Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na to porównanie i zestawiając ze sobą broń to geometria jest identyczna ale materiał/tekstury są inne i to pewnie dadzą radę zmienić, może jeszcze oświetlenie dopracują. Jeśli ktoś liczy że HI  wyznaczy standardy lub pokaże moc next-gena to srogo się zawiedzie. Niestety ta gra musi jakoś działać na OneS.

Odnośnik do komentarza

Nie sądzę że ktokolwiek jeszcze się łudzi że Halo Infinite będzie graficznym pokazem mocy najmocniejszej konsoli na świecie xd

 

Dla mnie wystarczy żeby gra wyglądała bardzo ładnie, trzymała 60 fpsow, zapewniła sztuczną inteligencję, fizykę i skalę na miarę Halo, a przede wszystkim zapewniła gameplay i już będę szczęśliwy.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

a dla mnie nie wystarczy, jakby miało być ok-ish to mogli już zostawić jak jest, przynajmniej grać by było w co

 

343i po tym projekcie do odstrzału, zarząd zwolnić dyscyplinarnie i poszukać nowego studia które zjamie się marką, bo coś ewidentnie tam nie pykło

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zdjęcie

jeszcze jedno porównanie, tym razem względem Halo 5,

 

pomijając kwestie grafiki bo wiadomo że od 5-tki minęło ponad 5 lat, to znacznie bardziej podoba mi się art style w Infinite, zamiast tego przekomplikowanego, święcącego designu z piątki

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie zakup Bungie nie ma sensu, 

 

Zwłaszcza że z kadry kierowniczej która pracowało nad Halo ponad dekadę temu nikt tak prawie nie został.

 

A samo Bungie jest zajęte Destiny i nowym IP nad którym pracują dla chińczyków, 

 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
W dniu 30.04.2021 o 16:52, 20inchDT napisał:

Ta gra nie musi "jakos" działac. Ona bedzie w 60 na one S :trap: No grafy to tu nie będzie.

Spokojnie, jeszcze jest szansa że wyjdzie tylko na nowe konsole i PC. Oby. 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
6 minut temu, łom napisał:

Jeśli H:I miało by ominąć XOne'a to była by większa gównoburza niż za słabą oprawę. Ta gra miała pierwszy teaser/trailer w 2018 jak OneX był jeszcze świeżą konsolą.

Dokładnie, biorąc pod uwagę obecną dostępność series x i dużą popularność xone w Ameryce środkowej i Południowej, gdzie ciągle mocnă młócą na tych jaguarach a także to, że gra na pc pewnie będzie miała małe wymagania, to jej brak na one byłby totalnie niezrozumiały. 

Odnośnik do komentarza
Nie sądzę że ktokolwiek jeszcze się łudzi że Halo Infinite będzie graficznym pokazem mocy najmocniejszej konsoli na świecie xd
 
Dla mnie wystarczy żeby gra wyglądała bardzo ładnie, trzymała 60 fpsow, zapewniła sztuczną inteligencję, fizykę i skalę na miarę Halo, a przede wszystkim zapewniła gameplay i już będę szczęśliwy.
 
A ja (pipi)a nie będę szczęśliwy, o nie! Rzecz ciemna kompletnie wali mnie kampania singlowa. Niby Master Czif to czy tamto. Kogo to? Natomiast jeśli 343 nie zapewni wrażeń z multi na miarę H5 to niech cała załoga idzie w jasyr, a złotousta Bonnie niech spłonie na stosie niczym średniowieczna czarownica.
Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
46 minut temu, Czezare napisał:
W dniu 30.04.2021 o 16:45, ASX napisał:
Nie sądzę że ktokolwiek jeszcze się łudzi że Halo Infinite będzie graficznym pokazem mocy najmocniejszej konsoli na świecie xd
 
Dla mnie wystarczy żeby gra wyglądała bardzo ładnie, trzymała 60 fpsow, zapewniła sztuczną inteligencję, fizykę i skalę na miarę Halo, a przede wszystkim zapewniła gameplay i już będę szczęśliwy.
 

Pokaż więcej  

A ja (pipi)a nie będę szczęśliwy, o nie! Rzecz ciemna kompletnie wali mnie kampania singlowa. Niby Master Czif to czy tamto. Kogo to? Natomiast jeśli 343 nie zapewni wrażeń z multi na miarę H5 to niech cała załoga idzie w jasyr, a złotousta Bonnie niech spłonie na stosie niczym średniowieczna czarownica.

Czezare na bani. 

:obama:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lpcl napisał:

I niech wywalą ten zasrany ground pound. 

Dla mnie może zostać. Rzadko go wykorzystywałem, ale jak już udało się w multi kogoś tym przyglebić to był czysty fun!:obama: No i szarża to już zdecydowanie winna zostać. Z reszta ja bym nic z multi H5 nie wywalał. Gra jeśli chodzi o sam gameplay gla mnie niemal idealna.

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl

Mnie się kojarzy z ostatnim Mass efectem i jakimś dennym skanowaniem otoczenia w poszukiwaniu znaczków. No ale jakieś misje poboczne tam muszą dodać skoro takiego pseudo open world robią, w sumie nie wiem po co?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...