Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

Co najmniej TRZY razy na tych mistrzostwach widziałem, jak ktoś próbuje strzelić gola w ten sposób. Kulutra internetu - nie pomyślą czegoś w stylu "czekaj, gdyby to działało, to czemu nikt nie strzelił nigdy w ten sposób gola przez ponad 100 lat futbolu".

 

Przepisy nie są wieloznaczne, rozdział 8 przepisów jest krótki, w prostych punktach i są tam napisane dosłownie rzeczy typu "wszyscy gracze poza kopiącym muszą być na swojej połowie" oraz "sędzia daje sygnał". 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Francuzi jako dzieci [ZOBACZ ZDJĘCIA]

 

 

 


 

Kante

 

DhxQPDZW0AcnPGH.jpg

 

Griezmann

 

Cm1hgp_XYAECEno.jpg

 

Umtiti

 

DhxQdLzWsAAZkMl.jpg

 

Varane

 

DhxRJZoWAAY4G6V.jpg

 

Matuidi

 

DhxR_LSX4AQ1_2t.jpg

 

Lloris

 

JJzJyGW.jpg

 

Giroud

 

c27a7.jpg

 

Pogba

 

DhxQmKCW4AAAQ34.jpg

 

Deschamps

 

preview_sans_titre1713.jpg

 

 

Mbappe (po prawej)

 

DhxoRz4W4AcVfq8.jpg

 
 

 

 

 

Pogba po półfinale powiedział:

 

"wy tutaj, dziennikarze, też macie różne pochodzenie. To czyni Francję piękną. Jak w 1998 roku, Francja jest wielokolorowa. Wszyscy czujemy się Francuzami, jesteśmy szczęśliwi, że nosimy tę koszulkę. Bardzo się cieszę, że wychowałem się we Francji, z bycia we francuskiej kulturze. (...) Zawsze mi mówiono, że finału się nie gra, finał się wygrywa. Tak jesteśmy nastawieni. Nie odpuścić. Przynieść Puchar Świata do domu. (...) Nie jesteśmy faworytami. Dalej jesteśmy sobą. Jacy byliśmy przed turniejem - było w nas tyle wątpliwości, że nie umiemy grać razem jako zespół. Pamiętamy wszystko, co czytaliśmy. To będzie naszą siłą na finał".

 

Griezmann:

 

"Liczy się wygrana, nieważne jak. Courtois powiedział, że graliśmy antyfutbol? A myśli że jego Chelsea to co, gra jak Barcelona? Nie obchodzi mnie jak, chcę tylko żeby na tej koszulce pojawiła się druga gwiazdka".

 

 

Widzimy się już jutro na Sząs Elize. Ciary. Do jutra.

 

Dh-iVilWkAA-sMz.jpg

 

 

Edytowane przez ogqozo
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...