Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

ss_18c29f48ea5c118a6cb5287b25bdee6c88fce

 

no fajny brak tekstur i oświetlenia,

 

tymczasem Halo Reach z PC 

 

reach_enhanced-100820223-orig.jpg

 

10 lat różnicy i grafika gorsza

 

na dodatek nie wiem jakim cudem ale zdałnili design Banished który w HW2 był naprawdę fajny, a tutaj wygląda dosłownie jak jakiś Mega Blocks

 

Jezu dobrze że jest game pass, ogra się ale bez podjarki

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Za to Halo to ktoś w MS powinien ostro beknąć. Jak stara konsola hamuje to po co się pchać w otwartą mapę, zrobić fajny korytarzyk jak dawniej gdzie jest pełno akcji dodać fajne przerywniki i urozmaiconą rozgrywkę i będzie gitarka. A nie słaba kalka gameplayu typu czyszczenie mapy z znaczników czego nienawidzę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szkoda grafiki. Gadają że ray tracing w patchu po premierze. Kiedy? Miesiąc? Nie można od razu? Jak juz przejdę?

 

Ale.

 

I tak będzie grane, że  hej.

 

Tyle że to nie zachęca do xsx na premierę. Zwlaszcza jak się ma xox. 

 

Za to nie ma zgraji patafianów power rangers i Locke'a.  Gunplay bedzie nadal dobry. Raczej nie zwala fabuly jak w 5. I gdzie widziałem że dlugosc/wielkość gry to 4+5 (tak gram głównie w single'a). 

 

I tak mialem brać obie konsole na start, ale czuje się oszukany większym dopaszeniem na start.

Odnośnik do komentarza

>>wypuść grę w 2020 z planowanym na x lat do przodu supportem

>>równaj scope gry do konsoli z 2013 roku

 

 

xDDDDDDDDD 343 niech idzie sie zabić lepiej, mam wrażenie ze multiplayer w Halo 5 to jakiś wypadek przy pracy ze im się udał

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, kubson napisał:

Wszystko wina oryginalnego Xbox one, no chyba ze faktycznie 343 nie potrafi w grafikę,

 

Może mnie pamięć zawodzi ale H4 wyglądało świetnie. Zdecydowanie lepiej niż gierki bungie, niestety sama gra była dla mnie slabsza. Chyba jedyne halo które ukończyłem raz i już nie wróciłem

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W ogóle strasznie zweryfikowało życie Phila - tyle to z nieograniczania się żadną z generacji. Halo Infinite wygląda jak piątka z maksymalnym dystansem rysowania który na XOS będzie pewnie ograniczony przez mgłę i 30 klatek. Straszne jest to uczucie, że dzisiaj miał być next-gen (nie mówię tylko o Halo), a na ten poczekamy pewnie za dwa lata.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, teddy napisał:

Może mnie pamięć zawodzi ale H4 wyglądało świetnie. Zdecydowanie lepiej niż gierki bungie, niestety sama gra była dla mnie slabsza. Chyba jedyne halo które ukończyłem raz i już nie wróciłem

 

 chodzilo mi ze nie potrafia w grafike w otwartym swiecie, H4 wyglada bdb bo byla korytarzykiem, tutaj nie potrzebnie robia z tego pseudo open world  i przez to gra wyglada jak s,raka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...