Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, lpcl napisał:

No (pipi)a czytaj że zrozumieniem. Pisałem o różnicach między xox a series x a ty piszesz, że 900p. Czego tam jeszcze nie rozumiesz? 

 

O pierdonsik, nie doczytałem x na końcu. Pewnie pływające 4K i mgła wojny aż po horyzont.

Odnośnik do komentarza

No dupy to nie urwało i xox powinien tę gierkę spokojnie udźwignąć. Może jeszcze doczytywanie będzie bardziej chamskie. Teraz to już jestem pewien, że to w 120 fps powinno zapierdalać na series x. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MaZZeo napisał:

>>wypuść grę w 2020 z planowanym na x lat do przodu supportem

>>równaj scope gry do konsoli z 2013 roku

 

 

xDDDDDDDDD 343 niech idzie sie zabić lepiej, mam wrażenie ze multiplayer w Halo 5 to jakiś wypadek przy pracy ze im się udał

że w to gówno mają jeszcze latami pakować hajs? a no tak gra usługa, znajdą się zwolennicy  :pirate: 

Chyba że zmienią szybko zdanie jak z crossgenami  :yao:

Odnośnik do komentarza

Nie ma co się dziwić z tymi cross genami. Chcą doić jak najwięcej kasy z usług. A to Halo jak ma tak wyglądać to na pewno im to zagwarantuje pozostanie klientów na starych konsolach. 

Może już faktycznie ms myśli o zaoraniu działu hardware? 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, lpcl napisał:

Może już faktycznie ms myśli o zaoraniu działu hardware? 


Racsej nie skoro większość gier które zapowiadają się na faktycznie kozackie i nextgenowe są XSX/PC only.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:


Racsej nie skoro większość gier które zapowiadają się na faktycznie kozackie i nextgenowe są XSX/PC only.

No właśnie żeby nie skończyło się pc only. Zresztą jakie to gierki z first party? Forza? Cholera wie czy nie będzie na one. Gears za x lat? 

26 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Pytanie w ile od premiery będzie to better and better, bo obecnie to oni mają 3 miesiące do premiery.

Jeśli to był pokaż na 2080ti to ja nie mam pytań. :)

Może jeszcze singiel zaskoczy i są tam bardziej liniowe lokacje. Zresztą w każdym halo były takie półotwarte tereny, tylko raczej prowadzone liniowo.

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

no czekam na pokaz tego mitycznego builda który nie będzie wyglądał jak (pipi) xD

 

najpierw robią ch/ujowy pokaz który nie wiadomo kto zaakceptował, a potem pare dni beda robi damage control na Twitterze

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, ASX napisał:

Nie ma niczego złego w dodawaniu nowej zawartości po premierze

Jak widać jednak jest. Nie ma co zaklinać rzeczywistości, opie.rdalają się przy tej gierce, bo i tak mają czas na dłubanie sobie po premierze. Tak jak z MCC - nie było nic złego w tym, że przez kilka lat po premierze multiplayer działał jak (pipi) i dopiero go połatali?

Odnośnik do komentarza

Jasne, że nie ma nic złego w dodawaniu nowego contentu, ba, to nawet dobrze. Martwi mnie tylko to, że przez 5 lat zrobili grę, która wygląda jak jakieś AA, a nie gra na którą wydali (rzekomo) 500 milionów (!!!). Wszystko jest okropnie sterylne, brzydkie tekstury, wszechobecny pop-in, brak oświetlenia itd. Grafikę będą łatać po premierze, zamiast zajmować się nowymi mapami czy trybami. Zaczynam wierzyć w brak multi na premierę.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Bzduras napisał:

Jak widać jednak jest. Nie ma co zaklinać rzeczywistości, opie.rdalają się przy tej gierce, bo i tak mają czas na dłubanie sobie po premierze. Tak jak z MCC - nie było nic złego w tym, że przez kilka lat po premierze multiplayer działał jak (pipi) i dopiero go połatali?

To troche nieadekwatne porównanie, naprawianie niedziałającej poprawnie gry jak MCC to co innego niż rozwijanie gry o nowe dodatki.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, 20inchDT napisał:

Martwi mnie tylko to, że przez 5 lat zrobili grę, która wygląda jak jakieś AA, a nie gra na którą wydali (rzekomo) 500 milionów (!!!)


Coooo? To musi być jakiś szwindel. :obama: Liczę że w ciągu 3 miesięcy dojdą tekstury i porządne oświetlenie, wtedy będę content bo Halo jak Halo.

Odnośnik do komentarza

Tam jakaś komisja powinna być powołana, żeby wyjaśnić gdzie te 500 mln baksów. No chyba, że tak robią optymalizację podatkową w tym ms. 

20 minut temu, creatinfreak napisał:

No to wtedy mogą w ogóle tego nie wydawać. Halo bez multi? Przecież większość tu będzie chciało grać w multi.

(pipi)a halo 5 przez ostatnie 2 lata leży i kwiczy bo niby tam w tym 343*tak zapierdalali przy hi. Faktycznie za(pipi) nieziemski, żeby takiego potwora stworzyć. 

I jeszcze ta grafika. Wiedziałem, że będzie średnio ale żeby to na wypasionym pc wyglądało jak na one, to się tego nie spodziewałem. 

Tak reklamować nową generację to genialny pomysł. Jak pisałem o 2013 roku to było oburzenie rycerzy xboxa. 

A idźcie w (pipi) z tym. 

Niech skasują te całe infinite i dadzą nowe mapy z infinite do halo 5 i będzie dla mnie ok. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

No, to wyglada na to, ze ogram bez utraty "jakosci grafiki" na swoim starym XO rev1 ;)

Graficznie to mi to bardziej przypomina Halo3 / Ralo Reach niz pozniejsze odslony.

Troche dziwne uczucie, ale czuje lekki zawod i w sumie nie wyczekuje... po prostu kupie jak wyjdzie i tyle.

Odnośnik do komentarza

No niestety, ale sądzę, że nie XOS jest tutaj ograniczeniem, a sam rodzaj gry.

 

Pick two:

>otwarty świat

>4K/60

>ładna grafika

 

Tutaj nawet PS5 z dedykowanymi grami nie poradzi. Cóż, idzie poczekać jeszcze te 3 miesiące, może już samo dodanie porządnego oświetlenia zmieni obliczę gry, ale generalnie nie napalam się na fajerwerki. Raczej świetne multi i singielek jakbym się nudził.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...