Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lpcl
2 godziny temu, devilbot napisał:

Spoko to tylko stara plotka. Najnowsza mówi o 4k i 120 fps, ultra high albo 1440p, 60 fps, raytracing i ustawienia high. To na XSX. Na zwykłym 900p, 30 fpsów i niżej niż pecetowe low.

 

Inne nowe plotki:

Przed premierą ma być 3 godzinne CGI przybliżające fabułę i co się stało.

Kampania ma mieć 5 stronne bitwy pomiędzy covenant, banished, flood, marines i prometeanami.

Dual wielding.

Czołganie.

Bez mikrotransakcji.

Progres gracza jak w halo reach.

Beta w sierpniu.

:notbad:

I jak będzie multi wyglądało w takim razie? 30 fps v 120, no bez jaj. Kto na to pójdzie? 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
19 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

W multi będziesz miał wszystko sprowadzone do wspólnego mianownika, czyli 60 fpsów.

Z tego info to nie wynika. Zresztą taki rozrzut między single i multi byłby dziwny dla first party. Prędzej uwierzę w 720p i 60 fps na one s (pewnie i tak będzie rozdziałka latała w przedziale 720 900 1080).

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, lpcl napisał:

Z tego info to nie wynika. Zresztą taki rozrzut między single i multi byłby dziwny dla first party. Prędzej uwierzę w 720p i 60 fps na one s (pewnie i tak będzie rozdziałka latała w przedziale 720 900 1080).

 

Co konkretnie wynika z tego newsa? Poza tym, że jest niepotwierdzoną plotką, a druga sprawa 60 klatek jest standardem w multi i tyle.

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Co konkretnie wynika z tego newsa? Poza tym, że jest niepotwierdzoną plotką, a druga sprawa 60 klatek jest standardem w multi i tyle.

Wynika że 900p i 30 fps a że nie potwierdzone to do tego się odniosłem. Standardem a w np. destiny też jest to standard? 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, lpcl napisał:

Wynika że 900p i 30 fps a że nie potwierdzone to do tego się odniosłem. Standardem a w np. destiny też jest to standard? 

 

Destiny jest grą MSu? Będzie 60 klatek jak było w Halo 5, tak jak w Gearsach 4 i 5 i każdej innej grze multiplayer od MSu w zamkniętych przestrzeniach.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
19 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Destiny jest grą MSu? Będzie 60 klatek jak było w Halo 5, tak jak w Gearsach 4 i 5 i każdej innej grze multiplayer od MSu w zamkniętych przestrzeniach.

A pisałeś o grach ms? 

Odnośnik do komentarza

Nie, ale o takiej rozmawiamy, a nim napiszesz jakiś średnio mądry komentarz: daj mi przykład gry z tej generacji która na konsolach w multi działała w różnym klatkarzu.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Nie, ale o takiej rozmawiamy, a nim napiszesz jakiś średnio mądry komentarz: daj mi przykład gry z tej generacji która na konsolach w multi działała w różnym klatkarzu.

A po co mam Ci dawać przykład? Odniosłem się do tego info. które tutaj zostało podane, a ty jak zwykle się przypierdalasz. 

Bądź tak miły i nie cytuj mnie więcej, ok? Z góry dziękuję. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.