Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczylo zagrac z Senegalem. Porazke z Kolumbia mozna bylo przewidziec i wkalkulowac, tylko udowodnili ze sa pare leveli wyzej od nas.

 

Po tym co dzialo sie na boisku mozna powiedziec ze to Nawalka za(pipi)l mecz z Senegalem, ale nie wiadomo co sie dzialo na zgrupowaniu w pokojach. Jednak ja sie trzymam wersji ze to glownie wina Nawalki. Od paru lat granie 4-4-2/4-4-1-1. Nagle po elimnacjach Berlinka uwaza ze mamy pilkarzy jak Francja czy Brazylia i zaczyna kombinowac z 3 obroncow. Wszystkie kluczowe gierki w Arlamowie, wszystkie mecze towarzyskie gramy na 3 obroncow. No i tak po paru miesiacach przygotowan wychodzi na Senegal na 4 obroncow. Zdziwiony ze yeblo w przerwie panikuje i wraca na 3. Kabaret, ten gosc byl przekonany ze stworzyl potwora-samograja a kiedy boisko zweryfikowalo te kombinacje nie mial juz pomyslu jak to uratowac.

 

Ale to musialo sie zdarzyc. Prawdziwego Polaka poznasz po tym ze jak cos w miare sie uklada i nie ma problemow to trzeba zrobic tak zeby problemy sie znalazly. Do tego to co mowil Stanowski wieczne przypjerdalanie sie o cos, a to ze stoly sa kwadratowe a nie okragle, a to ze sufit na stolowce jest za nisko i zaburza mu wolnosc mysli (serio) i trzeba zmienic miejsce do posilkow. Wszedzie widzial problemy tylko nie w swoich treningach. Nic dziwnego ze atmosfera sie roz(pipi)la mimo zabrania ze soba najwiekszego spcjalisty w tej dziedzinie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Sep napisał:

Ta transmisja łączona na tvp sport to pokazywanie jednego meczu, a łączenie się z drugim tylko jak padnie gol czy coś na zasadzie 5 minut tu, 5 minut tam? Nie wiem co oglądać o tej 16, a boje się że Francja - Dania to będzie takie klepanie na zero żeby sobie krzywdy nie zrobić :/

 

5 tu 5 tam, trochę bez ładu i składu ale da się oglądać, lepsze to niż skakanie po kanałach ew livescore.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja, niczym prawilny januszosław od tefałpe wybieram jedno spotkanie na kanałach głównych licząc, że pozostałe obejrzę kiedyś tam. Dzisiaj oczywiście Inkowie:

 

Guerrero (legendarny wojownik ostatnio jadący na herbatce z koki)

Flores (wesoły, dobrze ułożony chłopak)  Cueva ( techniczny frajer, co karnego nie strzelił) Carillo (koncertowo grający skrzydłowy)

Yotun (ależ twardziel)  Tapia (jego kumpel)

Trauco (niby dobry, ale tych rajdów i dośrodkowań to nie poszło)  Santamaria (ma zastąpić kapitalnego Rodrigueza)  Ramos (nie odstawał od Rodrigueza)  Advincula (klon Carillo, który świetnie go kopiuje)

Gallese (dobry w nogę)

 

Ricardo Gareca (zaprzeczenie teorii, że Argentyńczycy z długimi włosami nie przegrywają meczów)

 

 

Edytowane przez ciwa22
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sep napisał:

Ta transmisja łączona na tvp sport to pokazywanie jednego meczu, a łączenie się z drugim tylko jak padnie gol czy coś na zasadzie 5 minut tu, 5 minut tam? Nie wiem co oglądać o tej 16, a boje się że Francja - Dania to będzie takie klepanie na zero żeby sobie krzywdy nie zrobić :/

 

58 minut temu, Bartg napisał:

 

5 tu 5 tam, trochę bez ładu i składu ale da się oglądać, lepsze to niż skakanie po kanałach ew livescore.

 

Przez to wczoraj w końcówce, przy ciekawych wydarzeniach w obu meczach, był spory chaos i z bełkotu komentatorskiego ciężko było zrozumieć, czy Iran dostał jeszcze jedną jedenastkę, czy cały czas jarają się tą pierwszą. Tego ostatniego ich strzału też nie pokazali. 

 

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, _Be_ napisał:

ale to jest trochę farmazon 

 

skysports-graphic-world-cup_4345664.jpg

no widziałem te statystyke po meczu z senegalem i widziałem piłkarzy którzy nie wychodzili na pozycje tylko stali w miejscu, pilkarzy ktorzy przegrywali 95% pojedynkow biegowych, pilkarzy ktorzy nie robili pressingu, pilkarzy ktorzy nie nadazali za podaniami przeciwnikow. Ta statystyka tyle mowi co ta o oddanych strzalach na bramke i przelozeniu ich na gole.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...