Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

No fajny mundial był,  emocje do samego końca, szkoda że się skończył. Dobrze że w przyszłym roku Copa America i Puchar Narodów Afryki.

 

W ogóle spojrzałem i widzę że w Afryce też zwiększono liczbę drużyn do 24, a turniej w Kamerunie odbędzie się w czerwcu a nie jak zawsze styczeń/luty.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, c0ŕ napisał:

37235559_1562239867219080_54417563088626

 

 

ehhhhhhh

On musiał trenować, grać, trenować, grać, odpowiednio się odżywiać, trenować, grać, odpowiednio się odżywiać i pewnie jeszcze kilka razy w swoim życiu ktoś połamie mu nogi. Ty będziesz miał fajne wspomnienia, on żadnych ciekawych ale hajs na starość i możliwość potrzymania złotego posążka na stadionie. Zawsze jest coś za coś. Tak czy tak życzę wam wszystkiego najlepszego.

Edytowane przez ciwa22
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, szczudel napisał:

Przykro mi też, że od połowy fazy ćwierćfinałów zrobiło się EURO2018. Rozumiem, że w Europie są pieniądze to i wyniki będą, ale jednak jakoś tak mi spadła ranga imprezy gdy uświadomiłem sobie, ze następne 6 meczy do finału to będą mecze, które znamy z EURO. 

Północnoeuropejski klimat widocznie bardziej sprzyja ekipom europejskim, które na tych zawodach wyszły z grupy w stosunku 10 do 6 na niekorzyść reszty świata. Na poprzednim mundialu proporcja była odwrotna i tylko 6 europejskich nacji przebrnęło przez fazę grupową. Infastruktura, baza w niektórych krajach poza Europą z pewnością daje wiele do życzenia pomimo potencjału piłkarskiego charakteryzującego wiele ekip, ale cóż począć? Okrutny świat wygląda tak, a nie inaczej. Z mojej perspektywy (czyli kibica latynoskiej piłki) najlepiej cały czas grać w Brazylii :D

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, ciwa22 napisał:

On musiał trenować, grać, trenować, grać, odpowiednio się odżywiać, trenować, grać, odpowiednio się odżywiać i pewnie jeszcze kilka razy w swoim życiu ktoś połamie mu nogi. Ty będziesz miał fajne wspomnienia, on żadnych ciekawych ale hajs na starość i możliwość potrzymania złotego posążka na stadionie. Zawsze jest coś za coś. Tak czy tak życzę wam wszystkiego najlepszego.

 

a jak mu się odechce to w każdej chwili może przejść na emeryturę a ty zapier.dalaj do starości

 

zawsze jest coś za coś

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Kaczi napisał:

Tymczasem świętowanie we Francji, konkretnie w Paryżu, jak zwykle przeistoczyło się w małą wojnę domową. Powywracane samochody, obrabowane sklepy i krajobraz niczym polska za najlepszych czasów stanu wojennego :touche:

Gorzej jak Polacy, barbarzyńcy

 

 

No przy tych Francuzach to Polacy wyglądają jak pozaziemska cywilizacja porozumiewająca się telepatycznie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...