Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Spora cześć usuniętych map jest w innych trybach. Ja teraz oprócz Slayera gram wszystko i fajnie jest wrócić do nich. Co do power weapons to zmieniłbym tylko splash damage z wyrzutni, bo AoE nie zabija przeciwników. Reszta jest Ok.

Szczerze to i tak najwięcej osób jest w team slayer a i tak nie wygląda to zbyt dobrze. Same Johny z Ohio albo kolesie w sobrero. A tak w ogóle to lubię tylko deathmatche, nie poradzę. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Generalnie najwięksi wyjadacze to USA i inne kraje anglojęzyczne hence będzie problem z dobrym połączeniem. Ja grywam najczęściej pod wieczor i wtedy lag jest najmniej wyczuwalny.

U mnie jest wyczuwalny bez względu na porę dnia. Nawet jak gram przeciw eu to i tak mam w drużynie jakieś Kolumbie itd. i jest dramat. 

Nie mam nawet o to jakiejś pretensji, to martwa gra więc łączy z kim popadnie. Ale granie z 4 onyxami a ja z unranked i platyny albo niżej to trochę nie halo. Staram się mieć wy(pipi)ane ale czasem ciśnienie rośnie. 

Odnośnik do komentarza

No ty jesteś na granicy diamentu i onyks, wiec ciężko z tym. Pula graczy Champion i Onyx to chyba 1500 graczy. U mnie na granicy później platyny i wczesnego diamentu przy różnych trybach wyszukiwania jest dość komfortowo. 

Odnośnik do komentarza

Bliżej diamentu na pewno bo na onyx gra mi nie pozwoli. Nie wiem czy wiecie ale jakiś czas temu geniusze z 343 wpadli na pomysł, który jeśli dobrze pamiętam nazywał się inflacja rang. Tj. kiedyś można było grindować uzyskując tyle samo punktów grając z ludźmi o niskich i wysokich rangach. A teraz system uznaje, że jeśli grasz np. z d3 to jesteś d3 i dopóki nie będziesz lał onyxów to nie da ci awansować. W założeniach to dobre rozwiązanie ale nie w 5 letniej gierce, gdzie matching wygląda jak (pipi)any social. 

W praktyce nie rozumiem tego systemu bo czasem gram (pipi)owo i dostaje dużo csr a czasem gram za(pipi)iście i dostaje 1 csr. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem sobie jeszcze raz materiał w dobrej jakości i jak na grę pisaną pod XO w otwartym świecie w 60fpsach to ta grafika może się podobać, głównym problemem jest ten design i feeling rodem z H2/H3 które już te 12-15 lat temu był kiczowaty, wykonanie przeciwników, kolorki, niektóre bronie/statki to jak szalone lata 90te a mamy 2020.

Nawet jaki wizualnie to podciągną na XSX to nie zmienią designu całej gry, 343 też musiało posłuchać tych wyjących

 

fanów na forach że oni chcą stare Halo  :yao:

 

GCN8EfO.jpg

Chyba najlepszy przykład co tu się odwaliło.

 

 

tak jak pisałem wcześniej prezentacja HI ma wiele zwolenników, lol

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Daddy napisał:

Obejrzałem sobie jeszcze raz materiał w dobrej jakości i jak na grę pisaną pod XO w otwartym świecie w 60fpsach to ta grafika może się podobać, głównym problemem jest ten design i feeling rodem z H2/H3 które już te 12-15 lat temu był kiczowaty, wykonanie przeciwników, kolorki, niektóre bronie/statki to jak szalone lata 90te a mamy 2020.

Nawet jaki wizualnie to podciągną na XSX to nie zmienią designu całej gry, 343 też musiało posłuchać tych wyjących

 

fanów na forach że oni chcą stare Halo  :yao:

 

GCN8EfO.jpg

Chyba najlepszy przykład co tu się odwaliło.

 

 

tak jak pisałem wcześniej prezentacja HI ma wiele zwolenników, lol

Cholera aż mnie naszła ochota na h4, po reachu chyba znowu sobie ogram. 

Ten Mongoł na ostatnim jak żywcem z reacha. Akurat w tym przypadku niestety. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
Cytat

Chris Lee:The gameplay demo is a great example of how we're running on Xbox Series X, you'll be able to run at a solid 60 frames per second at up to 4K resolution.

https://wccftech.com/halo-infinite-graphics-criticism-addressed-by-dev-game-features-a-new-acoustic-engine-leveraging-xsx/

 

Jak cos to ten twór, ktory robiłby wrażenie tylko na X1 Facie nie bedzie nawet w natywnym 4K. Jak dodadzą Ray Tracing to pewnie rozdzielczość nie przekroczy 1080p. Wspaniały ten ich nowy silnik.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Daddy napisał:

prezentacje możliwości silnika zawsze wyglądają lepiej niż to co jest podczas gry, śmieszy mnie trochę DF ''halo tak wygląda bo grają w cieniu''  :kojima:  

Na pewno mają trochę racji ale ogólnego odbioru gry to raczej tak bardzo nie zmienia. Zresztą wspominają także o wątpliwych decyzjach co do designu, a także o popupie, który prawdopodobnie spowodowany jest złym skalowaniem ich nowego enginu do wysokich rozdzielczości. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Soul napisał:

 

Niestety taki właśnie pokazali, COVID zrobił swoje, niestety zamiast to od razu powiedzieć to nie wiem liczyli na CUD. 

No a Greenberg twierdził, że to był najbardziej dopracowany kawałek kodu więc aż strach się bać jak wygląda reszta. 

Odnośnik do komentarza

Czyli studio do zaorania? Bo jeśli HI okaże się porażką po Halo 5 to w sumie co dalej? W ogóle dziwi mnie, że najważniejsza z marek MSu traktowana jest tak po macoszemu. Santa Monica sprawdza się w nowym stylu GoWa i robi GOTY, a partacze mają tendencję spadkową w serii. 

Odnośnik do komentarza

Te teksty o korpo to raczej nie wyjątek a reguła w branży. Był cd projekt, ubisoft, kontami, rockstar itd. 

Tak czy inaczej mp był gotg więc jakiś tam kredyt zaufania mają przynajmniej w tym aspekcie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...