Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Hubert249 napisał:

Tylko Modern Warfare i Fortnite miały kapitalne, różnorodne Battle Passy. 

 

I PUBG :lapka:

Fakt, słaby ten Battlepass, ale gra mi się tak zajebiście, że i tak kupiłem.

Najlepsze jest to, że na początku strasznie mną pomiatali, a ja i tak chciałem grać dalej - zajebiste tempo, spoko ttk, announcer robi klimacik, masa wyzwań, odznak i aczików (lubię być nagradzany).

Fajnie, że chyba wreszcie znalazłem dla siebie jakieś multi, bo od czasów Bad Company 2 to tylko pierwsze Destiny, no i oczywiście PUBG mnie urzekły (swoją drogą ja to bym chciał battle royale w tym Halo-stylu, byłby sztos).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogólnie ten battle pass to pojebane te dalsze weekly i są tak mega sytuacyjne, że ciężko to ruszyć - mam rozjebac chopperem inny pojazd, a choppera widzialem raz na behemocie z botami jak testowalem deadzones, a tak to same ghosty i banshee w meczach xd Wolałbym jakieś rzeczy typu wygraj mecz, bądź w top 3 czy coś w tym stylu niż gimmicki za marne 200 exp.

Odnośnik do komentarza

Ludzie na reddicie madrze mowia 100 za wygrana i 50 za porazke w kazdym meczu + dodatki za te challenge i by było gites, bo tak to trzeba liczyć na ślepy traf, że wylosuje nam mape z daną bronią + nikt tej broni/pojazdu nam nie podpierdoli.

Swoją drogą z cenami za armory też ktoś tam grubo poleciał - 2000 kredytow za kompletny pancerz to niezła kpina.

Po cichu liczę, że ta "beta" to ma właśnie za zadanie wybadać opinie ogólnej populacji co do monetyzacji. No i fajnie jakby gamepassowcy dostawali coś ekstra niż zwykły plebs full f2p.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Pograne na myszce i klawiaturze: jest trudniej niż na padzie, bo jednak brak wspomagania w celowaniu, a zabijanie strafe'owców (wciąż popularna taktyka) na padzie wchodzi jednak ładniej. Popróbuję na dniach na padzie.

 

Swoją drogą: ktoś gra cross czy pozamykaliście się w platformach?

Ja przez BF i teraz HALO troche zaczalem uczyc sie grac na myszce i nie powiem, swoboda w celowaniu ma swoj ogromny plus.

Gra jest przekozaczna - dla ludzi grających na PC, dajcie minimalne FPSy na najwyższe jakie możecie w grze uzyskać - mi licznik skakał odkąd ustawiłem minimum 120 / maksimum 140 to nei schodzi ponizej 120 fpsów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...