Skocz do zawartości

Porty - życzenia i stan faktyczny


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Kosmos napisał:

Donkey kong również przygarnę. Do tego jakieś dobre rogue like. Rogue legacy chętnie.

 

Z indyczków to o tak, przydałyby się jakieś klasyki. Rogue Legacy mam przetrzepane w każdą stronę, ale Spelunky, Enter the Gungeon czy Dead Cells to by brał bez większego zastanowienia. Albo Terrarię. Lub chociaż Starbound.

Odnośnik do komentarza

Nintendo wypuszcza w Chinach na tablet Nvidia Shield gry z Wii. Na start idzie, między innymi, Zelda Twilight Princess i Super Mario Galaxy. Gry będą podbite do HD. No i w sumie git, nie można sprzedawać konsol, sprzedajemy gry. Po co o tym piszę? Dlatego, że Switch ma tę samą architekturę co Shield, więc ewentualny port byłby szybki i tani. Galaxy i Metroidy w HD? 299 PLN i biorę w dniu premiery

Odnośnik do komentarza

W sumie mogliby zrobić Direct w stylu Nintendo Switch Presentation - ostatnio oglądałem jeszcze raz jego skrót i najważniejsze pozycje z tej prezentacji wychodziły później przez cały rok. Jakby teraz pokazali trailery Kirby, Yoshi, Project Octopath Traveler i Shin Megami Tensei V z datami premiery, a do tego pierwsze trailery Fire Emblem, Metroida, No More Heroes plus jakiejś jednej niespodzianki oraz ten ich płatny system online to by zaorali konkurencję aż do E3

Odnośnik do komentarza

tez sie zdziwilem bo przecieki sie potwierdzily w kazdym aspekcie procz tego

 

choc namco ma w polowie miesiaca oglaszac jakies nowe projekty (sa ploty o tej trylogii xenosagi hd itp) wiec moze wtedy albo przesuneli na direct

 

bardzo bym chcial jakas prawilna bitke 3d na switcha, nawet T7, a SCVI to juz w ogole byla by podjarka

Odnośnik do komentarza

Dwie gierki zwłaszcza ostatnio na mnie zrobiły wrażenie "wow, szkoda że nia na Switcha" - Cuphead i Pyre. 

 

Wyglądałyby świetnie, i ich struktura "szybkiego szpila" idealnie pasuje do handhelda. Na dużej konsoli jednak te dwa arcydzieła nieco dotyka zmęczenie powtarzalnością. Siedzisz i robisz to samo.

 

Jakoś mnie nie pociągają "duże gierki na małym ekranie", niezmiennie od czasów podjary na PSP. Z bardzo wielu powodów. Są robione na duży ekran. Mogą zostać na dużym. Za to indyki, gierki 2D - zazwyczaj wersja na Switcha jest najlepszą. Dla mnie najlepsze gierki na handheldy to takie z dużą liczbą prostych elementów. Jak Pokemony, Advance Wars, World Ends With You itp. Zwłaszcza wiele japońskich RPG-ów ma taką specyfikę. Disgaea w wersji przenośnej to sposób na stracenie setek godzin, a na Switchu jest wreszcie tak samo wygodna, jak na dużej konsoli.

 

 

Na liście marzeń numer 1 to chyba Persona 5, ale Sony zabuliło. Może nowy Megaten będzie równie dobry. "Czwórka" była, poza tym, że nie miała coolerskiej FABUŁY. Persona na 3DS-a też była świetna, mimo paru wad, nie wiem czemu tak olano tę gierkę. Megaten V nie wyjdzie zbyt szybko. Yamai powiedział w wywiadzie, że grę zapowiedzieli głównie dlatego, żeby się nazywało, że uczcili rocznicę 25 lat wydania pierwszej części. 

 

 

 

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.12.2017 o 09:10, NemoKOF napisał:

No ja też. Zupełnie olany gatunek na NS. Te stare pryki z Neo-Geo które odpalisz na kalkulatorze czy SF2 w lukrze dla mnie się nie liczą.

 

Nie no Garou czy KOF 98 są świetne. Ale to prawda, że Tekken 7 by się przydał, a Soul Calibur VI to już w ogóle. Może będzie ten Direct na którym pokażą Linka i jakiś trailer, jeszcze się łudzę. Bijatyk brakuje mocno, a konsola jest przecież pod to idealna. Podobnie jak jakiś gier celowniczkowo- szynowych. House of the dead overkill na przykład, jeśli mówimy o portach byłby miłą niespodzianką.

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.12.2017 o 11:56, Godot napisał:

Nintendo wypuszcza w Chinach na tablet Nvidia Shield gry z Wii. Na start idzie, między innymi, Zelda Twilight Princess i Super Mario Galaxy. Gry będą podbite do HD. No i w sumie git, nie można sprzedawać konsol, sprzedajemy gry. Po co o tym piszę? Dlatego, że Switch ma tę samą architekturę co Shield, więc ewentualny port byłby szybki i tani. Galaxy i Metroidy w HD? 299 PLN i biorę w dniu premiery

 

Potwierdzono, że te wersje będą jedynie działać w chmurze z oficjalnej strony/appki Nvidii.  

 

To jak NIntendo jest teraz tak ochocze na wydanie Bayo 3 oraz dwóch pierwszych części to ja tym bardziej poproszę WindWakera, Pikmina 3 i DKTF z Wii U. 

Odnośnik do komentarza
Cytat

Matsuda:
“One of our other big initiatives is to get as many of our past titles available via digital releases. Among the younger generations of gamers, you’ve got lots of people out there who may have heard of our past titles but have never had an opportunity to play them.”

“So we think that program of porting and transferring the older titles over to newer platforms, such as the Switch, is very important. So that people get that awareness of our back catalogue. Just straight ports isn’t cutting it, we need to update those and modernize them to make something that works for modern gamers too.”

 

Square Enix też chce portować na switcha.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...