Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Huh, mocno walnęło.

 

Z drugiej strony chyba dobrze, że jednak Microsoft nie wymuszał premiery na launch konsoli, bo mogłoby się to nie skończyć za dobrze. Kurde, nie ma nawet przybliżonej nowej daty premiery, więc ładny tam musiał być rozpierdziel w 343. A jeszcze nie tak dawno pisali, że biorą jakieś dodatkowe studio do pomocy. 

 

Cóż, może dzięki temu będzie gra na 80%, zamiast na 60-70% :xboss:

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Słaba decyzja była podjęta x lat temu żeby robić grę pod 7 letni sprzęt zamiast pod next geny. Mając Series X, Series S i potencjał xclouda równać grę do One Fata to trzeba mieć nierówno pod sufitem.

 

Tak to na pewno Covid spowodował xD wcale nie CRAIG i to że Digital Foundry musiało im palcem pokazać jak chuyowo gra wygląda.

 

Zasłanianie się koronawirusem to wyjątkowo nieudany damage control, 5 lat dewelopingu przypominam.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, MaZZeo napisał:

potencjał xclouda


Zanim w serwerach będzie odpowiednik Series X, to trochę czasu minie - xCloud na razie jest na blade'ach XB1S, jak szybko będzie pełna wymiana? Upgrade ma zacząć się w 2021, więc no, to nie zmieniłoby decyzji o current-genowej wersji.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

(pipi) z tą kampanią. Mogli chociaż multi dać na premierę. 

Wcześniej pisałem, że powinni przełożyć bo to co pokazali było jak strzał w pysk dla fana marki. 

Oby na series x podszlifowali bo na one to będzie padaka i tak. 

Ostatnia nadzieja to cyberpunk. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Niestety zaliczyli niezly falstart z tym Halo przed premiera nowej konsoli. Mysle, ze troche klientow ucieknie przez to do konkurencji na dzien dobry. Po roku, poltora nowych konsol na rynku, pewnie wyjdzie juz jakis Horizon 2. Halo moze miec ponownie pod gorke. Tylko ostry crunch moze ich uratowac, albo bedzie powtorka z memami. Oczywiscie o ile u konkurencji nie wyjda podobne "kwiatki".

 

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Akurat mi ucieczka do konkurencji nie grozi bo tam też bida z nędzą na premierę ;)

A nad zakupem ps5 też się zastanowię jak będziejuż tych kilka gier wartych uwagi. 

Z xboxem sprawa jest prostsza bo i tak praktycznie wszystko będzie jeszcze na starą generację i w GP więc i tak na luzie do czasu premiery hi sobie ogram. Już teraz mam tam z 5 gierek, które chcę nadrobić a ostatnio myślę nad ponownym ograniem trylogii splinter cell z og xboxa. 

Odnośnik do komentarza

Ja j.ebie jakie rozczarowanie xd czyli Xbox Series X na start będzie mieć tylko patche do gier już wydanych xd Szkoda bo mimo ze Halo Infinite wyglada jak g.owno to i tak bym sobie pograł 

 

ciekawe czy obsuwa będzie roczna, czy jednak uda im się wypuścić gierkę jakoś na początku roku,

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc ciężko mi uwierzyć, żeby MS chciał podjąć rekawicę. XSX będzie miał bibliotekę dla wszystkich, ale nie dla kogoś kto oczekuje naprawdę potężnego (pipi)nięcia next-genowego potwora. Z reguły wszystko rusza w 1.5-2 lat po premierze, ale jeśli MS się nie sprzeda zbyt dobrze to w sumie kto będzie chciał na to robić gry poza samym MSem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...