Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem przypomnieć że przed premiera H2 bungie przygotowało specjalny build kampani single player na E3 po czym wrocili do pracy nad gra i stwierdzili ze nie sa wstanie tego w takiej formie dostarczyć. Tak wiem ze zamkniety pokaz multi byl juz znacznie blizszy tego co ostatecznie znalazlo sie na dvd z gra. Biorac jednak pod uwage demo vs efekt koncowy czy ktoś tutaj po latach moze czuć sie przez Bungie oszukany? Jezeli usprawnianie gry w 1szym roku premiery to standard od tej generacji to 343 ma jeszcze czas i środki na to żeby z Halo Infinite uczynić system seller.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mr. Montana napisał:

Chcialem przypomnieć że przed premiera H2 bungie przygotowało specjalny build kampani single player na E3 po czym wrocili do pracy nad gra i stwierdzili ze nie sa wstanie tego w takiej formie dostarczyć. Tak wiem ze zamkniety pokaz multi byl juz znacznie blizszy tego co ostatecznie znalazlo sie na dvd z gra. Biorac jednak pod uwage demo vs efekt koncowy czy ktoś tutaj po latach moze czuć sie przez Bungie oszukany? Jezeli usprawnianie gry w 1szym roku premiery to standard od tej generacji to 343 ma jeszcze czas i środki na to żeby z Halo Infinite uczynić system seller.

Widzę, że wiara cię nie opuszcza. Tutaj mamy 3 miesiące, co można w takim czasie usprawnić?

Wiadomo, każdy z nas zagra, może przynajmniej gunplay będzie ok.

Ale takim czymś nie reklamuje się nowej generacji. Po uj było iść w ten open world. Nie lepiej zostawić jak było i dopiero eksperymentować na nowej generacji z tym? Eh szkoda gadać. 

BTW wysłałem wiadomość do znajomego Angola, że ten gameplay to straszna lipa ale zapomniałem, że on nadal ogrywa z zapałem multi w mcc. Pewnie mu się spodobało bo nie odpisał. :)

 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

bede szczery.... w normalnej jakości podoba mi się ta graficzka :x To takie odświeżające zobaczyć taką czystą graficzkę, bez nayebanych filtrów i flarów. Wygląda to jak prawdziwa kontynuacja Halo 3. Tak powinno wyglądać Halo, nie to co było w 4/5. Jasne, żadne to techniczne cudo, ale jest bardzo miłe dla oka.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

:dynia: Nie, tak nie powinno wygladac Halo w 2020.

 

Jestesmy w du.pie przez wszystko wiedzacych fanów, ktorzy srali na 343 latami, a oni w koncu ugieli sie calkowicie i robia kloca na wzor CE. Jak widzę ten przestarzaly i powolny gameplay z tych starych części, to aż mnie telepie. Ta seria ma najgorszy fanbase. Nawet w Mario czy Zeldzie ludzie akceptują spore zmiany i sa zadowoleni, a xbociarnia chce powrotu do mlodzienczych lat, kiedy grali na malych crt. Nigdy nie bedziecie czuli tego samego co na pierwszym xboxie, pogodzcie sie z tym i wracajcie do Cod'a. Szkoda, ze nie rozwineli Halo 5, no mieli dobry core.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lpcl napisał:

Widzę, że wiara cię nie opuszcza. Tutaj mamy 3 miesiące, co można w takim czasie usprawnić?

Wiadomo, każdy z nas zagra, może przynajmniej gunplay będzie ok.

Ale takim czymś nie reklamuje się nowej generacji. Po uj było iść w ten open world. Nie lepiej zostawić jak było i dopiero eksperymentować na nowej generacji z tym? Eh szkoda gadać.

 

w gearsach 4 była ogromna różnica po 3mc ale to nie taka skala projektu, stary build? Możliwe ale kto pokazuje taką srakę jako główną atrakcję podczas show. Nie wiem H3 też było brzydkie w 2007 ale szalenie popularne więc to może powrót w takim stylu  :kaz:

52 minuty temu, 20inchDT napisał:

:dynia: Nie, tak nie powinno wygladac Halo w 2020.

 

Jestesmy w du.pie przez wszystko wiedzacych fanów, ktorzy srali na 343 latami, a oni w koncu ugieli sie calkowicie i robia kloca na wzor CE. Jak widzę ten przestarzaly i powolny gameplay z tych starych części, to aż mnie telepie. Ta seria ma najgorszy fanbase. Nawet w Mario czy Zeldzie ludzie akceptują spore zmiany i sa zadowoleni, a xbociarnia chce powrotu do mlodzienczych lat, kiedy grali na malych crt. Nigdy nie bedziecie czuli tego samego co na pierwszym xboxie, pogodzcie sie z tym i wracajcie do Cod'a. Szkoda, ze nie rozwineli Halo 5, no mieli dobry core.

z tym się zgodzę, jak widzę ten kiczowaty design na wzór Bungie z przed dekady i MC który się porusza jak 70latek waląc do krasnali i małp to  :smutna żaba mem:  ale uj koleś po 40tce na YT płacze na filmie bo Chief ma armor wzorowany na H2!

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Figaro napisał:

bede szczery.... w normalnej jakości podoba mi się ta graficzka :x To takie odświeżające zobaczyć taką czystą graficzkę, bez nayebanych filtrów i flarów. Wygląda to jak prawdziwa kontynuacja Halo 3. Tak powinno wyglądać Halo, nie to co było w 4/5. Jasne, żadne to techniczne cudo, ale jest bardzo miłe dla oka.

