Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to w międzyczasie mogliby coś z Halo zrobić. Jeśli HI faktycznie trafi na 2022 to będzie prawie 7 lat od premiery ostatniej numerowanej części, a w branży giereczkowej to jest cała wieczność. Może jakieś AUTORSKIE mapy? Dodatkowe tryby gry albo chociaż wersja F2P czy wsparcia dla PC-tów. Uspokoiliby fanów MP i mieliby możliwość w pełni skupić się nad opracowywaniem singla.

 

Także HI na One, zdechnij plz.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Daddy napisał:

a były jeszcze plany wspierać XO przez 1-2 lata wszystkimi grami XGS :yao:

 

Były plany, bo chcieli zyskać marketingowo, ale czuję że szybko się wycofają z tego rakiem i cross-geny będą wychodziły tylko w przypadku jakiś mniejszych, mniej istotnych gier, a next-geny tylko na next-genach. Nie wiem kto w MSie ubzdurał sobie, że to będzie jakaś fajna rzecz dla graczy.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Powiem tak, co teraz nie zrobią to już szambo wybiło. Chcieli wspierać xone, pokazali grę, która nie oszukujemy się nie wygląda na nexgenowa i było słychać wielkie buuuuuu. Niestety gra była projektowana aby działała na jaguarze i tego już nie cofniemy. Teraz albo wydadzą niedopracowaną grę i będą ją latać, albo będą przekładać długo, albo porzucą wersję na xone i w miarę szybko dopracują grę. Co by nie wybrali i tak smród pozostanie. Gdy porzucą wersję na stare konsole to chyba będzie największą wtopa bo tak bardzo ms mówił jak to oni są dobzi i liczy się klient, nie sprzęt. Nie wiem co oni robili przez te 5 lat, ale to studio stoi nad przepaścią i stąpa po cienkiej linie.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, 20inchDT napisał:

Co za clusterfuck, a jeszcze niedawno byłem podjarany trailerami z 2018 i 2019 :smutas:

 

Te trailery powstawały na PC-tach o mocy porównywalnej do XSX i pewnie tak miała docelowo ta gra wyglądać: next-gen/60 klatek/4K, ale ktoś wpadł na ten głupi pomysł ze wsparciem i tak wyszła gra za dobra na past-gena i niewystarczająca aby nazywać ją next-genem. Chu,j im na kur,wę z tym wsparciem jak mam być szczery.

 

Od zawsze branża potrzebowała odcinki od poprzedniej generacji aby dokonać skoku jakościowego, a teraz gdy po raz pierwszy od dawien dawna mamy okazję na zmianę paradygmatu projektowania gier (SSD w standardzie) w MSie ktoś wpada na pomysł, że da się połączyć stare z nowym w efekcie czego powstał Craig. Ku,rwa firma musi zrozumieć, że ich najlepszym czasem było właśnie stawianie na core gamers i mocne gry na wyłączność, a nie liczenie, że nagle będą mieli jakieś kokosy z XGP które im nawet nie przynosi zysku.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Daddy napisał:

Amen, czasami czytając ASX mam wrażenie że jest Polskim Klobrille  :/ 

 

a były jeszcze plany wspierać XO przez 1-2 lata wszystkimi grami XGS :yao:

A czy te plany się zmieniły? Mówimy tu przecież o 2022. 

W sumie to głównie fani sony narzekają na przesunięcie hi, czyli ci co i tak by nie zagrali.

Odnośnik do komentarza
Teraz, lpcl napisał:

A czy te plany się zmieniły? Mówimy tu przecież o 2022. 

W sumie to głównie fani sony narzekają na przesunięcie hi, czyli ci co i tak by nie zagrali.

Zmieniło się to że w czerwcu była mowa że wszystkie gry XGS przez 1-2 lata wyjdą jeszcze na XO a później że jednak HI to ostatnia duża gra na XO. Tak powinno być od początku.

 

Z przesunięciem premiery wiadomo że najbardziej skaczą klapy, to ci sami fani mesjasza scalebound po skasowaniu. HI wygląda jak sraka jeśli chodzi o XSX, niech to wyjdzie jak ogarną temat, fanem serii nie jestem więc mnie to mocno nie rusza a beka z 343 jak najbardziej słuszna.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Daddy napisał:

Zmieniło się to że w czerwcu była mowa że wszystkie gry XGS przez 1-2 lata wyjdą jeszcze na XO a później że jednak HI to ostatnia duża gra na XO.

Nie kojarzę, żeby była mowa o tym, że hi to ostatnia duża gra na xone ale może tak było. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Moldar napisał:

Ja bym już wolał obecną formę, bo tak to nie ma nic na nowym xboxie co by mnie interesowało. No ale burza poszła mocna, teraz nie wiadomo jak długo będziemy musieli czekać.

Najgorzej to Spencer na tym wypada, dużo gada, a potem niewiele z tego wynika reggie.png

Niech sobie nad tym singlem jeszcze z 5 lat pracują ale w multi to bym pograł nawet z lipną grafiką. 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Daddy napisał:

Zmieniło się to że w czerwcu była mowa że wszystkie gry XGS przez 1-2 lata wyjdą jeszcze na XO a później że jednak HI to ostatnia duża gra na XO. Tak powinno być od początku.

 

Z przesunięciem premiery wiadomo że najbardziej skaczą klapy, to ci sami fani mesjasza scalebound po skasowaniu. HI wygląda jak sraka jeśli chodzi o XSX, niech to wyjdzie jak ogarną temat, fanem serii nie jestem więc mnie to mocno nie rusza a beka z 343 jak najbardziej słuszna.

Piękne pielęgnowanie urojeń grupy rzucającej przy każdej możliwej półokazji 'this is waiting'.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...