Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, maciucha napisał:

Czekaj co, te forumowe prawicowe półgłówki znowu mają buldupy o to że w krajach o bogatej historii kolonijnej grają czarnoskórzy?

Nie chodzi o rasizm. Jakby w druzynie Nigerii gralo 8 bialych byloby to tak samo smieszne. No ale francja sama sobie winna. I nic nie poradze na to, ze slyszac francuz mysle: typ z nosem gerarda depardieu w berecie i z bagierka pod pacha. Typ koloru bialego.

 

e: przepraszam, chodzilo mi o nos pana Reno.

Edytowane przez Mejm
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mejm napisał:

Nie chodzi o rasizm. Jakby w druzynie Nigerii gralo 8 bialych byloby to tak samo smieszne. No ale francja sama sobie winna. I nic nie poradze na to, ze slyszac francuz mysle: typ z nosem gerarda depardieu w berecie i z bagierka pod pacha. Typ koloru bialego.

No to chyba pora zaktualizować software w głowie, a nie wylewać jakieś gorzkie żale na forum xd

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, c0ŕ napisał:

 

czy ja wiem? Tunezja to też Afryka a większość kadry jest biała (ewentualnie trochę opalona) i nikt na to uwagi za bardzo nie zwracał.

 

edit: dobra, mój błąd, ogarnąłem foto grupowe ich kadry i zdecydowana większość jest opalona xd

 

btw przypominam że Nikola Kalinic został wyje.bany z kadry Chorwacji po pierwszym meczu za nieposluszeństwo tenerowi xd ciekawe czy dostanie medal

nie tylko on poleciał, jeden z trenerów, Ognjen Vukojević też, za filmik w którym krzyczał „Chwała Ukrianie!” z Vidą xDdd

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Ayyy, że nie mogłem tu z wami na żywo wyć z córek albionu xD Harry Milik tak się przestraszył rimmingu od Marzeny, że postanowił odpuścić. Zresztą jakby dopłynęli do karnych, to już po twarzach było widać, że co najmniej  Lindgard i Stones nie trafią xd 

 

Mistrzostwo dla Chorwacji to byłoby piękne zwieńczenie tego spaniałego turnieju, ale spójrzmy prawdzie w oczy, to się nie stanie. Zbyt bardzo wszyscy tego chcą. Poza tym Francja to nie Anglia, oni będą wiedzieć, jak taktycznie rozegrać mecz z przeciwnikiem, który ma za sobą 3 dogrywki pod rząd.

 

Tak się kończy wysyłanie do domu zwykłym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

czy tylko mi się wydaję że obrona Anglii grała na poziomie naszej obrony albo nawet gorzej? Bo w sumie po za meczem z Belgią to tak na prawdę, to nikt nie miał okazji po stresować ich bardziej. Te podania na 7 czy 11 metr wchodziły jak  w ciepły nóż  w masło, a obrońcy zagubieni niczym dzieci w lesie. Patrząc na to jak grała dziś ich obrona miałem flashbacki z meczów naszej repry, jeszcze tylko swojaka brakowało. Trochę szkoda bo myślałem że będzie nowy bank holiday, a tu przyjdzie jutro pracować z angolami na kacu.... 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...