzdury. 

 

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Tak na dobrą sprawę to odnoszę wrażenie, że z dopingiem walczy tylko i wyłącznie kolarstwo, ale to tylko i wyłącznie dlatego, że za karby z problemem wziął się swego czasu rząd francuski. Rozpoczęła to słynna afera Festiny. Władze boksu zawodowego też już zaczynają dostrzegać problem oszustów dopingowych (ostatnio afera Rudzielca), tym bardziej, że w grę wchodzi igranie z ludzkim życiem. Ale weźmy taki np tenis. Jakieś kontrole? Gromki śmiech na sali! Nikomu się to nie opłaca. Jeśli taki Nadal nic nie bierze to nazywam się Zygfryd Szołtysik i mieszkam w Bangladeszu:yao: Wracając do piłki nożnej, słyszał ktoś coś ostatnio, że kogoś przyłapano? Ile miliadów dolków krąży w futbolu? No właśnie, stanowczo za dużo.

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Czezare napisał:

Mam bardzo złe przeczucia odnośnie naszego meczu z Kolumbią. Nawet Tunezja przegrywając 2:5 z Belgią grało lepiej od naszych z Senegalem, także tego...

Moze dlatego ze belgia grala ofensywnie? 

 

Przeciez nie od dzis wiadomo ze nasza repra gra padake w ataku pozycyjnym a do takiej gry byla zmuszona grajac z san marino senegalem. Za to kontratak w naszym wydaniu jest naprawde na solidnym poziomie dlatego mecz z kolumbia bedzie zupelnie inny. 

 

Wszyscy pisza tak jakby senegal zagral dobrze a polska chu.jowo a prawda jest taka ze senegal zagral jeszcze gorzej od nas. A ze wygral po dwoch najbardziej zje,banych bramkach na mundialu, no coz. Pilka

9 minut temu, Czezare napisał:

Wracając do piłki nożnej, słyszał ktoś coś ostatnio, że kogoś przyłapano? Ile miliadów dolków krąży w futbolu? No właśnie, stanowczo za dużo.

 

Paulo Guerrero?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...