 

 

Ten jak odpłynął. Serwując takie coś na nową generację robią z siebie pośmiewisko. 

Odnośnik do komentarza

hqdefault.jpg

Oglądając to demo, czułem się jak Bolec oglądając "Śmierć w Wenecji" - wierzyłem, że zaraz się rozkręci... trochę to pokazuje oderwanie od rzeczywistości tych ludzi, że prezentują tu materiał rodem z H3. To tłumaczenie teraz, że "wczesny build" jest słabe... Słabe jest też to miotanie się 343 między oczekiwaniami betonowego community a własną wizją.  Gunplayowo to jest OK, klimat żywcem z H3 (z wyłączeniem linki), ale to ma być koń pociągowy nowego sprzętu??
  Oglądałem live reaction niektórych youtuberów,  ten udawany entuzjazm załzawionych, piszczących brodaczy na widok prezentacji  był żałosny... xD Jeden tylko typ z tego co widziałem, jakiś murzyn, miał adekwatną minę do tego co oglądał - jakby połknął żabę.
  Nie ma jednak co oceniać tego co będzie na podstawie tego co widzieliśmy. Z drugiej strony co za debil wybiera na tak ważna prezentacje taką słabiznę??

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mausenberg napisał:


  Nie ma jednak co oceniać tego co będzie na podstawie tego co widzieliśmy. Z drugiej strony co za debil wybiera na tak ważna prezentacje taką słabiznę??

Nie czaję. To na jakiej podstawie mamy oceniać? CGI? Jeśli tak to reszta pokazanych gierek była bardzo ładna. 

W ogóle to całe brnięcie w CGI jest chore. Ludzie chcą zobaczyć jak gierki będą wyglądać, jak będzie działać konsola np. wczytywanie, szybkie przełączanie itd. A tu (pipi)a nic. Mogli to nazwać gamepass showcase i to byłoby ok. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, mausenberg napisał:

To tak jakby oceniać całą książkę po małym rozdziale.  Dali tu dość słaby rozdział do wglądu.

Aha to teraz czekam na tego sztosa 10/10, hype over 10000.

Ale na serio tej nędzy graficznej przez 3 miesiące nie poprawią, beznadziejnego designu też więc tak to co widziałem pozwala mi oceniać jak ta gierka się będzie prezentować. 

Jedyny ratunek to przełożenie tego aż będzie gotowe. Jak cyberpunk. I uj niech będzie to i rok bo potem będą to łatać jak mcc przez 5 lat. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Ale to nie jest wykluczone, że przy średniej grafice (jeśli nic się nie zmieni) będzie to bardzo dobra gra. Patrząc wstecz na Halo, jest to bardzo prawdopodobne.  Bywają dobre gry ze słabą grafiką i na odwrót. W swoim czasie H3 też nie zachwycało. Dopiero przy Reach i H4 pamiętam, był odczuwalny skok jakościowy w serii - jak na tamte czasy. A co do biednych tekstur, wręcz ich braku, wspomnę tylko o mapach z H5 robionych w forge'u - ultra bieda, dająca kupę śmiechu, ale też wpływająca na czytelność gry w multi, nawet zbyt bardzo.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, mausenberg napisał:

Ale to nie jest wykluczone, że przy średniej grafice (jeśli nic się nie zmieni) będzie to bardzo dobra gra. Patrząc wstecz na Halo, jest to bardzo prawdopodobne.  Bywają dobre gry ze słabą grafiką i na odwrót. W swoim czasie H3 też nie zachwycało. Dopiero przy Reach i H4 pamiętam, był odczuwalny skok jakościowy w serii - jak na tamte czasy. A co do biednych tekstur, wręcz ich braku, wspomnę tylko o mapach z H5 robionych w forge'u - ultra bieda, dająca kupę śmiechu, ale też wpływająca na czytelność gry w multi, nawet zbyt bardzo.

Weź mi o tym forgowym dziadostwie nie wspominaj. (pipi)ć spoko mapy i dawać jakieś (pipi)nie rodem z og xboxa. 

Spoko jeśli to miałoby być na current genach ale jeśli to flagowiec na nową generację no to sorry ale oczekiwania były jednak większe. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, lpcl napisał:

Niech sobie w social grają nawet w grafice z minecrafta ale dawanie tego do areny to jakaś pomyłka. No ale community na forach się domaga. 


Dlaczego? Ma być w multi płynnie a nie ładnie, a większość z map z forgea robi robotę. W sumie poza Transit lubię każda.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:


Dlaczego? Ma być w multi płynnie a nie ładnie, a większość z map z forgea robi robotę. W sumie poza Transit lubię każda.

Ja mam tak, że niedobrze mi się robi od designu tych map. Poza tym mają wg mnie (pipi)owy balans jeśli chodzi o power weapony. A i wy(pipi)ali parę fajnych map i wrzucili te uje. I teraz masz na 10 meczy 7 na forgeach. Po prostu super. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Spora cześć usuniętych map jest w innych trybach. Ja teraz oprócz Slayera gram wszystko i fajnie jest wrócić do nich. Co do power weapons to zmieniłbym tylko splash damage z wyrzutni, bo AoE nie zabija przeciwników. Reszta jest Ok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...