Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Cytat
  • Release date: Holiday 2020 release for the entire Xbox family of devices, including Project Scarlett and Windows PCs
  • When does it take place in the universe: It follows the Master Chief's story some time after Halo 5: Guardians' conclusion
  • LAN: Halo Infinite will support LAN
  • Splitscreen: Splitscreen is up and running internally
  • Back in Black: Black undersuits will be in the game
  • Flighting Programs: These opt-in flights will start small and slowly expand out until release
  • PC: Flighting may come a little bit later for PC players, but we're treating it as a first-class citizen
  • Player Customization: If you liked the level armor customization options in Halo: Reach, you will be pleased
  • SR 152: Players who hit SR 152 in Halo 5: Guardians will receive a token of appreciation in Halo Infinite
  • Pro Team: There is an internal Pro Team for Halo Infinite

Kilka potwierdzonych informacji.

 

Bardzo mnie cieszy powrót splitscreena

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

https://kotaku.com/halo-infinite-creative-director-leaves-company-1837312778

 

Gra wchodzi w ostatni etap produkcji, a dyrektor kreatywny opuszcza 343

W dniu 29.07.2019 o 21:31, blakuś napisał:

https://content.halocdn.com/media/Default/home/343/lx0.0082711ly-0.0251671lz0.0000085-99ddb8f420eb4372922fa21859a2b8ca.mp3

W prezentacji na E3 był ukryty kod QR który prowadził do nagrania powyżej.

W linku są również koordynaty do jakiegoś miejsca.

Okazało się że to nagranie idealnie synchronizuje sie z ujęciem z trailera, ciekawe

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.08.2019 o 06:56, ASX napisał:

Gra wchodzi w ostatni etap produkcji, a dyrektor kreatywny opuszcza 343

 

Cytat

Longo, an industry veteran who also served as creative director for Halo 5

 

I w sumie bardzo dobrze, że odszedł :ragus:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jak chcą, żeby ta marka kiedykolwiek powróciła do świadomości graczy, to lepiej niech nie wydają tego na launch Scarlett i popracują nad tą grą. Ostatnio znowu oglądałem trailery H5 i szczerze to bardziej podoba mi się design pancerzy power rangersów od 343i niż to co fundowało Bungie. Szkoda, że skupiają się na tym, co nie wymaga poprawy, bo mi pasował Locke. Większość narzekających żyje nostalgią i sami nie wiedzą czego chcą. Ja to bym chciał jakiś reboot. Zostawić tego MC w pizdu i napisać lepszą historię z nową grupą spartan.

Odnośnik do komentarza

Bungie jest znowu wolnym strzelcem, niech ich kupią i dadzą markę Halo pod swoją opiekę z możliwością rozwijania własnych pomysłów na nowe gry. W mojej ocenie ciężko jest wziąć kultową markę po kimś i ją rozwijać w sensowy sposób. Jak dla mnie Bungie powinno być traktowane jak ND u Sony a nie zajechali ich z Halo przy 360 tak ,że tamci mieli dość tej marki. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...