Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra na milion procent przeszła przez development hell i pewnie był reset prac, może nawet nie raz. Nie wiedzieli w którą stronę pójść, czy ciągnąć to co było w Halo 4/5 czy może pokusić się o nawiązanie do HW2 i wyszła taka (pipi)zka bez grafiki

 

W zasadzie nie ma żadnych nawiązań do Halo 5, co prawda fabularnie był trochę kasztanem ale wypadałoby napomnieć gdzie jest Blue Team, Cortana, Locke, Promethanie?

 

Nie dość że grafika to żart to jeszcze sam gameplay to po prostu Halo, będzie dobry ale skoro to miał być showcase to może wypadałoby pokazać coś ciekawszego niż pierwszy lepszy encounter z Covenantami? może jakaś walka ze scarabami albo potężnymi jednostkami Banished?

 

jezu jak ciężko to rozchodzić

 

EdoXOZ-XsAERQQh.png

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, kubson napisał:

niestety gracze to toksyczna spolecznosc i przeciez wylewali mega hejt na 343 za design h4 oraz h5, 

 

To teraz spadnie kolejna fala. Najgorsze jest to, że nawet jak mieli potężny sprzęt i jakąś wizję to i tak została ona stłamszona przez ograniczenia XOS. (pipi)a, a mogli zrobić tak, że najważniejsze marki XSX i PC only, a pomniejsze gry jeszcze na starszą generację. Miałem nadzieję, że przekonam się do singla Halo, zwłaszcza słysząc o reboocie, ale nie wygląda to najlepiej. 

 

GWARANTUJĘ Wam, że gdyby nie ten pokaz Halo to sama konferencja miałaby zdecydowanie lepszy wydźwięk, a tak gwóźdź programu zdaje się być gwoździem do trumy 343i.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Ja jako weteran serii:

H: Reach -> H3 - > H2 -> HCE:A -> H4 -> H5 -> H:MCC 

Osobiście uważam że Infinite to nie ma być 6tka tylko pomost pomiędzy a 5. W związku z tym zdecydowano sie na jakosc grafiki która odpali na laptopie biznesmena/Xbox one czyli jak największy target tak aby zwróciły sie koszty. Widze tez ten tytuł jako przyszły F2P po 2 latach, przynajmniej multi. Mega zachowawczo to wyglada i znaczniki kojarzą sie z asassynami ale mimo to jestem dobrej myśli ponieważ 343 pokazało wiele ale nie odsłonili jeszcze wszystkich kart. Dlaczego Infinite? Będą dodawane misje do singla tworzone przez społeczność w Forge? Czy tym razem bez sprintu w multi?    Nowa frakcja o której jeszcze nie wiemy ?

Odnośnik do komentarza

Tak na poważnie pisząc, to przecież ten pierwszy zwiastun wyglądał bardzo fajnie graficznie. :/ Ewidentnie mieliśmy tutaj jakieś developerskie piekiełko + 343i płaci też cenę, że gra koniecznie musi być launch konsoli.

 

Na tym nowym gameplayu wszystko takie surowe (i nie chodzi mi tylko o grafikę), jakby dopiero zaczynali pieścić gierkę i szukać jej dokładnej tożsamości. Choć z drugiej strony przynajmniej nie ściemniają i pokazują jak rzeczywiście się to w tym momencie może prezentować.

 

 

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, mnie ten pokaz Halo wyleczył z zakupu XSX w okolicach premiery. Gra w takiej formie pójdzie pewnie na moim komputerze w 1440p/60 i w takiej formie ogram. Rozczarowanie niesamowite, znacząco pogorszyło to jakość całego show.

Odnośnik do komentarza

No jeśli to na most powerful console tak wygląda to aż strach pomyśleć jak na xos to będzie wyglądać więc jeśli miałbym grać w multi na s to oczy by mi krwawiły. 

Ciekawe jakie będą różnice pomiędzy onex i series x? Pływające 4k i trochę ficzerów graficznych? 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, lpcl napisał:

No jeśli to na most powerful console tak wygląda to aż strach pomyśleć jak na xos to będzie wyglądać więc jeśli miałbym grać w multi na s to oczy by mi krwawiły. 

Ciekawe jakie będą różnice pomiędzy onex i series x? Pływające 4k i trochę ficzerów graficznych? 

 

Obawiam się, że tak sam, aaaale... 900p/30 i mniejszy zasięg rysowania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...